MSc Applied laste psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Applied Child Psychology vaadeldakse detailne uuring Psühholoogilise arengu osas lastel ja noorukitel. See keskendub mõju psühholoogiline teooria ja uurimistöö poliitika ja praktika erinevates kohaldatud seaded, näiteks haridus-, kliiniliste ja sotsiaalsete probleemidega.

Umbes MSc Applied Child Psychology kursus

MSc Applied Child Psychology ühendab põhjalik kriitilist hinnangut praeguse teooria seotud psühholoogilise arengu lastel ja noorukitel täiendõpet asjakohaseid uurimismeetodeid.

Mõju psühholoogiline teooria ja-praktika erinevates valdkondades, sealhulgas haridus-, kliiniliste ja sotsiaalne taust on ka kaaluda. See ideaalne muidugi kõigile, kes soovivad karjääri, mis hõlmab lastega töötavad või kes on huvitatud tagamisel doktoriõppe koha koolipsühholoogia.

Toetav ja aktiivne teadustöö keskkonda

Kogu kursuse teile kasu teadus informeeritud õpetamine. Te võite olla huvitatud teada meie arengu, rahvusvaheliste ja sotsiaaluuringute suhete uurimisgrupp, keel ja Psühholingvistika uurimisgrupp ja Konkreetsed kõnearengupuudega Research Unit.

Psühholoogia NTU on loodud rahvusvahelise teadustöö maine ja on üks top püstikud REF 2014 teadus- pingeread. 2014. aasta hindamine näitas ka:

  • 60% meie teadus väljundid peeti rahvusvaheliselt hea või maailma juhtiv REF 2014
  • 100% meie teadus mõju on rahvusvaheliselt hea koos 73% kirjeldatud kui maailma juhtiv

Meie uurimistöö mõju ja väljund on kõrgeim kõikidest UK psühholoogia osakonna samaväärse teadustöö keskkonda.

Karjäär

Õpilased tavaliselt valida MSc Applied Child Psychology, sest nad soovivad jätkata karjääri lastega töötavad (õpetaja, toetus töötaja, ja nii edasi).

Paljud juba töötavad lastega ja kursuse lõpetanud, et parandada oma väljavaateid edendamise ja edutamisel. Teised näevad kvalifikatsioon, mille abil aidatakse tagada tee õpetajakoolituse või doktoriõppe koha koolipsühholoogia. Samuti on võimalik taotleda akadeemilist ja / või teadlaskarjääri lapse / arengupsühholoogia järgmised lõpetamist (töötades kui assistent või assotsieerunud näiteks või õpib PhD).

Teie kvalifikatsiooni psühholoogias on tõenäoliselt populaarne terve rida potentsiaalseid tööandjaid, sest siis on tõendanud võime kirjutada esseed või aruannet, et kapten arenenud statistika ja rääkida ja oleviku ees teised inimesed (muuhulgas ülekantavaid oskusi).

Töö ja töökoha saamiseks esitatud avalduse nõuanne on kättesaadav kõigile meie kraadiõppe üliõpilastele ja pakutakse üks-ühele alustel teema spetsialist jooksul Division, toetab ülikooli laia karjääri teenust.

Ametinimetused alla anda ettekujutuse karjääri meie viimaste psühholoogia lõpetajatele tegelevad:

  • Akadeemilise õppe mentor
  • Assistant psühholoog
  • Õppimine toetust assistent
  • psühholoog
  • Assistent.

Oleme väga uhked saavutused meie paljud lõpetajad ja ootame teid aidata lähete edukat karjääri.

Riiki sisenemise nõuded

  • Peate bakalaureuse kraadi (minimaalne 2,1) psühholoogia või sellega seotud distsipliini (kinnitavad vastavad töötamise kogemus lastel) või muu tunnustatud samaväärne kvalifikatsioon. Allied erialade hulka lapsepõlveuurimused, käitumuslike teaduse, hariduse, sotsiaal-ja kõne või keele ravi.
  • Taotlejad ilma sellise kvalifikatsiooni loetakse individuaalselt, kuid on vaja, et näidata, kuidas nende kogemusi ja teadmisi võimaldaks neil õppida seda muidugi magistri tasemel oma isiklik avaldus.
  • Teie taotluse vorm nõuab ka kirjaliku avalduse, kus sa peaksid kirjeldama põhjusi, kes soovivad tegeleda MSc Applied Child Psychology. Me tegeleme, et tagada, et teil on hea põhjendus liitumist muidugi põhineb realistlikul hindamise distsipliini ja elukutse psühholoogia.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem