MSc Creative Technology

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Loomingulises ja meediatööstuses arenevad väikesed tugevate individuaalsete talentidega inimesed vähesel määral uuenduslikeks ettevõtetes. Sellel kursusel arendate oma teadmistepagasit ja arendate oma võimet loovalt töötada sarnaselt mõtlemisega spetsialistidega.

Valikumoodulid ja selle kursuse paindlikkus võimaldavad teil luua laia ülevaate loovtehnoloogiast, samal ajal kui olete spetsialiseerunud teie valitud alale. Võite proovida uurida tekkivaid 3D-arvutite animatsioonitehnikaid, töötada post-production-eri visuaalsete efektidega või uurida uuenduslikke fotovõõglambi tehnoloogiaid.

Te arendate oma digitaalse tehnoloogia erialaseid oskusi ja teadmisi digitaalsete tööriistade kasutamisest meie inspireerivates õpikeskkondades, mis sisaldavad kromat võtme- ja liikumispiirkonna stuudio ja kvaliteetsete professionaalsete muusikateaduste komplekti. Need vahendid koos muusika- ja filmitööstuse regulaarselt külastatavate kõnelejatega ning mitmesugused sidemed kohaliku ja rahvusliku muusika, kunsti- ja festivaliorganisatsioonidega ning ka animatsiooni, mängude ja visuaalsete efektidega ettevõtted aitavad teil oma kursusest kõige paremini ära kasutada.

Kursuse eelised

Loominguline tehnoloogia on ainulaadne tehniliste uuenduste ja visuaalse loovuse kombinatsioon. Tänu kogenud kunstnike, muusikute, disainerite ja tehnoloogide rühmale oleme uhked meie tarnimise mitmekesisusele.

Meil on suurepärased seadmed ja ressursid, kaasa arvatud liikumisvõtted, kvaliteetne professionaalsete muusikakeskuste komplekt ja kogenud ja kogenud õpimeeskond. See koos korrapäraste muusika- ja filmitööstuse külalisesinejatega ning kohalike ja riiklike muusika-, kunsti- ja festivaliorganisatsioonide ning animatsioonide, mängude ja visuaalsete efektidega seotud ettevõtete vaheliste seoste abil tagab teie kursusest kõige rohkem kasu.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi auhindade kraad arvutiteaduse või loomingulise tehnoloogia sugulaspetsialistidelt, vähemalt teise klassi tunnustatakse kraadi mitte sugulase ainega, mida toetatakse taotletava aine sobivuse tõenditega või samaväärse kogemusega või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Pakume marsruuti kiiresti kasvavasse tööstusharusse, kus on karjäärivõimalused filmides, televisioonis, muusikas, mängudes, reklaamides, disainis ja visualiseerimises. Kuna see tööstus jätkab laienemist, vajab see kõrgema kvalifikatsiooniga praktikante ja see kursus aitab teil areneda oma konkreetses huvivaldkonnas vajalikke oskusi.

  • 3D-animatsioonide programmeerija
  • Visuaalsete efektide tootja
  • Audiovisuaalsüsteemi disainer
  • Fotode redaktor

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Sinine ekraan / liikumisvõtte stuudio

3D-liikumisvõtte seadmed registreerib ja analüüsib inimeste liikumist animeeritud sisu tootmiseks. Meil on ka teisi liikumisanalüüsi tehnoloogiaid, sealhulgas silmaringi rajatisi.

IT-laborid

Ülikool on koduks paljudele kaasaegsetele spetsialiseerunud IT-laboritele, mis on varustatud kõigi ajakohaste riist- ja tarkvara abil, mida meie infotehnoloogilised üliõpilased vajavad.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem