Ülevaade

Meie MSc kriminoloogia kursus kehtestab selged seosed kuritegevuse ja õigluse kontseptuaalsete teooriate vahel ning näitab, kuidas need mõjutavad kaasaegseid ühiskondi. Kursusel on rahvusvaheline siht, mis läheb kaugemale Ühendkuningriigi või Šoti piiridest, muutes selle huvitava mitmekülgse üliõpilaskohordi jaoks.

Kursuse sisu soodustab uuenduslike ja sotsiaalselt õiglaste reageerimist kuritegevuse probleemile tänavatel või kodus asuvatel kuritegudel, võimsate piiriüleste kuritegude või üle-euroopalise kuritegevuse palju uuemate nähtuste vastu. Kogu selle käigus rõhutatakse vajadust tugeva kriitilise arusaamise järele, kuidas teadusuuringuid kujundatakse, kasutatakse ja arendatakse, mis edastatakse moodulite kaudu andmete analüüsi ja uurimistöö kavandamisel, samuti kriminoloogiliste ja sotsiaal-õiguslike uurimismeetodite abil. Teil on võimalus uurida kriminaalõiguse mõisteid, kuritegevuse sotsiaalseid kontekste ning mitmesuguseid kriminoloogilisi teoreetilisi perspektiive ning rakendatud teadmisi.

Valikainete moodulitega spetsialiseerunud teemadel nagu rehabilitatsioon ja kriminaalõiguse töö; uimastipoliitika ja sekkumised; ja kriminaliseerimine, sotsiaalne kontroll ja inimõigused, saavad õpilased omandada ja arendada erinevaid oskusi, mis suurendavad märkimisväärselt nii nende usaldust kriminoloogia vastu kui ka nende tööalast konkurentsivõimet.

Kursus on ideaalne neile, kes soovivad jätkata õpinguid kraadiõppe tasandil, samuti praktikud, kes soovivad ühendada olemasolevad kogemused ja koolitus magistri kvalifikatsiooni.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1. Oleme 1. kohal Šotimaal ja kümme Suurbritannia kriminoloogiast (The Guardian University Guide 2019)

# 2 Meie kursus näitab rahvusvahelisi perspektiive kriminoloogia ja kriminaalõiguse, mis lähevad kaugemale Ühendkuningriigi keskenduda

# 3 Sisaldab rehabiliteerimis- ja kriminaalõigusliku töö spetsialiseeritud mooduleid, samuti uimastipoliitikat ja sekkumist

Kursuse eesmärgid

See kursus pakub interdistsiplinaarseid teadmisi praeguste sotsiaalsete probleemide, nagu terrorism, tehnoloogiate eetiline kasutamine kriminaalõiguses, naiste kriminaalõiguses, narkootikumipoliitika reformimisel, psühhoaktiivsete ainete esilekerkimisel ja reguleerimisel või vaesuse ja vangistuse seoste leidmisel, lahendamiseks. .

Sa saad kriitilise arusaamise sellest, kuidas teadusuuringuid raamitakse, kasutatakse ja arendatakse ning kelle poolt kriminoloogiaga. Meie õppejõud on rahvusvaheliselt juhtiva uurimiskeskuse liikmed; Šoti kriminalistika ja õigusemõistmise uurimiskeskus (SCCJR), samuti on see seotud Šoti uurimisinspektsioonide instituudiga (SIRP). Meie uurimisfunktsioonid on meedias ning seda kasutavad poliitikakujundajad ja praktikumide juhid.

Paindlik õppimine

Kui olete huvitatud selle kursuse mooduli õppimisest, aspirantuurist või aspirantuurist, siis palun saatke meile õpitulemuste saamiseks magistriõppes osalemine.

Teadusuuringud

Kui õpite University of Stirling MSc Kriminoloogia, saate tutvuda elujõulise ja multidistsiplinaarse keskkonna tipptasemel empiiriliste ja teoreetiliste uuringutega.

University of Stirling sai oma töötajate teadmiste aluseks kõige uuemas uurimuse suurepärases raamistikus (REF 2014) - Ühendkuningriigi ulatuslik hinnang ülikoolide teadustöö väljundile. Sotsiaaltöö- ja sotsiaalpoliitika hindamise üksuses on järgmised olulised aspektid:

 • 78% meie üldistest teadusuuringutest hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks
 • 100% teaduskeskkonna teguritest, mida hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivateks
 • 100% meie uurimistulemustest hinnati maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks
 • leiti, et meil on Šotimaal suuruselt teine ​​teadustöö võimsus ja Suurbritannia 13. kõrgeim

Sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

Nõutav on vähemalt teise klassi autasud (2: 1 eelistatav) vastavas valdkonnas või samaväärsel tasemel. Taotlejad, kellel puudub selline ametlik kvalifikatsioon, kuid kellel on asjakohane töö või elukogemus, soovitatakse taotleda.

INTO University of Stirling pakub kraadiõpet, kui te ei vasta selle kursuse nõuetele. Kui teete edukalt lõpetaja diplomi meedias, humanitaarteadustes ja sotsiaalteadustes ning täidate vajalikke edusammude astmeid, tagatakse teile selle magistri kraad.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peab inglise keele oskuse tõestuseks olema üks järgmistest tunnustest:

 • IELTS: 6,5 minimaalselt 6,0 oskust
 • Cambridge inglise keele oskuse tunnistus (CPE): klass C või kõrgem
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): B või kõrgem klass
 • Inglise keele Pearsoni test (akadeemiline): 60 koos 56 komponendiga
 • IBT TOEFL: 90, ilma subtest vähem kui 20

Süstemaatilised inglise keele kursused

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskust enne selle kursuse sisestamist, meie partner INTO University of Stirling pakub erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud teie inglise keele oskuse suurendamiseks selles astmes.

Kursuse üksikasjad

MSc Criminology sisaldab kahte kohustuslikku õpetatud põhilisi mooduleid, valikut kuni viis täiendavat spetsialisti valikumeid ja dissertatsiooni.

Õpetamine

Me rõhutame osalemist, loovust ja mõtlemist meie kursuse õpetamisel.

Hindamine

Meie kursus hõlmab mitmesuguseid hindamisvalikuid, pakkudes stiimuleid ja mitmekesisust, aga ka üliõpilastele venekeelset hindamist, mis testib laia oskuste ja pädevuse ulatust. Lisaks tavapärastele esseedele ja kriitilise raporti kirjutamisele hinnatakse ka teile esitluste, plakatite esitluste, ajaveebide, vaatluspõhiste peegeldavate aruannete koostamise, infolehtede koostamise ja professionaalse kirjaoskuse abil.

Teil on tavaliselt ka teadustöö väitekiri, mis võib sõltuvalt üliõpilasprojektist hõlmata mitmesuguseid välitöödega seotud tegevusi (nt intervjuud, fookusgrupid, visuaalsete uuringute meetodid, uuringu kavandamine ja haldamine ning teiseste andmete analüüs).

Klassiruumi tundid

Selle kursuse õpetamine toimub üldiselt reedel kogu päeva ja neljapäeval pool päeva, kuid teatud mooduleid võib õpetada ka teistel päevadel.

Tasud ja kulud

Näidatud tasud on aastas

 • Kodu / ELi õpilased: £ 4 700
 • Ülemeremaad (väljaspool ELi õppivad üliõpilased): 13 650 £

Stipendiumid

Kui teil on talent, oskus ja õppimine koos meiega, tahame kindlasti kasutada võimalust - olenemata teie finantsolukorrast. Sellepärast pakume laia valikut stipendiume ja olemasolevaid rahastamisvõimalusi.

Lisakulud

Kui otsustate osaleda oma lõpetamise tseremoonial, olete te vastutav lisatasu eest. Kui soovite lõpetada tagaselja, ei ole tasu.

Elukallidus

Kui teie alaline elukoht on Ühendkuningriigis, saate tavaliselt oma rahastamisasutuselt taotleda elamiskulude katmiseks abi. See toimub tavaliselt õppelaenu, stipendiumide või stipendiumide vormis ning toetuse suurus sõltub teie isiklikust olukorrast ja leibkonna sissetulekust.

ELi ja välismaalaste õpilased ei saa tavaliselt SAASi ega teiste Ühendkuningriigi riiklike rahastamisasutuste kaudu elatist toetada. Kui soovite teada, kas teil on õigus toetusele saada, peaksite võtma ühendust oma riigi vastava asutusega.

Maksevõimalused

Meie eesmärgiks on olla võimalikult paindlik ja pakkuda erinevaid makseviise, sealhulgas võimalust maksta tasusid osamaksetena.

Kui olete lõpetanud

Kriminoloogia magistriõppejõuna on teil võimalus jätkata mitmesuguseid karjäärivõimalusi avalikus, era- ja vabatahtlikus sektoris.

Kriminoloogiaõpetuse lõpetajad võivad minna politseile, vanglateenistusele, kriminaalhoolduse ja kogukonna õigussüsteemile, kohtutele, inimõiguste kaitsmisele, noorsootööle, naiste õigluse ja taastamise teenustele, ohvritele, järelevalvele, luureteenistustele, teenustele üksikisikute või perekondade poolt, keda narkootikumid on mõjutanud. uimastipoliitika ja teabeorganisatsioonid ning mitmesugused heategevusorganisatsioonid ja sotsiaalsed ettevõtted. Kombineerides erialaseid teoreetilisi ja metodoloogilisi teadmisi, samuti kriitilisi analüütilisi oskusi, on meie kursus ka suurepärane platvorm uurimis- ja poliitikaga seotud rollide uurimiseks.

Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet, õppides Šotimaa tipptasemel ülikoolis kriminoloogiaga (The Guardian University Guide 2019).

Kasu on meie seostest kriminaalõigussektori ja kuritegevuse ja õigusemõistmise teadusuuringute Šotimaa keskusega (SCCJR).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

Viimati uuendatud September 9, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu, ELi üliõpilased: £ 4700 / välismaal (väljaspool ELi õppivad õpilased): 13 650 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi