Tarkvara süsteemid mängivad tihti nähtamatu, kuid väga olulist rolli ühiskonnas. Võtame näiteks, süsteemid pangad või kindlustusseltsid, või tarkvara teler, internet otsingumootorite või tarkvara, mis kontrollib elektrivõrk. Me ei saa ilma hakkama.

Sisu Master 's Õppekava in Computer Science and Engineering

Master 's Õppekava in Computer Science and Engineering õpid projekteerida kvaliteediga tarkvara. Sul on ka kombineerida teaduslikust vaatepunktist lähenemisega insener. Sa süstemaatiliselt varude valmistamiseks nõuete ja liidab need oma disain. Sul on ka võimalik teha kvalitatiivne ja kvantitatiivne otsuste osas, kuivõrd need nõuded on täidetud. Selle magistritöö tasemel lõpetanud, siis saab mängida juhtivat rolli arengu oma spetsialisti valdkonnas, kas teadusuuringutes, tööstuses, äritegevused või (valitsuse) organisatsiooni.

kohustuslik element

Programm sisaldab kohustuslikku kursust, samuti suurema valikuvabaduse näol valikained. Sa õppida, kuidas luua usaldusväärne protokollid käitumist keeruline tarkvara süsteemid. Selleks on vaja teadmisi algoritmide jõudlust, riistvara ja disain ja dokumentatsioon meetodeid. Teil on vaja ka mõista muutlikkust ja hooldusega neid protokolle. Need aspektid on kaetud kohustusliku osa magistriõppesse.

Lai valik võimalusi

Vabadus pead sisalduse määramiseks oma programm võimaldab teil võtta oma õpinguid üheski suunas: alates tugevalt teooria baasil programmi täielik vastand kujul enam tava-põhine programm. Sa võiksid keskenduda formaalsete meetodite, või visualiseerimistehnika. Sul on ka süvendada oma teadmisi krüptoloogia või taotluste andmekaeve.

interdistsiplinaarne spetsialiseerumine

Master 's Õppekava in Computer Science and Engineering pakub järgmised kaks spetsialiseerumist: Andmed Science in Engineering ja infoturbe tehnoloogiat, mis on koostöös Radboud University Nijmegen.

programmi info

  • Uuring võimalust: Full-time
  • Kraad: Master of Science
  • Keel: English
  • Times sisenemise: september või veebruaris
  • Kestus: 2 aastat (120 ECTS)
  • Magistritöö: 30 EAP

NVAO akrediteerimise

See programm on seaduslikult tunnustatud ja akrediteeritud akrediteerimine Hollandi ja Flandria (NVAO).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 19 kursust Eindhoven University of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date