MSc Carbon Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie magistriõppes Carbon Finance on maailma esimene programm, mis on pühendatud madala süsinikusisaldusega finantseerimise ja investeeringute valdkonna spetsialistidele. Selle eesmärk on arendada oma arusaama sellest, kuidas kliimamuutuse väljakutsed juhivad triljoneid naela uutest investeeringutest suurtes valdkondades, sealhulgas energiatootmises, elamutes ja infrastruktuuris, ning valmistab ette ka seda investeeringut, mille eesmärgiks on edendada teadmisi ja oskusi .

Programmi ülevaade

Meie programm annab teile arusaamise kliimamuutuste alasest teadusest ja poliitikast, nende seostest rahastamise ja investeeringutega ning menetlustega ja küsimustega energeetikasektoris ja süsinikuturgudel. See on pühendatud madala süsinikusisaldusega finantseerimise ja investeeringute valdkonna spetsialistidele, keskendudes ärivõimalustele ja rahalistele voogudele, mida ajendab ühiskond reageerima kliimamuutustele. MSc on põhimõtteliselt interdistsiplinaarne ja seega tervitab paljude taustaga taotlejaid, sealhulgas äri-, majandus- ja teadustegevust.

Programmi struktuur

Esimesel ametiajal (sept-detsember) ja kolmel teisel ametiajal (jaanuar-mai) võtate nelja põhikursuse, sealhulgas grupi Carbon Consulting Project, mis edendab kutse- ja meeskonnatöö oskusi. Teisel ametiajal on teil ka võimalus võtta ühe valikuvõimaluse, et saaksite spetsialiseeruda teie tulevase karjääri suhtes asjakohasele alale. Lõplik väitekiri on kirjutatud suveperioodil (juuni-august) ja selle juhendab akadeemiline juhendaja.

Teadmiste vahetamine

Koolis on ettevõtetele ja kliimamuutustele keskus, juhtiv rahvusvaheline ettevõtlus- ja kliimamuutustega tegelev hariduskeskus, teadusuuringud ja avaliku sektori osalus, mis on tuntud oma suurte ettevõtete kaasamise ja teadmiste edasiandmise eest. Keskus tõmbab hulgaliselt kõrgetasemelisi külalisesinejaid, kelle teadmised ja kogemused on teile kasulikud, sealhulgas päikese sajandi ja komposiitenergia juhatajad.

Karjäärivõimalused

Süsiniku rahastamise ja investeeringute plahvatus on loonud hulga uusi ettevõtteid ja karjääri. Selles programmis osalejad lõpetavad tavapärase karjääri süsinikdioksiidi heitkogustega kauplemise, süsinikdioksiidi nõustamise, SRI investeeringute või varahalduse, süsiniku ettevõtluse, kliimamuutuste poliitika või süsinikuarvestuse valdkonnas. Programm on ka suurepärane ettevalmistus, kui soovite jätkata doktoriõppes tehtud uuringuid.

Õpitulemused

Kliimamuutustega toimetulemise ja kliimamuutustega kohanemise väljakutsega suunatakse tulevaste aastakümnete jooksul uutesse investeeringutesse triljoneid dollareid, kusjuures majanduse, energia tootmise ja tarbimise, tööstuse, hoonete, transpordi, infrastruktuuri, metsade ja põllumajanduse jaoks on vaja suuri muutusi. Selle investeeringu tegemine eeldab märkimisväärselt suuremat võimsust süsinikdioksiidiheite rahastamise kõigis aspektides. Programmi eesmärk on anda lõpetajale mõista järgmist:

  • Kliimamuutuste teaduse praegune olukord, kasvuhoonegaaside stabiliseerimise Pathways ja peamised leevendus- ja kohanemisvõimalused.
  • Kliimamuutuste poliitika vastused rahvusvahelisel, piirkondlikul, riiklikul ja kohalikul tasandil ning valitsemissektorile kättesaadavad mitmesugused regulatiivsed vastused.
  • Kliimamuutustega seotud teaduse, poliitika, süsinikuturgude ja muu kliima rahastamise ja investeeringute vaheline suhe.
  • Milline süsihappegaasi rahastamine tähendab süsinikuenergia ja tavapärase rahastamise suhet.
  • Konkreetsed finants- ja rahastamisprobleemid eelkõige energiasektoris.
  • Suurte ülemaailmsete, piirkondlike ja riiklike süsinikuturgude, sealhulgas vabatahtlike süsinikuturgude struktuur ja dünaamika ning Kyoto protokolli ja selle järeltulunduslepingute paindlikkusmehhanismid.
  • Ettevõtte, projekti ja toote / tarneahela tasandi süsinikdioksiidi arvestus, süsinikdioksiidi auditeerimine, finantsaruandlus ja mittefinantsteenuseid pakkuv teave, võrdlusuuringud, maksustamine ja süsinikdioksiidi arvestuse eetika.
  • Finantsuuringute statistika kasutamine.
  • Söe rahastamise rolli tunnustamine organisatsiooni strateegias, rahanduses ja raamatupidamisotsustes.

Riiki sisenemise nõuded

Sissepääs meie MSc programmid on tugevalt konkurentsivõimeline. Programmi miinimumnõudeid ületades saate oma edukate rakenduste võimalusi suurendada. Akadeemilised nõuded Te peate Suurbritannia esimese klassi või 2: 1 kiitusega ühes alljärgnevatest teemadest või samaväärsetest välismaistest kvalifikatsioonidest. Akadeemiline taust Tavaliselt on vaja bakalaureuse kraadi ettevõtluses, majanduses, inseneriteaduses või sotsiaalses või füüsilises teaduses. Taotluse toetamine Asjakohane töökogemus ei ole vajalik, kuid võib suurendada teie vastuvõtuvõimalusi. Eelistatakse neid, kelle palgaastmed ületavad miinimumnõudeid tänu tugevale konkurentsile selle koha eest. Taotlused praeguste üliõpilaste Lõplik aasta bakalaureuseõppe üliõpilased on teretulnud kandideerima, kui teie õpingud viiakse lõpule enne magistriprogrammi alguskuupäeva.119394_Capture.JPG

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Loe edasi

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Näita vähem