Põgusalt:

 • Te arendate praktilisi ja reaalmajanduse oskusi kõikides peamistes küberjulgeoleku, küberkuritegevuse, küberrünnakute ja küberkuritegevuse luureandmetes, et võidelda Advanced Persistent Threats (APT)
 • Te valmistute end professionaalsete turvasertifikaatide, näiteks CISSP ja CCFP, saamiseks
 • Te olete planeedi kõige töövõimelisemate inimeste seas!
 • Osalise tööajaga õppimisvõimalus
 • Rahvusvahelised üliõpilased saavad taotleda

Kursuse kokkuvõte

See kursus tugineb teie varasematele teadmistele infotehnoloogia ja infotehnoloogia (IT) ning selle eesmärk on anda teile põhjaliku eriala küberjulgeoleku, küberründe luure ja digitaalse kohtuekspertiisi valdkonnas. Saate omandada põhjalikud ja põhjalikke teadmisi tungimistestide, küberkuritegevuse kohtuprotsesside, pahavara pöördtehnoloogia ja tarkvara haavatavuse kohta ning kasutab teadustööd väga praktilise lähenemise abil. Te omandate praktilisi ja reaalmajanduse oskusi kõikides peamistes küberjulgeoleku valdkondades, sealhulgas läbitungimise testimine, digitaalne kohtuekspertiis, küberrünnak ja ohtude jälitamine. Lisaks saate teada, kuidas rakendada oma oskusi tarkvarasüsteemide või ettevõtete võrgustike analüüsimisel, testimiseks ja hooldamiseks küberjulgeoleku seisukohast.

Kasutage oma läbitungimise testimist ja haavatavuse hindamise oskusi olemasolevate seadmete ja rakenduste nõrkade külgede leidmisel ning soovitan arendajate või võrguadministraatoritel oma rakendust või keskkonda kaitsta. Teie küberkuritegevuse oskusi saab kasutada mitmesuguste digitaalsete tõendite tuvastamiseks, kogumiseks, säilitamiseks ja analüüsimiseks ning esitamiseks kohtutesse. Te saate oma teadmisi programmeerimisest analüüsida erinevaid pahavara, et määrata kindlaks, kuidas nad töötavad ja kuidas võidelda vastumeetmete abil. Ainult väike protsent küberjulgeoleku spetsialistidest on võimelised analüüsima kaugeleulatuvaid püsivaid ohte ja oskavad mõista ja hallata pahavara kampaaniaid. Lõpuks aitab teie küberriskide luureandmete alane teadmine ja oskused strateegiliselt võidelda organiseeritud küberkuritegude vastu, mõista ja analüüsida küberrataste tegevust ning pakkuda sobivaid kaitsvaid ja solvavaid mehhanisme nende ohtude vähendamiseks või kõrvaldamiseks.

Teil on tihedad ja aktiivsed kontaktid tööstuse ekspertidega, kellel on võimalus osaleda küberkindlustuse tavapärastel tööstusharu külastajate loenguprogrammidel, kui teete hästi välja töötatud professionaalset ja eetilist raamistikku.

Kursuse üksikasjad

See kursus sisaldab viit moodulit järgmiselt:

Cyber ​​kohtuekspertiisi ja pahavara uurimine

Te arendate oskusi, meetodeid ja protsesse, et viia läbi põhjalik arvuti- ja võrguuurimine, sealhulgas pahavara analüüs ja pöördtehnoloogiad. See moodul annab varase ettevalmistuse Certified Cyber ​​Forensics Professional (CCFP) eksami sooritamiseks.

Infoturve praktikas

Uurides ähvardusi infoturbele, nende tuvastamiseks ja nende vastu võitlemiseks kasutatavatele tehnoloogiatele ning juhtumite juhtimiseks ja uurimiseks kasutatud tehnikate ja vahendite kasutamist. See moodul valmistab teid sertifitseeritud infosüsteemide turvalisuse professionaalse (CISSP) eksami sooritamiseks.

Läbilaskevõime testimine ja ekspluateerimine

Te uurite võrgu- ja vastuvõtupõhiseid läbivaatuskatsetamisvahendeid ja -meetodeid haavatavuse tuvastamiseks, arendustegevuseks ja vastumeetmeteks. See kursus pakub teavet, mis on vajalik eetilise häkkimise saavutamiseks ja arendustegevuse sertifikaatide kasutamiseks.

Cyber ​​Threat Intelligence

Te õpiksite organiseeritud küberkuritegevuse ja küberrünnakute avastamise, reageerimise ja võitmise tehnikat, analüüsides edukaid ja edukaid täiustatud püsivaid ohte ja pahavara kampaaniaid.

Projekt

Te töötate akadeemilise juhendaja juhtimisel, et uurida sobivat probleemi ning arendada ja hinnata lahendust, mis näitab teie teadmiste rakendamisel originaalsust.

Sisenemise nõuded

Minimaalne sisenemise nõue on 2,2 auhindu Computer Science või muu sellega seotud arvutus distsipliini teadmisi programmeerimine ja võrgustike loomine. Muud taotlejad, kellel on tugev küberjulgeolekualane taust, on teretulnud taotluse esitamiseks ja neid käsitletakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Eelneva õppe akrediteerimine (APL)

Me tervitame taotlusi üliõpilastelt, kellel ei pruugi olla formaalseid / traditsioonilisi sisenemise kriteeriume, kuid kellel on asjakohane kogemus või võimalus edukalt kurssi jätkata.

Eelneva õppe akrediteerimine (APL) võib aidata teil oma tööd ja elukogemusi arvestada. APL-protsessi saab kasutada kursuste sisenemiseks või teile erandite tegemiseks oma kursuse osadest.

Sisse saab siseneda kahte APL-vormi: eelnevalt sertifitseeritud õppe akrediteerimine (APCL) või varasema kogemusliku õppe akrediteerimine (APEL).

Inglise keele nõuded

Rahvusvahelistel taotlejatel peab olema inglise keele oskus. Selle tõenduseks on IELTS skoor 6,5 (ükski element alla 5,5).

Sobilik

Sobib arvutiõppe lõpetanutele, mis sisaldab programmeerimist ja võrgustike loomist ning kes armastavad minna madalale tasemele, et avastada, kuidas asjad toimivad.

Tasud 2018-19

 • Täistööaeg: 7 560 naela
 • Osalise tööajaga: 1260 £ 30 krediidi mooduli kohta
 • Täistööajaga rahvusvaheline: 13 860 £. Osakoormus £ 6 930

Lisakulud

Samuti peaksite kaaluma täiendavaid kulutusi, mis võivad hõlmata reiside ja külastuste jaoks raamatuid, kirjatarbeid, trükkimist, sidumist ja üldist elamistingimust.

Õpetamine

 • Projektid ja ülesanded võimaldavad teil rakendada seda, mida olete õppinud realistlikule probleemile; iseseisvate õpioskuste arendamine; näidata võimet teha otsuseid ebakindlates olukordades; ning arendada oma võimet võrrelda ja vastandada alternatiivseid tehnoloogiaid.
 • Grupi tegevust klassis kasutatakse oma meeskonnatöö ja kutseoskuste arendamiseks (kuigi kõik hinnangud on individuaalsed).
 • Elektroonilaboratooriumides töötavat tööd kontrollitakse praktiliste põhimõtete rakendamisel, mida toetate loenguid.
 • Uurimisoskused on programmi lahutamatud ja teil on vaja kritiseerida töö näiteid ja seejärel teostada oma uurimistöödega seotud uurimisi oma ülesannetes.
 • Kutsekvalifikatsiooni ja eetika küsimus on koondatud kogu programmi vältel ja küsimused tuleb kindlaks määrata ja käsitleda osana kõigist ülesannetest ja projektidest.

Hindamine

 • Uuring (25%) hindab teie kohest reageerimist väikese või keskmise nähtamatusega probleemidele
 • Kursitöö (40%) hindab teie kaalutletud ja põhjalikku vastust suurema probleemi lahendamisele
 • Projekt (35%) hindab teie võimet iseseisvalt töötada, planeerida olulist tegevust ja plaani elluviimisel näidata oma teadmiste rakendamisel originaalsust.

Karjääri väljavaated

Selle kursuse lõpetajad võivad töötada mitmesugustes tehnilistes turvalisusrühmitustes äri-, pangandus-, tarkvaraarenduse, võrgustike, valitsuse, nõustamisteenuste jm kaudu. See hõlmab selliseid rolle nagu pahavara analüsaator, läbivaatuse tester, infoturbe juht, turvakonsultant, kohtuekspertiisi uurija või turvalisuse programmeerija. Sellel alal on märkimisväärne ülemaailmne oskuste puudus, eriti kõrgkoolilõpetajate jaoks, kellel on põhjalikud tehnilised teadmised ja oskused, mis sellel kursusel on välja töötatud.

Side tööstusega

Sellel kursusel on kontakte kohaliku tööstusega, näiteks tarkvarafirmadega (nt Web Applications UK), infrastruktuuri pakkujatega (nagu UKFast) ja turvakonsultantidega (näiteks KPMG). Need ettevõtted pakuvad teile reaalset perspektiivi, et aidata teil hinnata olemasolevaid tõkkeid ja kompromisse, mida tuleb teha vastuoluliste nõudmiste (tuntud CIA triaadina) haldamiseks.

Täiendav uuring

Teie MSc projekti peate näitama "originaalsust teadmiste rakendamisel". Sobivate teemade põhjal võib see välja kujuneda selliseks, kus võite omandada kõrgema teadustöö kraadi, et näidata "originaalset panust teadmistesse", mis on doktorikraadi eesmärk. Teil on võimalus õppida ülikooli teadustööga tegelevate töötajate teaduslikke huvisid, et aidata teil sobivat teemat välja töötada. See võib olla otseselt julgeolekualas või teiste arvutamisvaldkondade rakendustes, nagu tehisintellekt, või suured andmed küberjulgeoleku ja küberkuritegevuse kohta.

Rajatised

Siin pakutakse spetsiaalset julgeolekualast laboratooriumi, kus arvutit saab ühendada ülikooli tavapärase võrgu infrastruktuuriga sõltumatult, võimaldades turvalist keskkonda, kus saate eksperimenteerida ekspluateerimisi, rünnakuid ja takistusi. Te peate võtma arvesse eetilisi küsimusi ja aktsepteerima võrgu kõrgemat taset et näidata, et need eetilised kohustused on väga tõsised.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust University of Salfordis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,860 GBP
13 860 £ rahvusvaheline, 7560 UK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

https://vimeo.com/219537518