MSc Business Analytics

Üldine

Programmi kirjeldus

Big Data'i ajastul on analüütika muutumas strateegiliseks vajaduseks praktiliselt kõigis ärivaldkondades ning see on oluline vahend reaalajas otsuste tegemiseks, tõenduspõhise otsustusprotsessi edendamiseks ja konkurentsieelise säilitamiseks. USA uudiste ja maailma aruande, turu-uuringute analüütiku ja operatsiooniuuringute analüütiku viimaste edetabeli kohaselt on 2015. aasta neljas parim äritegevus ja Harvardi äriülevaade väidab, et Data Scientist on 21. sajandi „seksikaim töö”, kus praktiseerijad on haruldased ja nõutud oskused.

Et rahuldada kasvavat nõudlust lõpetajatele, kellel on analüütilised võimalused, annab MSc Business Analytics kraadi teile uusimaid analüütilisi vahendeid, et analüüsida ja tõlgendada andmeid, prognoosida tulevasi suundumusi, automatiseerida ja täiustada otsuseid ning optimeerida tegevussuundi. Rõhk on asetatud põhiliste analüütiliste tehnikate õppimisele, nagu näiteks statistiline analüüs, andmete kaevandamine, prognoosimine ja regressioon, optimeerimine, simulatsioon ja arvutustabeli modelleerimine.

Saate teada, kuidas rakendada kirjeldavaid, prognoositavaid ja ettekirjutavaid modelleerimismeetodeid, et aidata organisatsioonidel parandada tulemuslikkust, uurida alternatiive ning prognoosida ja kujundada äritulemusi kiiresti muutuvas keskkonnas. Lõpetamisel olete valmis alustama kiiret karjääri erinevates tööstusharudes ja sektorites, sealhulgas lennuettevõtjad, tootmisettevõtted, energia, tervishoiuteenuste osutamine, pangandus, turundus ja valitsus.
Programmis osalevatel üliõpilastel on võimalus töötada tõeliste organisatsioonide heaks, parandada oma nõustamisoskusi ja suurendada nende tööalast konkurentsivõimet ettevõttesisese üliõpilaste nõustamise projekti kaudu , mis ühendab lõhe klassiruumis õppimise ja reaalse maailma vahel. Üliõpilased osalevad ka mitmesugustes tegevustes, sealhulgas juhtumiuuringutes, meeskonnaprojektide töös, külaliste loengutes ja tööstuse külastustes.
IBM / ILOG-i toetatud tarkvara tutvustamistöökojad korraldatakse regulaarselt, et toetada tipptasemel analüütiliste pakettide õpetamist, sealhulgas IBM Watson Analytics, R, SPSS, Weka, MS Excel ja VBA, samuti optimeerimispakette, mis sisaldavad optimeerimise programmeerimiskeelt , IBM / ILOG, CPLEX ja Simul8.
See programm on ideaalne lõpetajatele, kellel on hea taust kvantitatiivses valdkonnas, kes soovivad saada põhjalikud teadmised analüütilistest ja prognoosivatest modelleerimisoskustest, samuti juhtimis-, kommunikatsiooni- ja teadustööoskustest.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.

Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Hiljutised lõpetajad on töötanud Barclays Capital'i, Briti saatkonna, Grey Robinson PA ja Holiday Extras'i heaks.

Lisateavet ärianalüüsi ja tulevaste karjäärivõimaluste kohta leiate järgmistest linkidest.
- VÕI Selts: Briti Operatiivuuringute Selts
- Mis on OR? Video ja edulood

Ametialane tunnustus

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Lisateabe saamiseks külastage Kenti Ülikooli veebisaidi MSc ärianalüüsi lehekülge.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited