MSc Arvutustehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

johò

M.Sc. Arvutustehnika See pakub võimalust Majors, mille eesmärk on varustada lõpetajate hulk tipptasemel oskused, mis võimaldavad neil toota kvaliteetset tarkvara ja süsteemid, mis pakuvad lahendusi äri ja majandust. Avatud uusimaid ideid ja parima tavaga, õpilased võimaluse lihvida analüütiline, loov ja kriitilist mõtlemist, samuti omandada uusi tehnikaid ja kogemusi. Tähtsust arenenud teadlikkust professionaalne vastutus, nõutav tarkvaratehnika eriala, on ka rõhutada.

Valmib programmi on hästi positsioneeritud, et edendada oma karjääri kiiresti muutuvas tööstuses.

DYU

Kes saavad toetust taotleda?

Et olla õigus taotleda seda programmi peate omama kraadi Computer Science, Computing, arvutiprogrammide või seotud distsipliini tulemusega samaväärne teise klassi Autasud kraadi (Iirimaa). Kandidaadid märkimisväärne kogemus tarkvaraarenduse sektoris, lisaks Autasud esmane kõrgharidus mõnel muul erialal, võib kaaluda ka kandmiseks. Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise peavad esitama tõendid inglise keeles kvalifikatsioon. Lisateavet sisenemise nõuded palun meie veebisaidil.

Valik Majors

Cloud Computing - annab õpilastele põhjalikud teadmised ja oskused rahvusvahelises prioriteetsetes valdkondades nagu pilv arhitektuuri, pilv turvalisus, andmete kaevandamine ja võrkudes. Programm annab õpilastele paindlikkust valida täiendavaid võimalusi ning spetsialiseeruda oma valitud ala, täites olulist tehnilist pilve uurimisprojekti. See programm annab kvalifitseeritud, tehnoloogia teadlikud eksperdid kasvavad riigi vajadustele Cloud Computing tehnoloogia, millel on võime kasutada lahendusi, mis kasutavad ära tehnilist ja majanduslikku kasu cloud computing. IBM on DCU strateegilise ettevõtte partneriks, et MCM (Cloud) programmi.

Software Engineering - Selle programmi eesmärk on varustada tarkvaratehnika spetsialiste täiendavaid tipptasemel oskusi toota kvaliteetset tarkvara ja süsteemid, et pakkuda lisaväärtust äri ja majandust. Programmi osalejad on ka võimalus laiendada oma teadmisi, valides võimalusi, mis suurendavad oma tunnustust uusimaid ideid ja võimaldada neil arendada ja mitmekesistada oma hooldaja kiiresti muutuvas tööstuses.

Julgeolek ja kohtuarstiteaduse Computing - viimastel aastatel, tehnoloogiliselt pädev kurjategijad on järjest ära uusi tehnoloogiaid nende toimepanekut. Uurimine selliste kuritegude viinud tekkimist peamine eriala, mida nimetatakse "kohtuekspertiisi computing", mis hõlmab avastamise, talletamise, analüüsi ja näituse digitaalse tõendeid õiguslikult lubatav viisil. See suur varustab lõpetajate teha seda arenenud tehnilised tööd, samas uurides tõhusamaid meetodeid, et aidata hoida ära sellised kuritegevusega.

Andmed Analytics - tehnoloogiaid nagu internet, sensor võrgud, sotsiaalse meedia ja cloud computing on teeniva kvintiljon baiti andmeid päevas, millest kalliskivid teadmisi saab ammutada parandada protsesse ja luua väärtust. See suur, esitatud koos juhtivate mängijate põhineb kooli pikaajalise teadmisi DA (ModSci Group), samuti tema hiljutine osalus SFI rahastatud keskus (Insight), ning selle eesmärk on anda õpilastele sügav mõistmisele, tehnikaid ja vahendeid, mis on vajalik uurida suurtes kogustes algandmed ja väljavõtte olulist teavet. Õpilased on kasutusele väljakutsetele tegemist on suurte heterogeensete andmeallikate ja teaduslike meetoditega eraldada vaidlustatavad teadmisi nendest.

Struktuur

M.Sc. Arvutustehnika (Major), eesmärk on täita ühe kalendriaasta täiskoormusega õpe. See koosneb kahest (täistööajaga) õpetas semestrit, millele järgneb praktiline projekti lõpule maist septembri alguses. Järgmisel tarbimist see programm on september 2017.

DCU pakub mitmeid stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele igal aastal. Et olla õigus taotleda stipendiumi DCU tuleb esmalt taotleda ja saada pakkus välja DCU magistriprogrammi.

Taotleda online september 2017 sisenemise www.pac.ie/dcu abil PAC-kood DC836

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Loe edasi

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Näita vähem