MSc Business Analytics

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm, mis viib teid andmeanalüütika maailma

Ärianalüütikud, kes on sillaks äri- ja tehnoloogiafunktsioonide vahel, mängivad olulist rolli ettevõtete juhendamisel läbi tänapäevase digitaalhäirete keskkonna, andmete analüüsimisel ja kasutamisel digitaalse ümberkujundamise edendamiseks, kliendikogemuse uuesti määratlemiseks ja kasumlike tulemuste saavutamiseks.

Ärianalüüsi magistrikraad (MSBA) pakub ainulaadset õppekava, mis on kujundatud suhetes juhtivate tööstuspartneritega, et kajastada tegelikke tööstuse vajadusi. Sellised tipptasemel moodulid nagu Analytics ja masinõpe ettevõtluses annavad mõista tehnoloogiaid, mis mõjutavad tulevikus ärikeskkonda. Praktiline praktiline lähenemisviis koos praktikavõimalustega tööstusharu liidritega annab MSBA üliõpilastele võimaluse klassiruumist hõlpsamini üle minna.

Koostöös NTU SCSE (arvutustehnika ja tehnikateaduste kool) ja SPMS-iga (füüsiliste ja matemaatiliste teaduste kool) koostöös võimaldab programm osalejatel võtta ka ristloetletud mooduleid, et kohandada huvipakkuvates valdkondades õppimise sügavust.

Programmi saab lõpetada täistööajaga (1 aasta) või osalise tööajaga (1,5 aastat kuni 2 aastat). See võimaldab osalejatel paindlikult valida ajakava, mis vastab kõige paremini nende karjäärivajadustele ja õppetempole.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

Programmi ülevaade

MSc ärianalüütika (MSBA) annab osalejatele võimaluse ärianalüütika valdkonnas silma paista. Õppekava annab tugeva ärimõtte läbi äristrateegia õpetamise ja tööriistade, mis võimaldavad hinnata andmete analüüsist saadud teadmisi selliste kursuste kaudu nagu AI ja suurandmed ettevõtluses ning andmehaldus ja visualiseerimine. Selle programmi õppimine võtab vastu väga praktilise lähenemise, kahe projekti abil saavad osalejad klassiruumis omandatud teadmisi rakendada reaalsetes ärisituatsioonides.

MSBA lõpetanutel on võimalus täita oma domeenis juhtivate analüütiliste projektide rolli, topeltmütsi nii äriüksuse juhina kui ka analüüsiäri juhtimisel või olla professionaalne konsultant, kellel on ärivaldkonna teadmised.

Väga paindlik programm võimaldab õpilastel õppida programmi kas täisajaga (1 aasta) või osalise tööajaga (1,5 aastat kuni 2 aastat).

Täistööajaga osalejad MSBA programmis peavad täitma 8 tuummoodulit (kaasa arvatud 2 projekti) ja 4 täis valikainet. MSBA programmis osalevad osalise tööajaga osalejad peavad täitma 7 tuummoodulit (kaasa arvatud 2 projekti) ja 5 valikainet.

  • Lõpetajale esitatavad nõuded: 36 akadeemilist ühikut
  • Kogu kursus: 3 akadeemilist ühikut
  • Pool kursust: 1,5 akadeemilist ühikut

Miks just MSc Business Analytics

Kuna organisatsioonid integreerivad digitaaltehnoloogiad oma ärimudelitesse, pole ärianalüütika asjakohasus kunagi olnud suurem. Ärianalüütikud, kes on sillaks äri- ja tehnoloogiafunktsioonide vahel, mängivad olulist rolli ettevõtete juhendamisel digitaalsete häirete kaudu, andmete analüüsimisel ja kasutamisel digitaalse muundamise edendamiseks, kliendikogemuse uuesti määratlemiseks ja kasumlike äritulemuste saavutamiseks. Osava ärianalüütiku käes saab andmed muuta konkurentsieeliseks.

MSc Business Analytics (MSBA) on loodud selleks, et täita lõhe tehnilise ja ärilise oskusteabe vahel andmete tõhusamaks kasutamiseks töökohal juhtimise, raamatupidamise, turunduse, rahanduse, kommunikatsiooni või halduse valdkonnas.

Osalejad on ette valmistatud andmepõhise otsustusprotsessi tulevikuks, kasutades eesrindlikku programmi, millel on järgmised ainulaadsed punktid:

Tugevad tööstusühendused ja kaasatus

MSBA naudib tööstuse laialdast tuge ja kaasatust, paljude juhtivate tööstuspartneritega on õppekava kujundatud vastavalt tööstuse tegelikkusele ja vajadustele. Meie tööstuse partnerid pakuvad projekti- ja praktikavõimalusi, suurendades oluliselt tõenäosust, et meie tudengid saavad pärast kooli lõpetamist töökoha.

Välja töötatud tulevikukeskse sisuga

MSBA esimesel omataolisel õppekaval on tipptasemel moodulid, näiteks Analytics ja masinõpe ettevõtluses, mis annab mõista tehnoloogiaid, mis mõjutavad tulevikus ärikeskkonda.

Rakendusõpe

Kasutades reaalainete andmeid, mida pakuvad tööstuspartnerid, edastab MSBA meie õpilastele praktilise lähenemise kaudu teadmisi. See lähenemisviis põhjendab MSBA üliõpilasi tööstuse reaalsuses ja võimaldab neil klassiruumist tõhusamalt ja kiiremini üle minna.

Tõhustatud NTU väljakujunenud tugevustega

MSBA on välja töötatud koostöös NTU SCSE-ga (arvutiteaduse ja tehnikateaduste kool) ja SPMS-iga (füüsikaliste ja matemaatikateaduste kool). See võimaldab osalejatel võtta ristloetletud mooduleid, et kohandada õppimise sügavust eriti huvipakkuvates valdkondades.

Vastuvõtutingimused

Taotlejad, kes soovivad kandideerida Nanyang MSc Business Analyticsi (MSBA) liikmeks, peavad täitma järgmised sisseastumise miinimumnõuded:

  • Hea bakalaureusekraad ükskõik millisel erialal.
  • Hea GMAT / GRE skoor.
  • TOEFL / IELTS taotlejatele, kelle esimene aste võeti muus keeles kui inglise keel.

Kandideerida on oodatud ilma töökogemuseta kandidaadid.

Järgmiste testide institutsionaalne kood on:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

Nii täis- kui ka osalise tööajaga programmid algavad juulis.

Taotlus avatakse: 31. august 2020

Taotlemise tähtajad

Ümmargune Tähtaeg
1 30. november 2020
2 31. jaanuar 2021
3 31. märts 2021

Karjääriarendus

Olgem kiirendiks teie karjäärireisil

GSCDO on siin selleks, et muuta teie NBS-i kogemus õigeks tööks, mis sobib pidevalt muutuvas ja muutuvas ärimaastikus. Tagame, et saate oma karjäärireisil parima alguse.

Terve õppeaasta jooksul korraldatakse mitmesuguseid tegevusi, pidades silmas teid. Nihutame pidevalt piire, et teid tasuva, kuid samas karjääri täitva eesmärgi saavutamiseks.

Üks-ühele karjäärinõustamine

Meie karjäärinõustajate spetsialiseeritud meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et töötada välja ja rakendada kindel karjääri tegevuskava. Võite saada asjatundlikke nõuandeid tööotsimise, töö jätkamise ja kaaskirja kohta, samuti palgaläbirääkimiste kohta.

Karjääriallikad

Ainult NBSi tudengitele mõeldud CareerFIT on universaalportaal, mis muudab sündmuste registreerimise, praktikate ja tööotsingute ajaliselt tõhusaks. Saate oma CV üles laadida ja tööpakkumisi esitada vaid ühe klõpsuga.

Jätka raamatut

See väljaanne saadetakse värbajatele iga kuu, et nad leiaksid üles kandidaadid, kes sobivad nende organisatsioonide jaoks, ja nendega ühenduse loomine.

Karjäärioskuste töötoad

Korraldame praktilisi töötubasid, mis hõlmavad personaalset kaubamärki, tõhusat võrgustumist, tehnilisi intervjuusid ja äritegevust.

Värbamisüritused

Paljud juhtivad ettevõtted tulevad NBS-i regulaarselt praktikale ja potentsiaalsetele täistööajaga töötajatele. Samuti toimuvad teile praktika- ja karjäärimessid, värbamiskõnelused ja esinejate sarjad, et maksimeerida tööandjatega kokkupuudet ja luua mõjusad ühendused

Globaalsed võimalused

Oleme laiendanud oma teavitustööd ka väljaspool Singapuri asuvate ettevõtetega, et pakkuda teile rohkem töövõimalusi.

Praktikad

Soovitame teil õpingute ajal uurida kogemusliku õppe võimalusi. Seetõttu pakume praktikavõimalusi, mis võimaldavad teil rakendada oma ärianalüütika teadmisi reaalses keskkonnas. Nii saate pärast kooli lõpetamist tööturul tohutu konkurentsieelise.

Koputage vilistlaste võrku

NBSi vilistlaste võrgustik hõlmab enam kui 90 riiki ja hõlmab umbes 50 000 lõpetajat. Kasutage selle kogukonna jõudu, luues ühendust LinkedIni vilistlastega või GSCDO korraldatud kokkutulekutega. Paljud on asjatundjad, kes soovivad teid juhendada ja NBS-is kogemusi jagada, mis hõlbustas nende edu.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Loe edasi

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Näita vähem
Singapur , Singapur + 1 Rohkem Vähem