MSc Computing and Technology

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppemaksud (2019/20): UK / EU: £ 6 990 International: 15 000 £

Magistriõpe arvuti- ja tehnoloogiaprogramm on loodud spetsiaalselt selleks, et võimaldada teil ajakohastada, laiendada ja süvendada oma teadmisi arvutustes ning infotehnoloogias ning laiemas digitaalse juhtimise ja tehnoloogia teemadel, et suurendada ja kiirendada oma karjäärivõimalusi. Lõpetades MSc Computing and Technology, saate näidata võimeid valdkonnas Computing ja digitaaltehnoloogia teemade distsipliini.

See magistriprogramm on kavandatud koostöös tööstuse partneritega, et tagada teile ajakohased arvutusalased teadmised, mida tööandjad kogu tööstuses vajavad. Programmi lõpetanutele on ette nähtud töötada mitmesugustes IT-tööstusharudes või edendada akadeemilist või teadustööga seotud karjääri.

Õpetamismeetodid

Teid õpetavad kogenud õppejõud ja teadustöötajad, kes kasutavad oma tööstust ja teadustöö kogemust, et näidata, kuidas programmis õppida võetavad teooriad, tööriistad, tehnoloogiad ja meetodid tõlgivad reaalsetes olukordades. Õppetöö toimub loengute, töökodade, laborite, seminaride ja õpikodade segu kogusummas 10-12 tundi nädalas.

Samuti eeldatakse, et osalete iseseisvas uuringus, mis hõlmab suunatud ja iseseisvat õppimist, 30-32 tundi nädalas.

Tehnoloogia tõhustatud õppimine (TEL) on kogu kursuse sisse lülitatud selliste tööriistadega nagu e-õppe portaal "Blackboard" ja elektroonilised lugemisloendid, mis suunavad teie ettevalmistusi seminaridele ja sõltumatutele uuringutele. Praktilisi seansse kasutatakse ka tarkvaraga varustatud arvutiklassi laborites.

Programmi hinnatakse 100% ulatuses kursuste, sealhulgas kriitilise raporti kirjutamise, praktiliste harjutuste, individuaalse, grupi ja uurimisprojektide kaudu.

Olulist rõhku pannakse teie võimekuse arendamisele magistriõppes. Osana induktsioonist saate tutvuda täielikult teile kättesaadavate õppematerjalide ja tugiteenustega. Samuti korraldatakse iganädalasi akadeemilisi tugisessioone, mis on mõeldud teie usalduse ja võime suurendamiseks kraadiõppurina. Teile antakse ka induktsioonile individuaalne juhendaja. Saate selle juhendajaga kursusi regulaarselt kogu õppeperioodi jooksul.

Karjäär ja edasine õpe

See magistriprogramm on loodud selleks, et tagada, et lõpetajatele programm oleks varustatud töötamiseks mitmesuguseid karjääri IT-tööstuses või edu akadeemilise või teadustööga seotud karjääri. Tõepoolest, selle kvalifikatsiooni eesmärk on kiirendada oma oskusi ja pädevust mitmesugustes tööülesannetes, sealhulgas rolli juhtimises ja juhtimises infotehnoloogia, tarkvarainseneri, andmebaaside arendaja, andmeanalüütiku, infoturbe spetsialisti ja ettevõtlusanalüütiku üle, nimetades vaid mõned neist.

Standardse sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2: 2 (teine ​​klass) tunnustab kraadi Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.
  • Samuti võib kaaluda kutsekvalifikatsiooni, millel on samaväärsed standardid, millel olid akadeemilisele õppele olulised nõuded.

Kui te ei vasta akadeemilistele nõuetele

Taotlejad, kes ei vasta standardsetele akadeemilistele nõuetele, kuid kellel on oluline kogemus töötamiseks ettevõtlusorganisatsioonis ja / või neil on vastav kutsekvalifikatsioon.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Loe edasi

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Näita vähem