MSc Biblical Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad omandada teadmisi piibliuuringute alal, sealhulgas neile, kes soovivad valmistuda doktorikraadiks. Selle rõhuasetus on Piibli keelte tundmise põhjalikkuse ja laiuse lisamisel.

Peenelt lihvitud keeleoskus on kesksel kohal programmi seotuses Piibli, selle loonud maailma ja hilisemate lugejatega. See pakub põhjalikku ekspertide uurimist heebreakeelse Piibli ja Uue Testamendi, laiema iidse Lähis-Ida ja Vahemere maailma kohta ning sellega seotud piiblivälist kirjandust, sealhulgas Surnumere kerimiskirju.

Teid õpetavad juhtivad õppejõud, kellel on uurimishuvid heebreakeelse Piibli, Uue Testamendi, varajase judaismi ja varakristluse kohta.

Te saate kasu iganädalastest uurimisseminaridest pühakirurgilises uuringus ja meie kristlaste päritolu uurimise keskuses.

See programm võib võtta kas teoloogia magistri (MTh) või magistrikraad (MSc); erinevus on ainult nimes.

Programmi struktuur

See programm kestab täistööajaga üle ühe aasta (või osalise tööajaga kahe aasta jooksul). Teid õpetatakse peamiselt väikestes klassiruumides / seminarirühmades. Teile antakse koolitus uurimismeetodite alal, mis pakub praktilist lähenemist kraadiõppe kriitilise uurimise ja kirjutamise oskustele ning saate individuaalse juhendamise teie 15 000-sõnalise väitekirja eest.

Kohustuslikud kursused

Kohustuslikud kursused hõlmavad kahte piibellikke keele / lugemise kursusi, kreeka või heebrea / aramea keelt ja kahte uurimismeetodit. Programmi direktoriga konsulteerides võib valida paljusid keeleõppe stsenaariume. Kui teil on ainult ühe aasta pikkune püalbkeelte õppimine, võite võtta vahepealse Piibliakeelse heebrea või vahepealse Uue Testamendi kreeka.

Valikkursused

Valige kolm võimalust. Vähemalt kaks peavad olema piibellike uuringute kursustest, millest järgmised on näited:

  • Heebrea Piibel ajaloolises kriitilises perspektiivis
  • Heebrea Piibli Teoloogia
  • Uus testament selle graeko-romaani kontekstis
  • Teadus ja Pühakiri

Pakutavad võimalused muutuvad aasta-aastalt, nii et palun pöörduge programmi direktori poole, et saada teavet selle kohta, mis on saadaval. Programmi direktori nõusolekul võite valida ka teiste õpetatud magistriprogrammide valikuid koolis või ülikoolis ning arenenud bakalaureuseõppe kursustest, nagu Historical Jesus või Jesus in Film.

Karjäärivõimalused

See programm on mõeldud selleks, et pakkuda tugeva aluse kraadiõppele selles valdkonnas või tööhõiveks erinevates valdkondades, mis vajavad kriitilist analüüsi ja empaatilist mõistmist.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Theology has been taught in Edinburgh since the foundation of the University in 1583.

Theology has been taught in Edinburgh since the foundation of the University in 1583. Näita vähem