Alusta kuupäevasid: september, jaanuar

Õppemaks 2018/19: Ühendkuningriik / EL: 7 995 £ rahvusvaheline: 14 000 naela

Hiljuti on meedias avaldatud suurte küberjulgeoleku juhtumite arv järsult tõusnud, näiteks Ransomware WannaCry pinge, mis halvitas paljusid maailmaorganisatsioone nagu NHS. Omakorda suureneb nõudlus kõrgelt kvalifitseeritud turvatöötajate järele, sest ettevõtted üritavad ületada pidevalt kasvava oskuste puudujäägi oma võrkude ja andmete kaitseks. Ettevõtete jaoks ei ole see küsimus vaid siis, kui rünnak tekib.

Ühendkuningriik on üks paljudest kogu maailma valitsustest, kes tunnistavad küberküsimustes esile kerkiva ohu tõsist olemust (nagu ütleb gov.uk avaldatud aruanne).

MSc Cyber ​​Security programmi eesmärk on anda õpilastele teadmisi turvaintsidentide käsitlemise, uute ja olemasolevate ohtude kindlakstegemise ning nende meetodite kohta, kuidas neid minimeerida ja / või kustutada. Kursus laieneb juba omandatud teadmistele ja annab põhjaliku ülevaate põhimõistetest, põhimõtetest ja tehnoloogiatest võrgu turvalisusele. Lähtudes teoreetilisest teooriast, õpitakse õpilastele praktilist arusaamist juhtimisest ja kindlustundest ning tehnoloogilise riskijuhtimise praktikast.

Iseloomulikud tunnused

Kursus annab õpilastele kriitilise arusaama teabe juhtimisest ja kindlustundest koos tehnoloogiaarvestuse juhtimise tavadega.

Mida sa uurid

  • Teabekindlus
  • Info haldamine, juhtimine
  • Teadusuuringud
  • Võrguturvalisus
  • Eetiline häkkimine küberjulgeoleku jaoks
  • Dissertatsioon

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

See kursus on saadaval ka osalise tööajaga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Hear from our students - Sirajo Gidado

Hear from our students - Hamza Kabir Sani