Kursuse üksikasjad

Loomingulises ja meediatööstuses arenevad väikesed tugevate individuaalsete talentidega inimesed vähesel määral uuenduslikeks ettevõtetes. Sellel kursusel arendate oma teadmistepagasit ja arendate oma võimet loovalt töötada sarnaselt mõtlemisega spetsialistidega.

Valikumoodulid ja selle kursuse paindlikkus võimaldavad teil luua laia ülevaate loovtehnoloogiast, samal ajal kui olete spetsialiseerunud teie valitud alale. Võite proovida uurida tekkivaid 3D-arvutite animatsioonitehnikaid, töötada post-production-eri visuaalsete efektidega või uurida uuenduslikke fotovõõglambi tehnoloogiaid.

Te arendate oma digitaalse tehnoloogia erialaseid oskusi ja teadmisi digitaalsete tööriistade kasutamisest meie inspireerivates õpikeskkondades, mis sisaldavad kromat võtme- ja liikumispiirkonna stuudio ja kvaliteetsete professionaalsete muusikateaduste komplekti. Need vahendid koos muusika- ja filmitööstuse regulaarselt külastatavate kõnelejatega ning mitmesugused sidemed kohaliku ja rahvusliku muusika, kunsti- ja festivaliorganisatsioonidega ning ka animatsiooni, mängude ja visuaalsete efektidega ettevõtted aitavad teil oma kursusest kõige paremini ära kasutada.

Kursuse eelised

Loominguline tehnoloogia on ainulaadne tehniliste uuenduste ja visuaalse loovuse kombinatsioon. Tänu kogenud kunstnike, muusikute, disainerite ja tehnoloogide rühmale oleme uhked meie tarnimise mitmekesisusele.

Meil on suurepärased seadmed ja ressursid, kaasa arvatud liikumisvõtted, kvaliteetne professionaalsete muusikakeskuste komplekt ja kogenud ja kogenud õpimeeskond. See koos korrapäraste muusika- ja filmitööstuse külalisesinejatega ning kohalike ja riiklike muusika-, kunsti- ja festivaliorganisatsioonide ning animatsioonide, mängude ja visuaalsete efektidega seotud ettevõtete vaheliste seoste abil tagab teie kursusest kõige rohkem kasu.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi auhindade kraad arvutiteaduse või loomingulise tehnoloogia sugulaspetsialistidelt, vähemalt teise klassi tunnustatakse kraadi mitte sugulase ainega, mida toetatakse taotletava aine sobivuse tõenditega või samaväärse kogemusega või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Pakume marsruuti kiiresti kasvavasse tööstusharusse, kus on karjäärivõimalused filmides, televisioonis, muusikas, mängudes, reklaamides, disainis ja visualiseerimises. Kuna see tööstus jätkab laienemist, vajab see kõrgema kvalifikatsiooniga praktikante ja see kursus aitab teil areneda oma konkreetses huvivaldkonnas vajalikke oskusi.

 • 3D-animatsioonide programmeerija
 • Visuaalsete efektide tootja
 • Audiovisuaalsüsteemi disainer
 • Fotode redaktor

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Digitaalvideod
 • Projekti juht
 • Läbirääkimistega oskuste arendamine
 • 3D-arvutitehnoloogia
 • Advanced Motion Graphics
 • Teaduspraktika
 • Dissertation / Final Project

Valikute moodulid

 • Koostöötav tava
 • Interaktiivsed keskkonnad
 • Visuaalsed efektid
 • 3D-animatsioon

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Sinine ekraan / liikumisvõtte stuudio

3D-liikumisvõtte seadmed registreerib ja analüüsib inimeste liikumist animeeritud sisu tootmiseks. Meil on ka teisi liikumisanalüüsi tehnoloogiaid, sealhulgas silmaringi rajatisi.

IT-laborid

Ülikool on koduks paljudele kaasaegsetele spetsialiseerunud IT-laboritele, mis on varustatud kõigi ajakohaste riist- ja tarkvara abil, mida meie infotehnoloogilised üliõpilased vajavad.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 12500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev