MSc Civil Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Tsiviilehituse teaduskond on üks suurimaid Cracow University of Technology ning on ka üks silmapaistvamaid Poola teaduskondi, mis harivad tulevasi insenere. Meie teaduskond pakub 14 eriala, sealhulgas ehitus- ja ehitusstruktuurid, teeehitus, raudteede ehitus, materjalide ja konstruktsioonide mehaanika, sillad ja maa-alused struktuurid, tehnoloogia ja ehitus.

Kuna Poola ühines Euroopa Liiduga 2004. aastal, said üliõpilased ja teadustöötajad uusi võimalusi akadeemiliseks vahetuseks ning õpivad inglise keeles ülikoolides. Tänapäeval on ehitusinseneride üliõpilastel nii tehniliste õppeainete kui inglise keele oskus.

Väärib märkimist, et CUT-i lõpetamine (õpingud inglise keeles) annab võimaluse ehituslitsentsitaotlusele pärast teatud õiguslike nõuete täitmist. Pärast kaheaastast praktilist koolitust on ka lõpetajatel võimalus taotleda Euroopa Liidu insenerikraadi, mida tunnustatakse kõigis Euroopa Liidu riikides.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

The Cracow University of Technology offers many variants of study. Current educational offer of CUT covers 25 graduate studies of I and II degree among 7 faculties. At 4 faculties studies are availabl ... Loe edasi

The Cracow University of Technology offers many variants of study. Current educational offer of CUT covers 25 graduate studies of I and II degree among 7 faculties. At 4 faculties studies are available in English language. Näita vähem
Kraków , Varssavi + 1 Rohkem Vähem