MSc Celtic

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

See ainulaadne, interdistsiplinaarne programm annab üliõpilastele professionaalse aluse Celtic ja Scottish Studies valdkondades. See pakub paljusid huvisid, traditsiooniliste kunstide ja kultuuri Pathways , keskaegne ja varajane keldi ja gaeli areng ning poliitika.

Teil on võimalus omandada teadmisi ja arusaamu professionaalsetest uurimismeetoditest ja küsitlustest, keeleoskusest, kirjanduslikust ja tekstilisest analüüsist või välitööst ja arhiveerimisest ning mitmesugustest põhilistest teemadest Keldi ja Šoti uuringutes.

Te teostate täielikku koolitust Keldi ja Šoti uuringutes. Õpid analüüsima ja sünteesima neid teadmisi interdistsiplinaarses kontekstis, küsige eeldusi ühe konkreetse distsipliini ülimuslikkuse kohta teistega ja saage sissejuhatus teemadesse, mida te ei pruugi olla omandanud bakalaureuseõppe tasemel. Teil on ka võimalus võtta kursusi, mida pakub School of History, Classics

Programmi struktuur

Programm kestab ühe õppeaasta (12 kuud) täisajaga õppest või kaks aastat (24 kuud) osalise tööajaga õppetööst (osalise tööajaga võimalused on kättesaadavad ainult Suurbritannia või ELi üliõpilastele).

Te täidate ühe põhikursuse (kokku 20 ainepunkti), viis valikkursust (kokku 100 ainepunkti) ja 15 000 sõna (60 ainepunkti) väitekirja.

Kohustuslikud kursused:

 • Uurimisoskused ja meetodid Keldi ja Šoti uuringutes

Optsioonikursused võivad sisaldada järgmist:

 • Üleloomulik maailm
 • Materiaalne kultuur Šotimaal
 • Šoti emigrantide traditsioonid

* (Muudetud 8. veebruaril 2019, et eemaldada praktika teave, mida enam ei pakuta).

Õpitulemused

Te arendate kriitilisi oskusi tekstide hindamiseks ja võrdlemiseks ning kirjanduse ja kultuuri ajalooliseks mõistmiseks, samuti ülekantavaid oskusi, nagu näiteks akadeemilise uurimistöö, kommentaaride ja esseede kirjutamine, analüütilise mõtlemise parandamine, elektrooniliste ressursside kasutamine ja suuliste ettekannete andmine.

Sa saad:

 • Keldi ja Šoti uuringute laia konteksti tundmine
 • tugev arusaam bibliograafiast ja õppemeetoditest
 • võime osaleda kõrgel tasemel ainega
 • teadlikkus praegustest probleemidest ja probleemidest valitud uurimisvaldkondades
 • võime osaleda originaalsetes uuringutes, mille tulemuseks on väitekirja erialal
 • võimalus õppida kaasaegseid Šoti gaeli või keskaegseid keldi keeli

Karjäärivõimalused

On olemas suur hulk sektoreid, kus sa võiksid oma teadmisi ja oskusi, näiteks ajakirjandust kasutada; sotsiaal-, valitsus- või kultuuriuuringud; kirjastamine; kõrgharidus; reklaam; kunsti haldamine; teabetöö; või programmiuuringud ringhäälingus.

Riiki sisenemise nõuded

UK 2: 1 kiitusega diplom või selle rahvusvaheline ekvivalent asjaomases distsipliinis.

Kui te kavatsete jälgida gaeli arengu ja poliitika Pathway , siis peaks olema head teadmised gaeli.

Kui kavatsete järgida keskaegset ja varakult kaasaegset gaeli Pathway , siis saad kasu keldi keele oskusest.

Me võime ka teie taotlust kaaluda, kui teil on muid kvalifikatsioone või kogemusi; Palun võtke meiega ühendust, et kontrollida enne taotluse esitamist.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust järgmises kvalifikatsioonis:

 • bakalaureuse või magistri kraadi, mida õpetati ja hindas inglise keeles enamikus inglise keelt kõnelevas riigis, nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni
 • IELTS: kokku 7,0 (iga mooduli kohta vähemalt 6,5)
 • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 23 iga mooduli kohta)
 • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" lõikudes vähemalt 61)
 • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 176 moodulit)
 • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Õppetöö ja inglise keele poolt hinnatud kraad ei tohi olla enam kui kolm ja pool aastat vana. IELTS, TOEFL, inglise keele Pearson Test ja Trinity ISE ei tohi olla rohkem kui kaks aastat vana oma kraadiõppe programmi alguses.

(* Uuendatud 8/11/2018, et anda täpsemat teavet inglise keele kvalifikatsiooni lõpptähtaegade kohta.)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections.

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections. Näita vähem