MSc Automotive Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See on loodud üle 50 aasta jooksul suurepäraste tööstuslike ühenduste ja suurepärase rekordi tööle oma lõpetajate, see kursus on välja töötatud, et pakkuda tööstusele kõrge kaliibriga insenerid, kes on varustatud vajalike oskustega, et edendada sõidukitehnoloogiat, et täita nõudmisi tulevik.

Kellele see on?

MSc Automotive Engineeringis sobib inseneri-, füüsika- või matemaatikaõppe lõpetanutele ning valmistab teid karjäärile selles põnevas valdkonnas, alates mootori disainist kuni hübriid- ja elektrisõidukite, šassii ja pidurdustegevusse ja palju muud.

Miks see kursus?

See kursus eesmärk on anda lõpetajatele tehnilised omadused, ülekantavate oskuste ja iseseisva õppimise võime muuta need tõhusaks organisatsioonides, mis projekteerivad ja arendavad autotööstuse tooteid. Meie strateegilised sidemed tööstusega tagavad, et kogu õppematerjal on asjakohane, õigeaegne ja vastab autotööstuses konkureerivate organisatsioonide vajadustele. See tööstusharu juhitud haridus muudab Cranfieldi lõpetanute jaoks maailma kõige soovitavamaks, et autotööstuse ettevõtted värvataks.

Pakume õpilastele võimalust õppida ainult kraadiõppe keskkonnas, kus magistrikraad ülikoolilõpetajatel on võimalik valida kindlateks ametikohtadeks täiskohaga töökohas valitud valdkonnas või teha akadeemilisi uuringuid. Teid õpetavad nii juhtivad teadlased kui ka tööstuspraktikud ning töötavad Cranfield University tugeva uurimismeeskonna kõrval. Tööstusharu paigutused pakutakse uurimistöö ajal.

Kursuse üksikasjad

See kursus sisaldab kaheksa kohustuslikku õpetatavat moodulit, mida hinnatakse kirjalike eksamite ja individuaalsete kursuste ülesannete, rühmaprojekti ja individuaalse uurimisprojekti abil.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sõiduki konstruktsiooni jõuülekanne ja jõudlus
 • Mootori kütused ja määrimine
 • Automotive Control ja simulatsioon
 • Sõidukite konstruktsioonid ja kokkupõrkekindlus
 • Sõiduki dünaamika, sõitmine ja käsitsemine
 • Sõiduki elektrifitseerimine ja hübridiseerimine
 • Mootori simulatsioon ja jõudlus
 • Sõiduki dünaamika ja vedrustuse disain

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud või samaväärne inseneri-, matemaatika-või rakendusuuringute ja tõendatav motivatsiooni karjääri autotööstuses.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Meie kraadiõppe autotööstuse kursus annab teile vajalikud oskused karjääri jaoks autotööstuses. Cranfieldi autotööstuse lõpetanutel on suurepärane tööjõupotentsiaal ja nad omavad praegu tööstuses suurt vastutust, näiteks teadusasutuste juhid, peainsenerid, mootori- ja sõidukijuhtide juhid. Mõned meie lõpetajad otsustavad jätkata haridust Cranfield University doktoriõppes.

Ettevõtted, kes on värvanud selle kursuse lõpetanute hulka kuuluvad:

 • Jaguar Land Rover
 • Lotus
 • Millbrooki tõestuspiirkond
 • McLaren
 • Ricardo.

Samuti korraldame ettevõtte külastused ja karjäärivõimalused peamiste tööandjatega.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem