MSc Applied Food Safety and Quality Management

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MSc Applied Food Safety and Quality Management

See programm annab lõpetajale ülevaate meetmetest, mis on vajalikud tarbijate turvalise ja tervisliku toidu pakkumiseks kogu maailmas. Toidu ohutuse ja kvaliteedijuhtimisega seotud probleemide laiaulatuslik lahendus tegeletakse põllumajandusettevõtte juhtimisega.

Kõnealused teemad hõlmavad head valitsemistava ja riiklikke kontrollisüsteeme; toidu inspekteerimise ja katsetamise teenused; õigusaktid ja eraõiguslikud standardid; toiduohutuse ja kvaliteedi juhtimine nii tarneahelas kui ka hotellides ja restoranides.

Õpilased omandavad ka riskianalüüsil põhinevate ohutus- ja kvaliteedijuhtimissüsteemide kavandamise ja haldamise alaseid teadmisi, nt ohuanalüüsi ja kriitilise kontrollpunkti (HACCP), ISO 9001: 2008, mis on ette nähtud siseriiklike ja rahvusvaheliste õigusaktide ning erasektori standardite nõuete täitmiseks. Õpilased annavad Toiduainete tootmise HACCP-s rahvatervise 3. taseme kuningliku ühiskonna auhinna ning saavad ka Toiduaheoloogia Instituudi liikmeks.

Individuaalsed kursused pakutakse iseseisvalt. Neid on osalenud toiduainetööstuses töötavad spetsialistid. Loenguid teevad ka eksperdid, kes praegu töötavad toiduainesektoris. See annab meie kraadiõppe üliõpilastele võimaluse suhelda ja õppida paljude praktikutega.

Õpilastel on võimalus taotleda toiduainetetööstuses lühikesi paigutusi, mis annab neile töökohti kandideerides kõik olulised kogemused.

Sisu

Toiduohutus (30 ainepunkti) Toiduohutuse ja -kvaliteedi juhtimine (30 ainepunkti) Uurimismeetodid (15 ainepunkti) Uurimisprojekt (ainult MSc) (60 ainepunkti) Kaks või kolm valikained, mis valitakse mitmesugustest teemadest, mis töötavad üle kogu programmi (45 ainepunkti)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem