MSc Bioengineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle 12-kuulise kursuse eesmärk on pakkuda teaduse või tehnika lõpetajatele mitmekesisemaid taustapilte, millel on tänapäevased biotehnoloogia tehnoloogiad, ning võimalused biomechanikate ja biomaterjalide rõhutamiseks, bioloogilise mitmekesisuse ja bioloogilise mitmekesisuse tagamiseks ning mitmesuguste inimsüsteemide digitaalseks modelleerimiseks, mis valmistavad ette õpilased karjääri tööstusliku, kliinilise või teadustöö keskkonda.

See kursus on üks kahest tihedalt seotud bioengineerialisest magistrikursusest, mis koosneb ühisest tuumikust, mis suudab keskenduda bioengineerimise konkreetsetele aspektidele.

Kursusel on laiema ulatusega mõni teine ​​kursus, mis võimaldab õpilastel valida biomaterjalide, biomehaanika ja digitaalse modelleerimisega seotud mooduleid.

Võtme faktid

 • Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

See multidistsiplinaarne meister katab bioinžinereerimise praktilisi ja teoreetilisi aspekte, sealhulgas meditsiinilist kuvamist, matemaatilist ja insenerimudelit, raku-biomaterjali pinna vastasmõju, materjalide iseloomustust, pinna funktsionaliseerimist ja biomehaanika

Kursuse üksikasjad

See kursus võib olla sobiv õpilastele, kes pole veel otsustanud, millist bioinžeeieriala nad soovivad keskenduda. Kursuse põhimõtted on väga olulised väljakujunenud meditsiiniseadmete sektori, biotehnoloogia ja tekkiva regenereeriva meditsiini tööstuse jaoks.

Õpilased kogevad akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste probleemide tüüpi, nii õpetatavate kursuste kui ka projekti tööde kaudu. Kirjalikke ja suulisi ettekandeid tehakse kursuse erinevates etappides.

Võetakse põhjalik üksikprojekt, arendades õpilaste võimet osaleda iseseisvas õppes ja valmistada neid kraadiõppeks või karjääriks tööstuses või haiglates.

Riiki sisenemise nõuded

Riiki sisenemise nõuded: Kõrge 2: 2 (või rahvusvahelise samaväärse) BEng / BSc mis tahes asjakohase teema. Rakendajad, kellel on inseneri-ja füüsikalise kraadi või BSc biotehnoloogia on õigus taotleda.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Advanced Engineering Research Preparation (sügis): 10 krediiti
 • Inseneride inimstruktuur ja funktsioon (sügis): 10 krediiti
 • Inseneride raku struktuur ja funktsioon (sügis): 10 krediiti
 • Meditsiiniseadme määrus (kevad): 10 krediiti
 • Advanced Engineering Research Project Organisatsioon ja disain (kevad): 10 ainepunkti
 • Advanced Engineering Research Project (suvi): 60 ainepunkti

Valikulised moodulid

 • Biomeditsiini biomeditsiinirakendused (sügis): 20 ainepunkti
 • Inimvõime (aastane pikkus): 20 krediiti
 • Arvutuslik vedeliku dünaamika (sügis): 20 krediiti
 • Funktsionaalne meditsiiniline imaging (kevad): 10 ainepunkti
 • Biomehaanika (kevad): 10 ainepunkti
 • Biomaterjalide modelleerimine (kevad): 10 ainepunkti
 • Biomaterjalide ja biomehaanika täiustatud taotlused (kevad): 20 ainepunkti

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Need, kes asuvad magistriõppesse uurimisvõimalusega koos meiega, saavad toetust mitte ainult tihedas kontaktis juhendajatega ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie uurimisvaldkonnaga, vaid ka karjääri- ja tööalase teenistuse spetsiaalsete karjäärinõuete kaudu.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, värbamislaevad ja oskuste töökojad - ja kui olete lõpetanud, on teil juurdepääs teenusele kogu eluaja jooksul.

* Graduate Market 2013-2017 , High Fliers Research.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,9% doktorikraadiga inseneriteaduskonna kursustel, mis olid töökoha jaoks kättesaadavad, kindlustatud töö või täiendõpe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine algpalk oli 35 550 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: kõrge 2: 2 või samaväärne
 • Muud nõuded: Taotlejad, kellel on tehnika- või füüsikateaduste kraad või BSc biotehnoloogia, võivad taotleda.
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem