MSc Business Intelligence ja Analytics

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Business Intelligence ja Analytics

MSc Business Intelligence Analytics kursus sobib ideaalselt numbrilise taustaga õpilastele, kellel on huvi arendada põhjalikke erialateadmisi ja kriitilisi teadmisi andmehalduse ja küberturvalisuse põhiaspektidest.

Õpilased arendavad arusaamist olemasolevatest uutest vahenditest, et rakendada otsuste tegemisel õigeid statistilisi meetodeid. Te arendate vajalikke oskusi, et edastada oma järeldusi viisil, mida teadlased, kes ei ole andmed, aru saavad.

University of Law Business School on Amazoni veebiteenuste hariduse institutsionaalne liige. See annab MSC Business Intelligence ja Analytics juhendajatele ja tudengitele juurdepääsu parimatele koostöövahenditele, sisukoolitusele ja AWS-tehnoloogiale pilvealase õppe jaoks. Pärast kooli lõpetamist saate täielikult tehniliste karjääride jaoks vajalikud praktilised oskused. Õpilastel on ka juurdepääs AWSi haridusalasele töökohale, et otsida tehnoloogiaalaseid töökohti ja praktikume.

Oma õpikogemust saate laiendada, pöördudes üle meie ülikoolilinnaku asukohtadesse Londonis ja Berliinis. ULaw Business Schoolis viibimise ajal saate moodulite lõpule viia ülikoolilinnaku teistes kohtades, naastes oma kodusesse ülikoolilinnakusse, et lõpule viia viimane moodul. Võib kehtida viisapiiranguid ja õppimistingimusi, kuid teid toetatakse kogu rotatsiooni ajal. Globaalse rotatsiooni valiku kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust ( study@law.ac.uk ).

Alates 4. semestrist (9 kuud õppimist) võivad üliõpilased valida ükskõik millise kehtiva viisanõude alusel väitekirja või projekti asemel tööpraktika. Tööpraktikaks on 9 kuud. Õpilased peavad läbima 600 töötundi.

MSc Business Intelligentsi toiteallikaks on Tableau, juhtiv andmete visualiseerimise äriintellekti tarkvara. Selle kursuse osana saate praktilisi kogemusi selle tarkvara kasutamisest kiire digitaalse andmeanalüüsi jaoks, et organisatsioonid saaksid andmepõhist otsustamist näha, sellest aru saada ja seda teavitada.

Kursust juhendab rahvusvaheline konsultant, akadeemik ja ettevõtja John Kawalek. Ta on spetsialiseerunud süsteemide mõtlemisele ja digitaalsele muundamisele, et saavutada hüppeid ettevõtte kasvu ja jõudluse parandamisel. Eduka karjääriga, mis kestis üle 30 aasta, on tal praegu mitmeid rolle, sealhulgas Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupanga vanemnõunik tööstuses. Ta on ühisrahastamist võimaldava kinnisvaraarendusettevõtte CrowditBuildit Ltd direktor, samuti The Consultancy Academy Ltd partner. Ta on ka WeDo3DPrinting.com tegevdirektor.

John on töötanud juhtivatel kohtadel Suurbritannia ja Austraalia ülikoolides, sealhulgas operatsioonide juhtimise ja otsusteaduste juhina ning MBA direktorina Suurbritannia juhtivas Russell Groupi ülikoolis. Akadeemilise karjääri jooksul on ta alati integreerinud nõustamise, et saavutada „teooria praktikas” ja „praktika teoorias”. Tema rahvusvaheline nõustamisprofiil on hõlmanud arvukalt projekte, sealhulgas neid, mis on seotud mõne tuntud organisatsiooniga, näiteks IBM, KPMG, PwC, Royal Mail, NHS, EL agentuurid. Ta jätkab süsteemimetoodika alal konsultatsioonide ja loengute pidamist, et saavutada uuendusi ettevõtetes ja organisatsioonides, rakendades uusi lähenemisviise ja uusi tehnoloogiaid, nt blockchain, andmeanalüütika, nutikad lepingud, alternatiivfinantseerimise süsteemid, kasutades ühisrahastust.

Johnil on kraad ajaloo ja majanduse alal, MSc arvutiteaduses Manchesteri ülikoolist ning doktorikraad juhtimissüsteemide ja küberneetika alal. Ta on olnud Briti Arvutiseltsi Chartered Management Institute'i liige alates 1989. aastast ja IT-spetsialist alates 2004. aastast. Samuti on ta Chartered Management Institute liige ning on avaldanud kaks raamatut ja üle 50 akadeemilise töö.

Kursuse nõuded

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kraadiõppe äri kraadi jaoks

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kraadiõppe äri kraadi jaoks

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kestus

  • 1 aasta täistööajaga või 18 kuud praktikaga
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Loe edasi

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Näita vähem
London , Leeds , Manchester , Birmingham , London , London , Nottingham + 6 Rohkem Vähem