MSc digitaalturundus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc digitaalse turunduse kraadi õpetatakse Middlesexi ülikooli turunduse, kaubamärgi ja turismi osakonnas ärikoolis. See on põnev programm, mis annab õpilastele võimaluse uurida digitaalturunduse teooriat ja tööriistu väljakujunenud ja intellektuaalselt range kontekstis ja raamistikus. See annab mitmesuguseid teadmisi, pädevusi ja oskusi, mis on vajalikud professionaalseteks digitaalseteks turundajateks saamiseks. Vastusena vajadusele digitaalturunduse spetsialistide järele kaasaegses maailmas ühendab MSc programm kontseptuaalse ja teoreetilise mõtlemise ning võimaluse praktilise ülevaate ja rakenduse arendamiseks.

See kursus pakub ulatuslikku digitaalturunduse võtmist, pöörates suurt tähelepanu teooria rakendamisele praktikas sellistes valdkondades nagu e-turundus, sotsiaalmeedia, analüütika, tarbijapsühholoogia ja digitaalne reklaam. See on mõeldud lõpetajatele, kes on õppinud sellistes valdkondades nagu turundus, meedia, juhtimis- ja sotsiaalteadused, aga ka spetsialistidele, kes töötavad turunduse alal avalikus, era- ja vabatahtlikus sektoris, kes otsivad erialateadmisi ja karjääriarengut.

Digitaalturunduse strateegiate, dünaamika ja platvormide mõistmise kinnistamisel võtate kursusel välja töötatud teadmised ja oskused kasutusele ning rakendate neid mitmesugustel praktikapõhistel tegevustel, sealhulgas reaalse elu juhtumianalüüside kasutamisel ja elamisnädalal koos tööstuse spetsialistid. Samuti on võimalus lisada oma õppesse 6-kuuline tööstusalane praktika, suurendades võimalust integreerida teooria ja praktika

Miks õppida magistrantuuri digitaalturundust?

MSc digitaalse turunduse eesmärk on valmistada õpilasi ette edukaks töötamiseks, julgustades selliste oskuste arendamist, mis võimaldavad neil tõhusalt töötada nii koostöös kui ka individuaalselt. Selle eesmärk on arendada õpilaste teadmisi digitaalturundusest ja selle integreerimisest organisatsiooni üldise turundusstrateegiaga.

MSc digitaalne turundus aitab õpilastel, kellel puuduvad või on piiratud teadmised digitaalturunduse kohta, arendada kõrgtasemel mõistmist ja peamiste turunduse ning digitaalturunduse teooriate, raamistike ja tööriistade kriitilise kajastamise valdkondi erinevates tööstussektorites. Õpilased õpivad neid teadmisi rakendama keerukates strateegilistes küsimustes, mis põhinevad valdkonna tipptasemel teadusuuringutel ja praktikal.

Pärast selle programmi edukat lõpetamist saavad lõpetajad kriitiliselt hinnata konkreetseid olukordi, lahendada probleeme, kirjutada selgelt ja analüütiliselt, töötada koos ja iseseisvalt ning suhelda. Nad on võimelised hankima ja sünteesima teavet mitmesugustest allikatest, et töötada välja hästi informeeritud ja põhjendatud lahendused turunduse ja digitaalse turunduse väljakutsetele.

Nende eesmärkide saavutamine annab meie MSc digitaalturunduse lõpetanutele vajalikud teadmised ja oskused digitaalse turunduse karjääri loomiseks. Kas meie lõpetajad soovivad töötada digitaalse turunduse juhtide või digitaalsete kampaaniate juhtide või sotsiaalmeedia analüütikute või digitaalsete ettevõtjatena, võimaldab programm neil omandada nii üldisi kui ka eriteadmisi, mida on vaja valitud karjääri alustamiseks. Lõputöö valik annab õpilastele võimaluse arendada erialaseid oskusi ja teadmisi valdkonnas, millest nad eriti huvitatud on. Neile õpilastele, kes soovivad oma haridusteed täiendada, varustab MSc Digital Marketing neid erialade jaoks vajalike oskustega. Doktoriõppe tase.

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv turustajate kutseorganisatsioon kogu maailmas ning selle eesmärk on turunduseriala arendamine, kutsestandardite säilitamine ja turustajate oskuste parandamine. Middlesexi ülikool on ühendanud jõud CIM-iga, et anda meie tudengitele võimalus omandada CIM kutsekvalifikatsioon nende kraadiõppe programmi kaudu. CIM kvalifikatsioon on tööandjate poolt väga nõutud ning Graduate Gateway lisaks meie endi kraadidele tagab, et pakume oma õpilastele parimad võimalused edukaks turunduskarjääriks.

Programmi sisu

MSc digitaalse turunduse programmi pakutakse täistööajaga (kestab 1 aasta) ja osalise tööajaga (2 aastat) õpperežiimides. Programm koosneb neljast kohustuslikust moodulist, mille õpilased läbivad õppeaasta jooksul. Aastaringsed moodulid annavad õpilastele rohkem aega igas moodulis aine omastamiseks. Valikuliste moodulitena pakutakse 15 krediidi moodulit. Need kestavad tavaliselt ühe ametiaja. Lisaks neile moodulitele täidavad kandidaadid 60 ainepunkti kontekstipõhiseid uurimismeetodeid ja väitekirja moodulit, mille tulemusel esitatakse heakskiidetud teema kohta uurimistöö aruanne.

Õpilaskogemuse parandamiseks ja võimalikult paljude sobivate oskuste ja õpitulemuste saavutamiseks kasutatakse mitmesuguseid õppe-, õpetamis- ja hindamisstrateegiaid.

Moodulite ja programmide teave on soovituslik ja võib muutuda.

 • Uurimismeetodid ja väitekirjad (60 ainepunkti) - kohustuslik
 • Digitaalne reklaam (15 krediiti) - kohustuslik
 • Digitaalse ja sotsiaalse meedia analüüs (15 krediiti) - kohustuslik
 • E-turundus ja sotsiaalse meedia juhtimine (30 krediiti) - kohustuslik
 • Turundusstrateegia, juhtimine ja planeerimine (30 krediiti) - kohustuslik
 • Tööpraktika (15 krediiti) - valikuline
 • Praktika digisektoris (15 ainepunkti) - valikuline
 • Innovatsioonist lähtuv turundus (15 krediiti) - valikuline
 • Mitme kanaliga turunduse juhtimine (15 krediiti) - valikuline
 • Ettevõtlus digitaalsektoris (15 krediiti) - valikuline
 • Tarbijapsühholoogia (15 krediiti) - valikuline

130853_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPööre / Unsplash

Riiki sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

Taotlejatel peaks tavaliselt olema:

 • Teise klassi autasud kraadi või rohkem turunduse, kommunikatsiooni või ettevõtlusega seotud valdkonnas
 • Samuti aktsepteerime samaväärse standardiga kutsekvalifikatsiooni
 • Kandideerima on oodatud need, kellel puudub ametlik kvalifikatsioon, kuid kellel on ulatuslik turunduskogemus. Need taotlejad peavad esitama GMAT skoori 550 (või kõrgem) ja / või tulema vestlusele

Inglise keele nõuded (magistriõpe)

Kõiki Middlesex University Dubai programme õpetatakse inglise keeles ja taotlejad, kellel on varasem haridus väljaspool ingliskeelset riiki (näiteks Suurbritannia, USA, Kanada, Inglismaa, Iirimaa, Austraalia, Uus-Meremaa), peavad tõendama inglise keele oskust järgmiselt :

 • IELTS Academic: 6,5 (minimaalselt 6,0 igas sagedusalas)
 • TOEFL Interneti-põhine: 87 (21 kuulamisel ja kirjutamisel, 22 rääkimisel ja 23 lugemisel)
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE General: 4. tase

Tulevane karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Programmi eesmärk on varustada õpilased oskustega ja teadmistega eduka karjääri saavutamiseks digitaalse turunduse rollides laias valikus erinevates tööstussektorites ja erinevat tüüpi organisatsioonides. See MSc on mõeldud neile, kes soovivad oma oskusi arendada ja teadmisi omandada, et oma karjääri luua või edasi arendada era-, avalikes või heategevusorganisatsioonides. Lõpetajad on varustatud üldiste ja eriteadmistega, et saada digitaalseks ettevõtjaks või karjääri teha mitmel digitaalse turunduse ametikohal, näiteks digitaalse turunduse konsultandi, digitaalse kampaania juhi ja sotsiaalmeedia analüütiku ametikohal. Neile õpilastele, kes soovivad oma haridusteed jätkata, varustab digitaalturunduse magistrikraad neile doktoriõppes vajalike oskustega.

Ülikooli tööhõiveteenistus pakub kraadiõppuritele tuge karjääri kavandamisel. Chartered Marketingi Instituut, Otseturunduse Instituut, Praktikute Instituut reklaamis ja paljud muud kutseorganisatsioonid pakuvad liikmetele karjääritoetust ja rõhutavad kõigi lõpetanute töövõimalusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Loe edasi

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Näita vähem