MSc Economics

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie MSc Economics programmide eesmärk on süvendada oma teadmisi ja mõistmist majanduse kui akadeemilise distsipliini. Meie programmid on kavandatud paindlikuks, et saaksite võimalikult intellektuaalse tulu, olgu siis bakalaureuse kraadi põhifookusena ökonoomika õppinud või kui majandus oleks kvantitatiivselt fokuseeritud kraadi väike osa.

MSc Economics on meie programmidest kõige paindlikum ja pakub teile laiapõhjalisi teadmisi viimasest majandusmõttest. Saate ranget koolitust tehniliste ja ökonomeetriliste analüüside tehnikate alal, mis võimaldab teil mõista sügavamalt kaasaegsete majandusprobleemide alaseid teadmisi ja kvantitatiivseid oskusi, et saaksite analüüsida ja mõista uusimaid suundumusi.

Erinevate saadaolevate moodulite abil saate oma magistreid kujundada ka vastavalt teie konkreetsetele huvidele, olgu tegemist doktorikraadi omandamise, akadeemiliste teadmiste täiendamise või karjääri muutmisega.

Kõigi programmide keskne eesmärk on anda teile ülevaade majanduse uusimast mõtlemisest. Teil on võimalik osaleda teadusseminaride sarjas, mille käigus saate arutada ja tutvustada praegusi teadustöid. Samuti saate osaleda osakondade seminaride sarjas, mis meelitab juhtivaid teadlasi ülikoolidest üle kogu maailma ja annab teile võimaluse saada ülevaade praegustest majanduse ja ökonomeetria uuringutest.

Suurendage oma kraadi välismaal õppimise võimalustega

QTEM programm *

Pärast teie esimest õppeaastat Exeteris saavad abikõlblikud üliõpilased liikuda QTEM-programmi. QTEM eesmärk on valmistada üliõpilasi ette suurepäraste kvantitatiivsete ja analüütiliste oskustega, et toetada nende tulevast karjääri globaalset ärikeskkonda juhtivate otsustajatena.

QTEM-i programmi vastu võetud üliõpilased veedavad täiendava semestri õppides ühes akadeemilistes partnerites pärast nende magistriõppe lõpetamist. Sellele lisasemestrile järgneb 1,5-kuuline praktika ja osalemine QTEM Data Challenge'is.

Üliõpilased valib ja nimetab QTEM-ile University of Exeter Business School pärast võistlevat sisemist taotlusprotsessi. Kohti on vähe, seetõttu soovitame teil enne magistrisse kandideerimist oma huvi registreerida.

* Avatud üliõpilastele, kes õpivad järgmistes University of Exeter Business School programmides: MSc finantsanalüüs ja fondihaldus, MSc finantside ja investeeringute alal, MSc majandus, MSc majandus ja ökonomeetria, MSc finantsmajandus

Topeltklass

Veeda oma esimene aasta Exeteris ja teine aasta teises maailmatasemel rahvusvahelises õppeasutuses, mille tulemuseks on kaks magistrikraadi ja võimalus oma teadmisi veelgi laiendada. Pakume kolme fantastilist topeltkraadi varianti koos:

 • Prantsusmaal Grenoble Ecole de Management
 • EBSi äri- ja õigusülikool Saksamaal
 • Fudani Ülikooli majanduskool Hiinas

Võimalus õppida Fudaniga on spetsiifiline MSc Economics, MSc Economics

Programmi struktuur

See programm on saadaval 12 kuud täiskoormusega õppes kolmeks ajaks ja on ülikoolipõhine kogu selle aja jooksul. Õpetatud komponendid programm viiakse läbi esimesed kaks tingimust, jättes kolmanda tähtaja ja enamiku suve uurida, kirjutada ja esitada oma väitekirja. Programm tervikuna kestab septembrist septembrini.

Programmi ajal õpitakse mooduleid (sh väitekirja) kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta. Majandusteaduskonna aspirantuurina saate osaleda loodud majandusteemalise seminari sarjas.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • 2: 1 kraad tunnustatud ülikooli majandusteaduse või sellega seotud erialadega, sealhulgas kraadid, kus majandus on "alaealine". Vajalik on tõend matemaatilise / kvantitatiivse võimekuse kohta.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Eeltingimused

Magistriõppesse kandideerimiseks oleks tulnud suurem osa bakalaureuseõppe moodulitest võtta vastu majanduses, matemaatikas.

Matemaatika moodulid võivad hõlmata näiteks algebrat, kalkulatsiooni, ökonomeetriat, statistikat, tõenäosust või optimeerimist.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Meie magistriprogrammide eesmärk on valmistada teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas, kus kavatsete töötada. Tööandjad ootavad kraadiõppuritelt kõrgtasemel suhtlemis- ja tehnilisi oskusi, meeskonnatööd ja sõltumatut uurimistööd, projektijuhtimist ning uusimaid erialateadmisi.

Meie majandusteaduste magistrikraad võimaldab teil arendada kutsealaseid, teadusuuringutega seotud ja majanduslikke oskusi ning teemaalaseid teadmisi, mis muudavad teid väärtuslikuks varaks juba karjääri algusest peale.

See on ka suurepärane programm, millest alates saab alustada akadeemilist karjääri, jätkates hiljem omaenda doktorikraadi uurimisteema majanduses.

Karjäär majanduses

Võite valida, kas rakendada majandusteaduste magistrikraadi erinevates rollides, sealhulgas:

 • Ökonoomik
 • Finantsriski analüütik
 • Investeerimisanalüütik
 • Maksunõustaja / analüütik
 • Statistik

Oma asukoha ja karjäärieesmärkide järgi saate valida, kas töötada avalikus või erasektoris, alates suurtest rahvusvahelistest ettevõtetest, nagu raamatupidamis- ja professionaalsete teenuste ettevõtted „Suur neli“, kuni valitsusosakondadeni, nagu näiteks valitsuse majandusteenistus (GES). ). Rahvusvahelised organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline Valuutafond, Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsioon (OECD), Euroopa Komisjon või ÜRO, koos pankade, kindlustusettevõtete, raamatupidamisettevõtete, konsultatsioonifirmade ja mittetulundusühingutega otsivad majandusteadlasi uusimate tehniliste võimalustega asjatundlikkus ja teadmised. Selle programmi rõhuasetus sotsiaalpsühholoogiale ja majanduse eksperimentaalsetele lähenemisviisidele võiks parandada teie konkurentsivõimet poliitikakujundajate seas, näiteks HM riigikassa maksusätete analüüs või töötajate hoiuste otsused, mis pakuvad huvi kogu maailma valitsustele.

Valides hoolikalt valikulised moodulid, näiteks pangandus

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem