MSc coaching teaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc / PgCert / PgDip Coaching Science

Need magistri programmid pakuvad õpilastele võimaluse uurida kohaldamise teoreetilisi kontseptsioone ja teaduslik põhjendus taga suure jõudlusega coaching praktika. Nende eesmärk on arendada innovaatilisi ja progressiivne treenerid, pääsedes viimaste uuringute jooksul alal, pakkudes praktikutele kraadiõppe õpetlik kogemus, mis võimaldab neil pidevalt hõlbustada positiivseid tulemusi kõrval oma sportlased.

Programmide eesmärk on värvata kogenud treenerid "up-oskusi" teadmisi osana jätkuva ametialase arengu, kuigi bakalaureuseõppe üliõpilaste juhendamise kogemus ja karjääri püüdlusi leida programmi võrdselt väärtuslikud.

Hartpury on ideaalne positsioon, et muidugi see väärikus, kui õpilased pääsevad suurepäraseid võimalusi ja uuenduslikke õppejõudude laia valikut nii erialast ja akadeemilist kogemusi.


Sisu

  • Coaching Protsessid ja pedagoogika
  • Teaduslik Coach ja läbimõeldud praktik
  • Uurimismeetodid ja doktoritöö

Õpetamine, õppimine ja hindamine

Traditsiooniline loengud olla vaid üks osa kursuse. Samuti saate teada läbi sündikaat tööd, individualpresentations, õpilaste juhitud seminar rühmad, juhtumiuuringute analüüse ja kogemusliku õppe kaudu juhendamist simulatsioone. Külalisesinejad tööstuse ja kutseorganisatsioonide kaasa ka programmi, rõhutades innovatiivseid meetodeid, et luua keskkond, mis on nauditav, mitmekesine ja väga tõhus.


Karjäär

Magistrandi võib areneda PhD ainevaldkonnas või leida tööd juhendamist või sellega seotud valdkondades nagu õpetamine, kõrghariduse õpetamiseks või ärinõustamine.


Riiki sisenemise nõuded

Õpilane on kohustatud olema 2: 2 Autasud või rohkem seotud distsipliini. Programm ka julgustab nii küps üliõpilased, kes ei ole neid sisenemise nõuded nagu Hartpury arvab rakendusi näitavad tõendid isiklikus ja hariduskäik, mis näitavad taotleja võimet rahuldada kraadiõppesse areneva õppesuunal.


Programmi pikkus

Aspirantuur on osalise tööajaga programm, mida juhib septembrist kuni juunini ühe õppeaasta. Aspirantuur Treenimine Science saab õppis täistööajaga või osalise tööajaga. See võib olla üks aasta täistööajaga programmi või see võib olla progresseerumise liinil aspirantuur, mille puhul on üks aasta osalise tööajaga programm. Mõlemad võimalused töötavad septembrist juunini üks õppeaasta.

Magistriõpe programm saab uurida täistööajaga õpetas programmi ja täidetakse kaheteistkümne kuu jooksul (september august). Kui see programm on progresseerumise aspirantuur Coaching Science siis uuritakse osalise tööajaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Loe edasi

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Näita vähem