Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppemaksud (2019/20): UK / EU: £ 6 990 International: 15 000 £

Magistriõpe arvuti- ja tehnoloogiaprogramm on loodud spetsiaalselt selleks, et võimaldada teil ajakohastada, laiendada ja süvendada oma teadmisi arvutustes ning infotehnoloogias ning laiemas digitaalse juhtimise ja tehnoloogia teemadel, et suurendada ja kiirendada oma karjäärivõimalusi. Lõpetades MSc Computing and Technology, saate näidata võimeid valdkonnas Computing ja digitaaltehnoloogia teemade distsipliini.

See magistriprogramm on kavandatud koostöös tööstuse partneritega, et tagada teile ajakohased arvutusalased teadmised, mida tööandjad kogu tööstuses vajavad. Programmi lõpetanutele on ette nähtud töötada mitmesugustes IT-tööstusharudes või edendada akadeemilist või teadustööga seotud karjääri.

Õpetamismeetodid

Teid õpetavad kogenud õppejõud ja teadustöötajad, kes kasutavad oma tööstust ja teadustöö kogemust, et näidata, kuidas programmis õppida võetavad teooriad, tööriistad, tehnoloogiad ja meetodid tõlgivad reaalsetes olukordades. Õppetöö toimub loengute, töökodade, laborite, seminaride ja õpikodade segu kogusummas 10-12 tundi nädalas.

Samuti eeldatakse, et osalete iseseisvas uuringus, mis hõlmab suunatud ja iseseisvat õppimist, 30-32 tundi nädalas.

Tehnoloogia tõhustatud õppimine (TEL) on kogu kursuse sisse lülitatud selliste tööriistadega nagu e-õppe portaal "Blackboard" ja elektroonilised lugemisloendid, mis suunavad teie ettevalmistusi seminaridele ja sõltumatutele uuringutele. Praktilisi seansse kasutatakse ka tarkvaraga varustatud arvutiklassi laborites.

Programmi hinnatakse 100% ulatuses kursuste, sealhulgas kriitilise raporti kirjutamise, praktiliste harjutuste, individuaalse, grupi ja uurimisprojektide kaudu.

Olulist rõhku pannakse teie võimekuse arendamisele magistriõppes. Osana induktsioonist saate tutvuda täielikult teile kättesaadavate õppematerjalide ja tugiteenustega. Samuti korraldatakse iganädalasi akadeemilisi tugisessioone, mis on mõeldud teie usalduse ja võime suurendamiseks kraadiõppurina. Teile antakse ka induktsioonile individuaalne juhendaja. Saate selle juhendajaga kursusi regulaarselt kogu õppeperioodi jooksul.

Karjäär ja edasine õpe

See magistriprogramm on loodud selleks, et tagada, et lõpetajatele programm oleks varustatud töötamiseks mitmesuguseid karjääri IT-tööstuses või edu akadeemilise või teadustööga seotud karjääri. Tõepoolest, selle kvalifikatsiooni eesmärk on kiirendada oma oskusi ja pädevust mitmesugustes tööülesannetes, sealhulgas rolli juhtimises ja juhtimises infotehnoloogia, tarkvarainseneri, andmebaaside arendaja, andmeanalüütiku, infoturbe spetsialisti ja ettevõtlusanalüütiku üle, nimetades vaid mõned neist.

Standardse sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2: 2 (teine ​​klass) tunnustab kraadi Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.
  • Samuti võib kaaluda kutsekvalifikatsiooni, millel on samaväärsed standardid, millel olid akadeemilisele õppele olulised nõuded.

Kui te ei vasta akadeemilistele nõuetele

Taotlejad, kes ei vasta standardsetele akadeemilistele nõuetele, kuid kellel on oluline kogemus töötamiseks ettevõtlusorganisatsioonis ja / või neil on vastav kutsekvalifikatsioon.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud Juuli 31, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
jaan 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus