MSc Bioengineeringis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Bioengineeringu magistriprogramm pakub laia inseneri- ja biotehnoloogia õppekava, pakkudes samal ajal keskendumist konkreetsele insenerirajatisele, mis sobib kõige paremini õpilaste huvidega ja karjäärivalikutega. See kombinatsioon annab meie bioengineerivatele aineõppeasutustele professionaalse paindlikkuse, millel on selge konkurentsieelise pidevalt muutuvas bioengineerimise valdkonnas.

Bioengineerimise magistriõppe programm pakub nii osalise tööajaga kui täistööajaga ajakava võimalusi. Programmil on kuus rada:

 • Bioinformaatika
 • Biomaterjalid
 • Biomehaanilised süsteemid ja seadmed
 • Cell ja Bioprocess Engineering
 • Keskkonna biotehnoloogia
 • Signaalid ja süsteemid

Õppekava ülevaade

Bioengineerimise magistriõppe programmil on kaks komponenti: interdistsiplinaarne põhiprogramm, sealhulgas üks klass väljaspool õpilaste valitud eriala, et suurendada bioengineerimise teadmiste laiust; üliõpilaste valitud raja osakonna poolt nõutavad kursused.

Lood

Bioinformaatika

Bioinformaatika rada jälgib arvutuslikke lähenemisviise biomeditsiinilistele probleemidele. Õpilased võivad keskenduda arvutusandmete analüüsile, süsteemibioloogiale, andmekaevandamisele, simulatsioonile ja modelleerimisele, visualiseerimisele või muudele valdkondadele, mis hõlmavad infotehnoloogiat ja matemaatikat bioloogilistes uuringutes. Sellel teerajal on eeltingimuseks mõni bakalaureuse informaatika (Comp 15 või samaväärne). Õpilased töötavad koos nõustajaga, et kujundada sidus programm, sealhulgas infotehnoloogia valikained, samuti arvutipõhise bioloogia, matemaatika ja biotehnoloogia kursused.

Biomaterjalid

Biomaterjalide raja hõlmab biomaterjalide vastastikuse mõju nende keskkonna uurimist biomeditsiiniliste rakenduste kontekstis. Õpilasi julgustatakse keskenduma oma õpingutele ühele mitmest bio-meditsiiniliselt asjakohasest teemast, sealhulgas koetehnoloogia, bioloogiline manustamine või imetajarakkude biomaterjalide koostoime. Selle loo olemus nõuab õpilastelt kursuste valimist paljudest osakondadest.

Biomehaanilised süsteemid ja seadmed

Biomehaaniliste süsteemide ja seadmete röövel uuritakse tehnoloogia rakendamist inimese bioloogilistele süsteemidele. Uuringute hulka kuuluvad kõvade ja pehmete kudede mehhaanika, inimese biomehaanika, inimese ja masina koostoime dünaamika ning abistava tehnoloogia ja meditsiiniseadmete disain. Õpilased töötavad sihtasutuses, kus on põhilisi kursuseid termiliselt vedelate protsesside, mehaanika ja materjalide või dünaamiliste / robotsüsteemide alal ning spetsialiseeruvad konkreetsele õppevaldkonnale valikuliste kursuste asjakohase valiku abil.

Cell ja Bioprocess Engineering

Cell ja Bioprocess Engineering rajal vaadeldakse bioprotsesside disaini ja optimeerimist rõhuasetusega molekulaarsetele ja rakulistele protsessidele. Meie peamine hariduslik eesmärk õpilastele on põhiteadmiste omandamine nii kaasaegse biotehnoloogia inseneri aspektides kui ka allavoolu. Peamised valdkonnad integreerivad rakendatud bioloogiat, keemiliste reaktsioonide projekteerimist ja süsteemianalüüsi. Teemad hõlmavad ensüümi ja Pathway tehnikat; fermentatsioon ja bioreaktorid; ja rakusüsteemide modelleerimine ja analüüs.

Keskkonna biotehnoloogia

Keskkonna biotehnoloogia rada uurib vee, reovee puhastamise ja keskkonna taastamise bioloogiliste protsesside väljatöötamist, juhtimist ja iseloomustamist. Keskendutakse bioloogilistele muutustele komplekssetes süsteemides, mis koosnevad mikroobide kogukondadest. Praeguste molekulaarsete tööriistade rakendamine ja integreerimine nende süsteemide seireks ja hindamiseks on integreeritud protsessi kavandamisse ja rakendamisse.

Signaalid ja süsteemid

Signaali- ja süsteemirada õpetab biotehnoloogia insenere (1) signaalide analüüsimisel ja töötlemisel, rõhuasetusega biomeditsiinilisele pilditöötlusele ja kujutise moodustamisele ning (2) biotehnoloogia süsteemide kavandamisele, juhtimisele ja sünteesile (nt miniatuursete seadmete, ahelate arendamine ja töötlemine). süsteemid, bioreaktorite kontrollerite konstruktsioon).

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlikud GRE skoorid
  • GRE-punkte ei nõuta taotlejatele, kellel on bakalaureuse- või magistrikraad USA asutuses. GRE-skoorid on nõutavad taotlejatele, kellel pole USA institutsiooni kraadi.
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Soovituse kolm soovitust
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university ... Loe edasi

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university with the strengths of a top-ranked liberal arts college. Näita vähem