MSc Business Intelligence ja Analytics

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Business Intelligence ja Analytics

MSc Business Intelligence and Analytics kursus on mõeldud neile, kellel on arvuline taust ja kes soovivad arendada oma teadmisi andmehaldusest ja küberturvalisusest. Praktiline programm võimaldab osalejatel omandada oskusi otsuste tegemisel õigete statistiliste võtete rakendamisel ja mis veelgi olulisem - edastada leiud kergemini mõistetavatel mittetehnilisel viisil.

Programm pakub spetsiaalseid teadmisi, et saada pädevaks ennustava analüütika alal, uurida tööstuses pakutavaid uusi tööriistu ja lihvida oma teadmisi otsuste tegemisel. Lisaks on üliõpilastel võimalus teha koostööd kutseorganisatsioonide ja tööandjatega ning tegeleda ettevõtlusega, et pärast kooli lõpetamist veelgi tugevdada tööalast konkurentsivõimet.

119849_MScBusinessIntelligenceandAnalytics.jpg

Tableau

MSc Business Intelligentsi toiteallikaks on Tableau, juhtiv andmete visualiseerimise äriintellekti tarkvara. Selle kursuse raames saavad õpilased praktilise kogemuse, kuidas seda tarkvara kasutatakse kiireks digitaalseks andmeanalüüsiks, et organisatsioonid saaksid andmepõhist otsustamist näha, sellest aru saada ja seda teavitada.

Alibaba

Alibaba pilvesisu, mida kasutatakse magistriprogrammis, andes üliõpilastele juurdepääsu sisule ja ressurssidele, mida saab kasutada kogu õpingute ja tulevase karjääri jooksul.

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

See kursus keskendub suuresti tööalasele konkurentsivõimele ja sobib suurepäraselt neile, kes soovivad oma karjääri alustamiseks andmehalduse ja küberturbe valdkonnas oma valitud valdkonnas. Berliin on eelseisva ja tulevase ärikeskusena ning mitmekesise elanike arvuga, mis on ideaalne koht rahvusvahelise hariduse omandamiseks. Saate võimaluse sukelduda elavasse kultuuri, mida Berliin pakub, pakkudes samal ajal ülevaadet Saksamaa ettevõtetest, nagu Sony, Deutsche Bahn ja muud olulised ettevõtjad.

Kuidas sa õpid?

MSc Business Intelligence ja Analytics kursus esitatakse interaktiivsel viisil reaalse maailma fookusega, et valmistada õpilasi pidevalt muutuva ärimaailma ette. Lisaks klassikalisele klassikalisele õppele klassiruumis saate põhilisi õpikuid ja erinevaid lugemismaterjale. Üliõpilastel on ka juurdepääs Financial Times'i ja teiste kutseorganisatsioonide paljudele online-teenustele. Need ressursid pakuvad rea valdkondlikke ja ärialaseid materjale, mis esindavad reaalseid raamatupidamis- ja finantsmuutusi ning analüüsiaruandeid. Pidev juurdepääs nendele artiklitele tagab, et meie õpilased on tänapäeva kiirreageeritud finantssektoris ajakohased ning valmistavad seetõttu valdkonna jaoks professionaalselt ette.

Karjäärisuund

Ärikulu ja magistriõppe magistrikraadi omandamine võib avada ukse karjäärile ettevõtluses, andmehalduses, küberturvalisuses ja mitmes muus valdkonnas, kus tuginetakse andmepõhisele otsustamisele, ennustavale analüüsile ja andmete avastuse visualiseerimisele. Tööandjad hindavad kõrgelt teie tugevaid numbrilisi oskusi ja oskust otsuste tegemisel kasutada korrektseid statistilisi tehnikaid. Selle kraadi lõpetanud üliõpilased võivad kaaluda ka CMI kraadiõppe, MBA või doktorikraadi omandamist.

Meie pühendunud karjääriarenduskeskus aitab õpilastel mitmesuguste eriteenuste kaudu oma karjääri eesmärke täita ning loob pikaajalised suhted vilistlaste ja tööandjatega.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke maksekavasid, mis võimaldavad teil oma programmi lõivude kulusid jaotada kolme osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Moodulid

Põhilised moodulid on järgmised:

 • Andmetuvastuse visualiseerimine
 • Andmepõhine otsuste tegemine
 • Ennustatav analüüs
 • Uurimismeetodid, erialane areng ja väitekiri / projekt

Valikained hõlmavad järgmist:

 • Arenevad tehnoloogiad
 • Blockchain
 • FinTech
 • Hanked ja SCM

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • Koostöös õigusteaduse ülikooliga, mis on 150 aastat vana. See on üks Ühendkuningriigi staažikamaid juriidilise hariduse pakkujaid.
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Saadaval on stipendiumid ja paindlikud maksekavad
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa keele tunnid
 • Programmid õpetasid 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Mittestandardsed kanded: mittestandardsed taotlejad on teretulnud GISMA-sse. Kandidaadid ilma bakalaureusekraadita võivad taotleda, kui neil on vähemalt 5-aastane juhtimiskogemus. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem