Ülevaade

Data Analytics on teadus, mis võimaldab otsustajatel tutvustada uusi äriandmeid, uurides suuri andmemahtusid, et avastada peidetud mustrid, korrelatsioonid ja muud olulised teadmised. See kursus on mõeldud selleks, et anda lõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele teadmised ja mitmekülgsed oskused, mis ulatuvad üle teadmiste avastamise stacki kõikide kihtide, sealhulgas ladustamise, kaevandamise, analüüsi, otsuste tugiraamistike ja visualiseerimiste, samuti praktilise kogemuse kaasaegse tööriistu.

Eelkõige õpivad õpilased, kuidas (i) analüüsida suuri andmekogumeid ja koondada nende peamised tunnused atraktiivsete andmete visualiseerimise abil; (ii) kujundada ja luua andmebaase, mis võimaldavad organisatsioonidel oma ettevõtte andmeid tõhusalt hallata ja küsida; (iii) avastada suurte andmekogumite mudeleid, mis on välja töötatud mitmesugustes valdkondades nagu statistika, masinaõpe ja tehisintellekt; ja (iv) mõista tänapäeva turbulentset ärikeskkonda ja õppida, kuidas tänapäevased BI-vahendid võimaldavad organisatsioonidel ellu jääda ja silma paista.

Karjäärivõimalused

See kursus on mõeldud selleks, et pakkuda lõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele oskusi, mis võimaldavad neil oma andmeid organiseerida, analüüsida, uurida, tõlgendada ja visualiseerida ning omandada praktilisi kogemusi kaasaegsete tööriistadega. Neid oskusi saab kasutada peaaegu igas tööstusharus, kus kasutatakse andmeid, näiteks pangatarbija, tervishoid, energeetika, tootmine, tehnoloogia jne.

Lisaks pakub kursus paljusid karjäärivõimalusi nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes andmeanalüüsiettevõtetes, nagu näiteks Data Analytics'i ärikonsultant, Data Analytics Arhitekt, Data Engineer, Data Solution Arhitekt, Data Analyst, Analytics Associate, Business Intelligence ja Analytics konsultant, Metrics ja Analyticsi spetsialist ja palju muud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Viimati uuendatud Juuli 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,925 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
Juuni 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 2020