Vali Kingstoni Täpsem Product Design Engineering MSc

See kursus keskendub uusima tehnoloogia kaasaegses CAD / CAM / CAE / PLM rakendusi, mis võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja arusaamist kiire projekteerimise ja tootmise uue toote ühe arvuti terminal, ilma et oleks vaja pikki prototüüp ning katse tsüklit. Rakendamine see tehnoloogia on oluline tänapäeva globaalsel turul, kus ellujäämine sõltub esimesena turule.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.

Peamised omadused

 • Õpetamine palju tehnilisi mooduleid toetama asjakohased praktilised kogemused ja töötoad, mida saab üle kanda otse oma töökeskkonda.
 • Akadeemilise täiendavad külastused tööstuse eksperdid. Sul on ka palju võimalusi osaleda asjakohaste tehniliste seminaride, nii sees kui ka väljaspool ülikooli.
 • Võite kujundada oma muidugi, et suurendada oma karjääri ambitsioone läbi oma mooduli valikuid ja projekti väitekirja annab sulle võimaluse valida eriala, kus kehtestada ennast spetsialist.

Mida õpid?

See programm on üles ehitatud, et pakkuda teile viimaseid arenguid selles veel arenev teadusharu, ja keskendub pakkuda teile praktilisi kogemusi viimaseid arvuti rakendusi toote kogu elutsüklit. Loomulikult hõlmab erinevaid teemasid alates 3D tahke modelleerimine ja meetodeid vaja laiendada võimalusi 3D modelleerimise süsteem saada praktilisi ja teoreetilisi teadmisi analüütilist elektroonilisi vahendeid kasutades lõplike elementide analüüsi (FEA) tehnikaid. Samuti uuritakse tähtsust kaasaegseid materjale arenenud tootmisprotsessi, samuti arvuti abil tootmise (CAM) ja rakenduste kiire prototüüpimine tehnoloogia. Lisaks programm võimaldab teil saada ettevõtluse, juhtimise ja äri oskusi vaja võtta juhirolli põhitooteliiki konstrueerimisrakenduste projekte.

Projekti väitekirja probleemid teil uurida teoreetiline ala põhjalikult ning viia reaalse toote disaini probleemide lahendamise projekti.

Hindamine

Kursuste ja / või eksameid, esitlused, uurimisprojekti.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Core moodulid

 • Engineering Research Techniques, ettevõtluse ja kvaliteedijuhtimise
 • Arvuti Integreeritud tootearendus
 • Täpsem CAD / CAM süsteemid
 • Ehitus Individuaalne projekt

Valikumoodulid (vali üks)

 • Industrial Operation Management and Resources Simulatsioon
 • Roheline ehitus ja energiatõhususe
 • Mehhatroonika Design and Automation

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi