MSc Applied sotsiaalpsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm Ülevaade

Kaks kraadi MSc Applied Social Psychology

Programmi ülesehitus: 1. aasta HSE, vabatahtlik 2. aasta Tilburgi ülikooli jaoks (Double Degree) või HSE.

Applied Social Psychology rongide õpilaste teoreetilise ja rakendusliku sotsiaalpsühholoogia, valmistades neid ette karjääri akadeemilistes ringkondades või rakendusuuringud seaded. Õpilased saavad registreeruda topelt-kraadi rada, mis võimaldab neil teenida kraadi Tilburg University (Holland) lisaks kraadi HSE Ülikool. Kursused on õpetanud HSE õppejõud ja tunnustatud eksperdid viib sotsiaalse ja psühholoogilise koolides üle maailma. Õpilased valida valdkondi, mida nad soovivad keskenduda nii, et nad on hästi varustatud, et alustada oma karjääri pärast lõpetamist.

Core kursused ja valikained pakutakse järgmistes valdkondades:

Aasta 1 - HSE Ülikool Moskva

 • Sotsiaalpsühholoogia
 • Kultuuridevaheline psühholoogia

Aasta 2 - Tilburg University (topelt-kraadise üliõpilased) või HSE Ülikool Moskva

 • Majandus- psühholoogia
 • Töö ja Organizational Psychology

Õpilased valivad kursused nendes valdkondades, mis kõige paremini viia oma huvide ja karjääri eesmärgid. Kursustel teiste teaduskondade juures HSE võib võtta ka laenu. Klassid on segu loenguid, seminare ja harjutuste.

PROGRAMM KASU:

 • Uuring kaks tasumata ülikoolid teenida kaks kraadi.
 • Määra ise üles rahvusvaheliselt orienteeritud karjääri.
 • Saada praktilisi kogemusi algusest peale, töötavad rahvusvahelistes teadusprojektides läbi praktikume juures International Laboratory sotsiokultuuriline uurimustöö.
 • Valmistada ette tulevast karjääri nii akadeemiliste ja äriringkondade.
 • Vali individuaalne õppeperioodi, ühendades valikained programmi ja teiste HSE teaduskonda.
 • Õppige juhtiv sotsiaalpsühholoogia teadlased, sealhulgas SH Schwartz, J. Berry, S. BREUGELMANS ja N. Lebedeva juures HSE ja F. van de Vijver, M. Zeelenberg ja I. van Beest Tilburgi Ülikoolist.
lipp

Aktuaalset

Milline teadmiste ja tööalaste oskustega õpilased saavad?

Õpilased programmi "Applied sotsiaalpsühholoogia" on võimalus valida а koolitus lugu, mis sobib nende ametialased huvid parim:

 • Sotsiaalpsühholoogia lugu annab põhjaliku ülevaate ühiskonna suhtumist, oma ennustav võimu käitumist ja tulemusi kognitiivsed sotsiaalse informatsiooni ja emotsioone; inimsuhete ja intergruppide protsessid (juhtkond, rühma-efektid), suhtlemise, psühholoogia ligi ja prosocial käitumine, jne);
 • Kultuuridevaheline psühholoogia rada annab õpilastele teadmisi kultuuri ja tunnetuse, kultuuri ja isiksuse juhendab kasutusest kultuuride "mõõtmine ja kaardistamine, kultuuriväärtusi ja sotsiaalse aksioomid; pakub praktikale orienteeritud töötoad kultuuridevaheliste suhete ,, psühholoogiline kohanemine migrantide vältimine etnilise ja religioosse ekstremismi; tõstatab mitmekultuurilisuse kui ideoloogia ja praktika kultuuridevahelise kommunikatsiooni,);
 • Majandus- psühholoogia rada pakub koolitust tarbijate käitumist, investeeringute ja finantstegevust, sotsiaalsete programmide kavandamisel ja hindamisel, reklaam hindamine ja expertize);
 • Organisatsioonipsühholoogia lugu kommentaare organisatsiooniline käitumine, juhtimine organisatsioonides, HR-konsulteerinud organisatsioonide, töötajate hindamine, põhjalik koolitus kultuuridevaheline organisatsiooniline käitumine, hinnata ja kohandada personali rahvusvahelised ettevõtted).

Jagunemine lood aitab kaasa erialase koolituse ainulaadne teadlased ja praktikud kohaldada sotsiaalpsühholoogia. Kogemused kasutamine viimaseid uuendusi uurimistöö ja praktika annab ära lõpetajate tööturul. Lõpetajad programm on koolitatud prognoosimise ja tõlgendamist inimesed käitumise, vastuseks sotsiaal-majanduslikud ja poliitilised muutused. Nad oskavad rahvusvaheliste läbirääkimiste lihtsustamise ja toetust acculturation rännanud. Lõpetajad on eksperdid meedia jälgimine ja analüüs, kui tegemist on küsimusi meedia ja virtuaalse reaalsuse mõju inimeste hoiakuid ja käitumist.

Millised ettevõtted otsivad meie lõpetajate?

Lõpetajad meie programmi töötab praegu rahvusvahelised firmad ja suured Vene ettevõtted (nt Gazprom, Severstal jne). Nad on ka nõutud värbamisagentuurina ja nõustamine keskused. Sõnaosavus ja oskusi professionaalse kommunikatsiooni inglise ja statistiliste andmete analüüsi oskused aitavad kaasa lõpetajate konkurentsivõimet nii vene kui ka rahvusvahelisel tööturul. Uuringute kohaselt 100% lõpetanutest olid palgatud esimese aasta jooksul pärast lõpetamist. Veelgi enam, paljud õpilased alustada tööd enne lõpetamist .. Enamik lõpetajatest töötavad teadlased ja praktikud ja kasutamise oskusi ja teadmisi, mis on saadud programmi oma igapäevases tööelus.

On mitmeid karjääri trajektoorid lõpetajate "Applied sotsiaalpsühholoogia":

 • Akadeemilist karjääri: kuulumist PhD programmi koolilõpetajad üle maailma, töö teaduskeskused (ILSCR, LCSR, VTsIOM, FOM)
 • Karjääri õpetamine: internatuuri ja õppetöö kõrgkoolides ja ülikoolides (sh HSE);
 • Karjäär avalikus teenistuses: riigihaldusülesannete spetsialistid (osakonnad ja bürood tegelevad sotsiaal- ja migratsiooni küsimustes);
 • Töö Vene ja rahvusvaheliste korporatsioonide (MTS, MARS, Unilever, ROMIR, GfK-Rus);
 • Karjäär nõustamine: konsultandina erinevate sotsiaalsete ja heaolu keskused (Centers seire ja etniliste konfliktide vältimisel, muuseumi sallivust, jne);
 • Töö valitsusvälistele ja mittetulundusühing, Heategevusfond (CAF, UNICEF, WWF)

Esitatavate nõuete

Inglise keele programmi «Applied sotsiaalpsühholoogia» hõlmab kahte haridusteed

 1. Kaheaastane koolitus HSE;
 2. Kahekordse Õppekava koolitus esimesel aastal HSE ja teisel aastal - Tilburgi Ülikoolist (edaspidi - tiu).

Sest üks kahest lood kõik taotlejad peavad esitama järgmised dokumendid:

 1. Fotokoopia Diplomi ja akadeemilise ärakirju. Taust psühholoogia ei ole vajalik. Diplomid saabus mittevene ülikoolid on ametlikult kinnitatud (rohkem infot Rahvusvaheline Sisseastujale büroo).
 2. Fotokoopia passi.
 3. Sertifikaadid inglise keele oskus. Juuresolekul sertifikaadid rahvusvahelise kontrolle vaja hinded taotleja on vabastatud kutseeksami inglise keeles. Vajalik hinded on: TOEFL PBT - 577; TOEFL IBT - 90; Academic IELTS - 6,5 (iga osa mitte vähem kui 6,0); Cambridge'i inglise keele oskust - kõik skoor, Cambridge Advanced inglise - A, B ja C. Kui kandidaat ei ole saanud vajalikku arvu punkte rahvusvahelise eksami võõrkeeles, sertifikaadi ikkagi seotud portfelli. Erandid neile, kes kavatsevad õppida HSE lugu: taotlejad, kelle jaoks inglise keel on emakeel, ja kes sai põhihariduse täiesti inglise keeles.
 4. Motivatsioonikiri inglise keeles.
 5. Kokkuvõte 5-10 lehekülge oma lõpliku olulist tööd (uurimus) inglise keeles. VÕI Selle asemel, et kokkuvõttes saab kirjeldada projekti (5-10 lk) uue teadusliku uuringu, mis sobib valdkonnas magistriõppekava (sotsiaalne, cross-kultuurilisi, majanduslikke või organisatsiooni psühholoogia).
 6. CV inglise keeles.

Portfelli peab kas koosnevad paberkandjal kõik nõutavad dokumendid ja esitada HSE Sisseastujale kontoris või koosneda e-koopiad, mis tuleb üles laadida online-taotlusvorm.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem