Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Automotive Engineering MSc

Autotööstus on praegu toimumas väga kiire ja radikaalse arengut, disaini otsuste tegemisel on multidistsiplinaarne koostöö protsessi - suurenenud surve tingitud keerukusest auto tootearenduse protsesse. Täiustatud elektrooniliste seadmete ja tarkvara algoritme kontrollivad iga protsess ja funktsioon kaasaegse auto, mille tulemuseks on üha suurenev arv pardal arvutid, andurid ja täiturid. Autotööstus on seega vaja lõpetajale oluliselt suurema hulga teadmisi ja oskusi kui varem.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.

Peamised omadused

  • Akadeemilise täiendavad ettekanded tööstuse eksperdid, nagu National Instruments, ja tööstuslikust reise, näiteks Jaguar Land Rover ja erinevaid auto messidele.
  • Naudid grupi ülesanded, üksteist toetades õppimist ja on võimalus arendada oma võimet töötada meeskonnas. Sul on ka kasu tööstusharu asjakohase lõplik projekt. Esitlus, mis on osa lõplik projekt, mis valmistab teid töövestlusele. Paljud eelmised teadustööde (üks on kirjutatud osana lõplik projekt) on avaldatud tehniliste konverentside ja annab teile, et esimene oluline murda teadus.

Mida õpid?

Automotive Engineering MSc kursus on mõeldud kindlustada ja arendada uusi teadmisi ja oskusi valdkonnas autotööstuse inseneri ja aluspõhi erialadel. See muidugi võtab kohaldada lähenemist, arendades Automotive Engineers suudaksid keerulisemaks see, et samal ajal kavandades, projekteerimine, prototüüpimine ning toodavad tänapäeva autod. See pakub võimalusi tõlkida praeguste ja uute autode tehnoloogiate tulevikus tooteid. Kasutades rakendusuuringuid, siis on võimalus teha oma teadusuuringuid jooksul konkreetse tööstusharu seonduvaid "nurgakiviks projekti. See hõlmab ettevalmistamise teaduslik paber, mis annab võimaluse, et esimene läbimurre avaldades oma tööd.

Hindamine

Kursuste ja / või eksameid, esitlused, tööstus- või uurimisprojekti.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Core moodulid

  • Engineering Research Techniques, ettevõtluse ja kvaliteedijuhtimise
  • Control Systems varjatud rakendamine
  • Autod aerodünaamika ja Structural Analysis
  • Ehitus Individuaalne projekt

Valikumoodulid (vali üks)

  • Täpsem CAD / CAM süsteemid
  • Roheline Tehnoloogia Automotive Industry
  • Commercial Vehicles konstruktsioonis Systems ja dünaamika

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 nädalat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi