MSc - auditi ja juhtimise organisatsioonidele

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc - Audit ja valitsemise organisatsioonid

"Meie tegevus põhineb järgnevad põhimõtted:

- Tihe koostöö professionaalse maailmas

- Haridus ühendades akadeemilist ja kutsealast

- Auditde pikka väliõppuseks siseauditi teenuseid

- Õppeasutuse esindaja on osa kvaliteedi lähenemine kooskõlas rahvusvaheliste standarditega EQUIS ja Amba. "

Jacques Vera, juhendajale

Eesmärk

Täielikult orienteeritud muredega meie "kliendid" on, et õpilased ja spetsialistid Audit, see MSc:

- Suhtle õpilastele teadmisi, oskusi ja hoiakuid, mis on vajalikud nende tulevik elukutse ja soodustab nende tööalast arvukad kontaktid organiseeritud meie partner ettevõtted (siseauditi ja välisauditi teenuseid ettevõtetele)

- Annab Audit spetsialistide perioodide ettevõtetes ja hilisemad palkab kvalifitseeritud junior audiitorite võimeline täitma ilma liiga pikk kohanemisaeg auditi ülesandeid oma struktuuri.

Partnerlust

Kuna nende loomist, koolituse siseauditi Organisatsioonid on loodud ja rakendatud raames tihedat koostööd IAE Aix ja Prantsuse Instituut auditi ja sisekontrolli (IFACI). Nad on akrediteeritud "The Institute of Internal Auditors (IIA) professionaalne globaalse sisekontrolli korraldamise.

Õppekorraldus

Esimene aasta:

Esimesel MSc annab üldhariduse juhtimine organisatsioonid. On tavaline, et kõik õpilased, sõltumata nende spetsialiseerumise teisel aastal. Samas on neil võimalus koos ühise-core ainekava, avastada erinevate erialade pakutakse teist aastat läbi spetsiaalse koolituse moodulid pealkirjaga "Focus - Töö auditi". On teisel aastal, et õpilased arutavad auditi ja juhtimise organisatsioonidele.

Teine aasta:

- Üliõpilane veedab esimese nelja kuuga koolitus (september-detsember) kell IAE Aix on omandada põhiteadmised (metoodika, tehnikaid ja vahendeid, ...) täitmiseks vajalikke kutsealal Audiitor.

- Järgmised kolm kuud (jaanuarist märtsini) on pühendatud realiseerimise auditeid siseauditi teenistuse Suur avalik või eraõiguslik äriühing. Üliõpilane osaleb missioonidel noorem audiitor, tema tööd kontrollib missiooni juht.

- Siis, ja kaks kuud (aprill-mai), tagasipöördumist IAE Aix on keskendunud omandada rohkem konkreetseid oskusi (sektori auditeid, teemaauditit, töökogemus ütlusi, ettevalmistus CIA "Sertifitseeritud siseaudiitor "...).

- Viimane osa aastast on pühendatud, nagu esimese passi ettevõtted, rakendada uusi auditi ülesandeid sama siseauditi teenistuse järelevalve all juhi.

Ettevõtte töötajate arv:

Programm ühendab keskmiselt 30-35 üliõpilased, kes töötavad täiskohaga õpetused, koolitust ja ettevalmistust lõpliku väitekirja septembrist septembrini järgmisel aastal (vähemalt). Kahe töökogemust, õpilased on enamasti asub Pariisi piirkonnas.

Sissepääs ja määr

Jõustumine 1. aasta MSc

  • Litsentsihoidjad
  • või tasandil Bac 3 (180 ECTS)
  • või samaväärne (välismaa diplomi VAE)

Otsene sisenemise teisel aastal MSc

  • Master lõpetanutest
  • või taseme Bac 4 või enam (240 või enama AP)
  • või samaväärne (välismaa diplomi VAE)
  • märkimisväärne töökogemus, jääb välismaal ja väga heal tasemel inglise ja prantsuse keeles.

Värbamine on taotluse (Testid Tage-MAGE või GMAT, TOEFL, TOEIC või IELTS, professionaalse projektijuhtimise, varasemad uuringud, praktikume või ametikohtadest) ja intervjuu žürii.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... Loe edasi

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. Näita vähem
Aix-en-Provence