Kas sa oled huvitatud elanikkonna küsimusi nagu vananemine, sisserändajate integreerimine ja vaesus? MSc Rahvaarv Studies rongid teid teooriaid, meetodeid ja oskusi mõista populatsiooni dünaamika.

Mõistmiseks olulised populatsiooni dünaamika on uuring demograafiliste inimeste käitumist, arvestades nende elusündmused, nt sünd, abiellumine, lahutus, tervise, rände ja surm. Magister programm keskendub nende demograafiliste sündmuste kohta, kuidas otsuste tegemisel seoses nende elusündmused mõjutavad ajaloolised, majanduslikud, ühiskondlikud, kultuurilised ja meditsiini kontekstis ja kuidas need demograafilised sündmused mõjutavad rahvastiku tasemel suundumusi.

Sa õpivad:

  • Vajutades elanikkonna küsimusi nagu rahvastiku vananemine, integreerimise, tervisega seotud ebavõrdsuse ja vaesuse
  • Individuaalne otsustusprotsessides taga demograafiliste sündmuste, nagu perekonna loomist, elamu valikuid ja migratsiooni ning tervishoiu kasutamine
  • Kogumisel ja tõlgendamisel demograafilisi andmeid
  • Meetodid ja analüüsimise meetodid demograafilised andmed: elu tabelis, rahvastikuprognoos, täiustatud uuringu analüüs, kvalitatiivsed uurimismeetodid
  • Rahvaarv poliitika ja sekkumise programmide

Valdkonnas Rahvastik Uuringud peegeldab ja tegeleb praegu asjakohane demograafilised teemasid ja nendega seotud sotsiaalküsimusi. Uuring on üheaegselt konkreetne ja lai.

Meie programm on ainulaadne oma kombinatsioon analüütilist ja sotsiaalse demograafia, selle kombinatsioon kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed uurimismeetodid, struktureeritud arengut läbi teadusuuringute protsess, ja oma rahvusvaheliste ja multidistsiplinaarse ja tugev teaduslik orientatsioon - ametlikult tunnustatud. Interaktiivne õpetamise viisid nad töötavad väga entusiastlik ja pühendunud õpetajaid. Madalmaades, Groningen on ainuke ülikool pakub MSC Rahva Studies.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 110 kursust University of Groningenis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,060 EUR
Euroopa Liidu õpilastele; 14,200 € kolmandate riikide üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev