MSc arvuti kohtuekspertiisi ja küberjulgeolek

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpilased saavad teadmisi arvutikuritegude, politsei ja kriminalistika meetodeid ja õiguslikud nõuded tõendite kogumiseks.

Lõpus programm, õpilased saavad hallata ja konfigureerida ärikriitiliste hajutatud rakendusi. Samuti saavad aru ohtudest äri võrgustike ja serverite.

Programm sisaldab praktilist koolitust praegustes kohtuekspertiisi tööriistad, mida kasutab politsei. Õpilased võivad seega aidata kiiresti heaolu ettevõtte IT ja informatiivsete vara.

Kuigi meie lühiraja keskus võimaluse võib anda ka õppida järgmisi kutsekvalifikatsiooni: Certified Ethical Hacker (EÜ nõukogu); Kapseldama Computer kohtumeditsiini, Inventar ja haavatavus hindamine.

Sisu

  • PG Projekt (CIS) (60 ainepunkti)
  • Küberjulgeoleku (15 ainepunkti)
  • Audit ja turvalisus (15 ainepunkti)
  • System Administration ja turvalisus (15 ainepunkti)
  • Arvuti kuritegevuse ja Kohtuekspertiisi (15 ainepunkti)
  • Managing IT turvalisus ja Risk (15 ainepunkti)
  • Võrk ja Internet Technology and Design (15 ainepunkti)
  • MSc esilekutsumine
  • Inglise keel Support Course (Magistrante School of Computing ja matemaatikakandidaat)

Kättesaadavus mõned kursused on tingimusel et nad vastavad piirangud, mis võib jõustuda kasutuselevõtu aasta. Lisaks on mõned valikud on kaubeldavad, mis näitab, et muidugi valik tuleb heaks kiidetud enne õpilase ettevõtja palus võimalust.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema:

Hea esimese astme infotehnoloogia, infosüsteemide või teise arvuti seotud teema.

Võimalikud taotlejad, kes on olulise kaubandus-või tööstuslik kogemus, kuid kellel puudub kvalifikatsiooni peaks püüdma intervjuu programmi juht.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem