MSc Automotive Mechatronics

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Automotive Mechatronics on elutsükliline tegevus, mis hõlmab mootorsõidukite mehaaniliste ja elektrooniliste süsteemide multidistsiplinaarset integreerimist. Te omandate oskused autotööstuses töötavate mehhanismide, elektroonika, kommunikatsiooni, täiustatud kontrolli ja modelleerimise alal.

Kellele see on?

Magistriõpe Automotive Mechatronics on hiljuti loodud kursus, mis on välja töötatud selleks, et vastata valdkonna selgetele nõudmistele kõrgharidusega spetsialistide ja erialaharidusega. Mehhatroonika rakenduse märkimisväärne kasv on loonud tööstusharu vajaduse selle magistrikraadi järele. See kursus on mõeldud üliõpilastele, kellel on kindel inseneri-, matemaatika- või rakendusteaduse bakalaureuse kraad, kes soovivad püüdleda oskuste kogumi, mis ühendab elektrilised, mehaanilised, digitaalsed juhtimissüsteemid ja füüsilise süsteemi modelleerimise.

Miks see kursus?

Meil on ulatuslikud strateegilised sidemed autotööstusega ja autotööstuse teadus- ja arendustegevuse esirinnas peamised osalejad. See kõrgetasemeline koostöö tööstusega lühikeste kursuste, konsultatsioonide ja teadustöö kaudu muudab meie lõpetajate jaoks mõned kõige soovitavamaks Ühendkuningriigis ja välismaal, et ettevõtted värvataks.

Oleme hästi paigutatud, et külastada õpilasi üle kogu maailma ning pakkuda erinevaid raamatukogu ja tugiteenuseid oma õpingute toetamiseks.

Kursuse üksikasjad

See kursus koosneb üheksast kohustuslikest moodulitest, mida tavaliselt tarnitakse oktoobrist märtsini. Esimesel ametiajal võtate kasutusele moodulid põhiliste autotööstuse teemadel, nagu sõiduki dünaamika, disain, sõidukite jõudlus, jõuülekande tehnoloogia ja sõidukistruktuurid.

Teisel ametiajal võtate te endale kindla õppeprogrammi, mille eesmärk on paremini mõista füüsilisi süsteeme, täiustatud juhtsüsteemide disaini ja kiireid prototüüpe.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Sõiduki konstruktsiooni jõuülekanne ja jõudlus
  • Mootori kütused ja määrimine
  • Automotive Control ja simulatsioon
  • Sõiduki dünaamika, sõitmine ja käsitsemine
  • Sõiduki süsteemide mehhatroonika modelleerimine
  • Sõiduki juhtimisrakendused
  • Täpsem juhtimine ja optimeerimine
  • Sisseehitatud sõiduki juhtimissüsteemid
  • Sõiduki elektrifitseerimine ja hübridiseerimine

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi (või samaväärne) Suurbritannia autasud kraad inseneri, matemaatika või rakendusuuringute, sooviga spetsialiseeruda kasvav valdkonnas Automotive Mechatronics.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

See kursus viib teid suurepärase karjäärina kvalifitseeritud inseneri, kes on kõrgeima tasemega Automotive Mechatronics valdkonnas ja suudab oluliselt kaasa aidata suurenenud nõudlusele spetsialistide jaoks sõidukite elektrifitseerimise valdkonnas. Autotööstuse mehhatroonika laialdane rakendamine avab mitu karjäärivõimalust autotööstuses.

Oodatud karjäärivõimalused lõpetajatele, kes on edukalt läbinud magistriõppes Automotive Mechatronics sisaldavad täiendavaid uuringuid või töökohta rahvusvaheliselt juhtiv sõidukite tootjad ja inseneri konsultatsioonifirmad ja esimese astme tarnijad autotööstusele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem