MSc elektri- ja elektroonikat

Üldine

Programmi kirjeldus

International University Of Sarajevo IUS

Elektri- ja elektroonikaseadmete Engineering programm pakub Master of Science kraadiga elektrotehnika energia ja energiasüsteemide ning elektroonika ja manussüsteemid.

Õppekava keskendub kaudu pakutakse õppekava rakendusliku uuritud teemadel. Seega õpilane on soovitatav arendada terviklik arusaam valdkonnas, mis avab mitmeid võimalusi teda / teda kas tööstuse, akadeemiliste ringkondade või teadus- ja arendustegevus.

Valdav muutusi energeetikasektoris, alustades taastuvatest energiaallikatest hajutatud ja lõpetades mikro-võrkude nõuab uusi ideid ja erinevaid võimalusi integreerida uuringuid nendes valdkondades ja see on taotluse turul. Sel ja rohkem, EEE programm pakub õpilastele võimaluse olla aktiivselt kaasatud loo seotud võimu süsteemide analüüsi ja disaini ühe käega ning kontrolli ja optimeerimine nende süsteemide kaudu manussüsteemid teele.

  • One-aastase tase
  • 60 ECTS
  • AQ Austria akrediteeritud
  • 3000 eurot aastas
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The International University of Sarajevo is a non-profit independent institution of higher education that autonomously provides funding for its work. It offers educational programs in all three study ... Loe edasi

The International University of Sarajevo is a non-profit independent institution of higher education that autonomously provides funding for its work. It offers educational programs in all three study cycles, as well as specific professional development programs in the registered areas. Näita vähem
Sarajevo , Istanbul + 1 Rohkem Vähem