Ülevaade

Digitaalide, globaliseerumise, veebiühenduse ja sotsiaalse meedia tagajärjel muutub maailm kiiresti, muutes selle digitaalse meediumi õppimiseks põnevaks ajaks.

Meie magistrikraadiga digitaalmeedia ja ühiskonnas on suurt rõhku multiplatvormse sisu arendamise kaasaegse keskkonna mõistmisele ning mitme kanaliga võrkude potentsiaalile ja nende tarbimisele. Kursus annab teile digitaalse meediumieksperdi jaoks vajaliku oskuse ja kogemuse, pakkudes ideaalset Pathway edukaks digitaalseks karjääriks erinevates valdkondades.

MSc on osa meie kasvavasse teadustöö ja õpetamise portfellist digitaalses valdkonnas. Selle käigus, saate omandada ülekantavaid oskusi digitaalse karjääri, paindlikkuse valida oma õppe Pathway ja õppimise eesmärke.

Meil on suurepärane kogemus õpilaste vajaduste mõistmisel ja nende ettevalmistamisel karjääriks, kus nad saavad kaasa aidata digitaalmajanduse muutmisele.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Gain ülekantavaid oskusi digitaalse karjääri, paindlikkuse valida oma õppe Pathway ja õppimise eesmärgid

# 2 98% meie kraadiõppes töötajatest töötab või täiendavalt õpib kuue kuu jooksul pärast lõpetamist (kõrgkooli lõpetamise uuringu lõpetamise sihtpunkt 2015/16)

# 3 University of Stirling on 1. koha Šotimaal ja 10. kohal Ühendkuningriigis meedia- ja filmiauuringute jaoks (The Guardian University Guide 2018)

Kursuse üksikasjad

Saate õppida täistööajaga ühe aasta või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

Õpetamine

Õpetatav kursus toimub ülikooli kahe 15-nädalase semestri jooksul ning see hõlmab loenguid, seminare, õpetusi ja juhtumiuuringuid.

Rõhuasetus on erinevatel hindamistel, probleemide leidmisel ja kriitilistel tavadel.

Hindamine

Sind hinnatakse erinevate hindamisstrateegiate, sealhulgas kirjalike ülesannete, eksamite, praktiliste meeskondade ja üksikprojektidega.

Kursuse direktor

Dr Thomas Allmer

44 (0) 1786 467539

thomas.allmer@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
2018/19: ülemereterritooriumid 15 250 krooni; Kodu / EU £ 6,300
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi