MSc Corporate Finance Management

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc ettevõtte finantsjuhtimine on mõeldud neile, kes teevad karjääri rahanduse maailmas, nagu pangandus, ettevõtte rahandus, isiklik rahandus ja raamatupidamine. GISMAga saate lisaks ametliku kvalifikatsiooni saamisele ka oma praktilistele oskustele tugineda.

Selle programmi on välja töötanud ja välja andnud õiguseülikool ning see viidi läbi GISMAs Berliini ülikoolilinnakus. Kõigile õpilastele tasuta algajate saksa keele tunnid.

Virtuaalsest reaalsuseks

Berliini GISMA ärikool pakub nüüd veebiklassi, mida voogesitatakse otseülekandes mitmesuguste õiguse ülikooli välja antud magistriprogrammide jaoks. Üliõpilasena on teil võimalus jätkata oma programmi Internetis või reisida Berliini, et see näost näkku lõpule viia, kui saate reisida.

Veebiklass on elav õppimiskogemus. Loenguid peetakse reaalajas, üliõpilased saavad juhendajaga suhelda ja isegi purunemisgruppides koos töötada. Kogemus peegeldab täpselt näost näkku klassi kogemust.

119850_23-CorporateFinancialManagement.jpg

Kes on ettevõtte finantsjuhtimine?

See programm on suunatud neile, kes on huvitatud karjääri tegemisest rahanduses või raamatupidamises. See võimaldab õpilastel koostada oskuste portfelli, mida nad saavad tulevastele tööandjatele näidata. Kursus hõlmab ettevõtete rahandust, ettevõtete aruandlust, ühinemisi ja ülevõtmisi, ettevõtte juhtimist ning sotsiaalset vastutust ja uurimismeetodeid, erialast arengut ja väitekirja.

Tööhõive statistika ja USP-d

 • Õigusteaduskond ühendab teid Suurbritannia suurima vilistlaste grupiga, kuhu kuulub üle 64 000 spetsialisti, kes töötavad õigus- ja ärisektoris.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • Koostöös õigusteaduse ülikooliga, mis on 150 aastat vana. See on üks Ühendkuningriigi staažikamaid juriidilise hariduse pakkujaid.
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Saadaval on stipendiumid ja paindlikud maksekavad
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa keele tunnid
 • Programmid õpetasid 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Spetsialistid

MSc ettevõtte finantsjuhtimine toimub ühe aasta jooksul (jaotatud kaheks semestriks) suveperioodiga teie väitekirja jaoks. Selle programmi raames saavad õpilased valida kaks valikainet vastavalt nende huvivaldkonnale.

Karjääri suund

Selle kursuse lõpetajad saavad jätkata karjäärivõimalusi panganduses, isiklikus rahanduses, ettevõtte rahanduses ja raamatupidamises. Paljude suurte ettevõtete ja ettevõtete peakontor asub Berliinis, nii et see kursus asub ideaalselt rahvusvahelise karjääri jaoks.

Meie karjäärikeskus valmistab õpilasi ette tööintervjuuks, rakendusteks, paljastades neid ettevõtte visiitidele ja abistades karjäärijärgseid uuringuid.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke makseplaane, mis võimaldavad teil programmitasude kulud jaotada kuue osamaksena.

Alustamiseks on vaja 2 000 euro suurust tagatisraha.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Corporate Finance
 • Ettevõtete aruandlus
 • Uurimismeetodid, professionaalne areng ja väitekiri / projekt

Valikainete moodulid (eriala I)

 • Riskijuhtimine ja pangandusmäärus
 • Ühinemisi ja ülevõtmisi

Valikainete moodulid (II eriala)

 • Ettevõtte tulemuslikkuse juhtimine
 • Ettevõtte juhtimine ja sotsiaalne vastutus

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
 • Mittestandardsete sisenemisnõuete kohta võtke meiega ühendust.
 • Inglise keele oskuse võimalused: Inglise emakeel / kraad inglise keeles / IELTS - 6,5 (iga komponendi miinimumarv 5,5) / Töökogemus ei ole kohustuslik.

Autasustamine / sertifitseerimine

Õigusülikool

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem