MSc Biocontroli taimetervise lahendustes

Üldine

Programmi kirjeldus

Uue põlvkonna teadlaste kasvatamine taimekaitses BOOST vastab keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate nõuetele, tootes järgmise põlvkonna teadlasi ja spetsialiste taimetervise valdkonnas.

 • Kraad: magistrikraad (MSc)
 • FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)
 • Kestus: 2 aastat
 • Asukoht: Sophia Antipolis / Institut Sophia Agrobiotech
 • Keel: inglise keel


Keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate rakendamine, vähendades ohtusid ja riske inimeste tervisele ja keskkonnale, on maailmas üks suurimaid väljakutseid. Selle väljakutsega tegelevad kõik majandussektorid, kes toodavad või kasutavad taimi: põllumajandus, põllumajanduslik toidud, kosmeetika, farmaatsia.


Eesmärgid

 • Rada õpetatakse inglise keeles
 • Õpilaste keelekümblus rahvusvaheliselt tunnustatud laborites ja teadus- ja arenduskeskustes.
 • Sisseehitatud interdistsiplinaarsus
 • Kohandatav koolitus tänu professionaalse meeskonnatöö projektidele ja praktikale.

Võimalused keskenduda:

Taimede paranemine, molekulid ja ained taimetervise jaoks või biokontroll, kasutades makro- ja mikroorganisme.

Peamine ülemaailmne väljakutse on keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate rakendamine, vähendades samas ohtusid ja riske inimeste tervisele ja keskkonnale. Selle väljakutsega tegelevad kõik majandussektorid, mis toodavad või kasutavad taimi: põllumajandus, põllumajanduslik toidud, kosmeetika, farmaatsia.

Program
alt = "Programm ja sisu

Inglise keeles õpetatud rada; Üliõpilaste sukeldumine rahvusvaheliselt tunnustatud laboritesse ja teadus- ja arenduskeskustesse; Sisseehitatud interdistsiplinaarsus; Kohandatav koolitus tänu juhendatud professionaalsetele meeskonnatöö projektidele ja praktikatele; Võimalused keskenduda: taimede parendamisele, molekulidele ja taimetervise ainetele või biokontrollile, kasutades makro- ja mikroorganisme.

Peamine ülemaailmne väljakutse on keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate rakendamine, vähendades samas ohtusid ja riske inimeste tervisele ja keskkonnale. Selle väljakutsega tegelevad kõik majandussektorid, mis toodavad või kasutavad taimi: põllumajandus, põllumajanduslik toidud, kosmeetika, farmaatsia. Taimekaitse järgmiste põlvkondade teadlaste kasvatamine.

BOOSTi koolitusprogramm on ainulaadne Prantsusmaal ja üks vähestest sarnastest rahvusvahelistest programmidest; Näost-näkku ja online-õpe; Paindlikud ja individuaalsed koolitusvõimalused erinevate valikainetega; Biokontrolli eksperdid juhendavad ja õpetavad õpilasi individuaalselt; Täiendõppe võimalused.

BOOST-i koolitus toimub inglise keeles ning viiakse läbi University of Côte d'Azur'i laboratooriumides ning selle akadeemiliste ja tööstuspartnerite laboratooriumides, mis asub Sophia Antipolis Science and Technology Parkis (Lõuna-Prantsusmaa).

Aasta 1

 • Alused: bioloogia *, digitaalsed tööriistad, seadus ja intellektuaalomand, haldus
  * Biokontrolli tutvustus; Ökotoksikoloogia; Analüütiline keemia; Preparaadi valmistamise tehnoloogiad; Taimefüsioloogia ja geneetika; Evolutsioon ja kohanemine, ökoloogia
 • Professionaalses keskkonnas õpetatud projektid: teadus, arendus, ekspertiis
 • Professionaalsed 6-kuulised praktikad uurimislaboris või firmas

2. aasta

 • Alused: bioloogia *, digitaalsed tööriistad, seadus ja intellektuaalomand, haldus
  * Põllumajanduse uued juhtimispõhimõtted; Taimefüsioloogia ja geneetika; Rahvastiku geneetika, bioloogia ja dünaamika, keemia ja käitumise ökoloogia
 • Professionaalses keskkonnas õpetatud projektid: teadus, arendus, ekspertiis
 • Professionaalne 6-kuuline internatuuri uurimislaboris või firmas


Õppemaksud

Õppemaksud: 4000 € aastas - õppemaks võib erineda vastavalt teie elukoha olukorrale, nimelt juhul, kui olete ELi liikmesriigi resident või väljaspool ELi asuv riik. Lisaks antakse õpilastele rahalist abi (vajadusel põhinevad või teenitud stipendiumid) ning kõik koolituskursused on saadaval ka muude rahastamisallikate kaudu.


Sissepääs

Abikõlblikud üliõpilased, kellel on 180 EAP maht, kes soovivad spetsialiseeruda teadusuuringutele ja innovatsioonile taimede geneetilise parendamise, bioloogilise tõrje, kaitse stimuleerimise või biostimulatsiooni alal.

Nõutav inglise keele oskus, mis põhineb TOEFLil, TOEIC-punktidel või inglise keele testil.

Nice


Tuleviku karjäär

BOOST edendab spetsialistide koolitust, kellel on kogemusi projektide juhtimiseks kõigis taimetervise uuringute ja innovatsiooniga seotud sektorites. Lõpetajad loovad laia ülevaate seotud väljakutsetest, erialadest ja sidusrühmadest. Tulevaste spetsialistidena pakutakse tudengitele teadmisi, oskusteavet ja kogemusi, et nad saaksid tegutseda teadlastena, teadusuuringute ja arendustegevuse juhtidena tugiteenuste ja tööstuse alal või ettevõtete, riigiasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide nõustamistes.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. ... Loe edasi

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. Université Côte d’Azur aims to develop a new, 21st-century model for French universities, based on new interactions between disciplines, a new form of coordination between research, teaching, and innovation, and strong partnerships with the private sector and local authorities. In January 2016, Université Côte d’Azur won a prestigious “IDEX” award from the French government for its UCAJEDI project, placing it among the top 10 world-class, comprehensive universities in France. Näita vähem