MSc elektrijaama insener

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Programme Elektrijaama ehitus hõlmab laia energeetika teemadel, mille eesmärgiks on teoreetilise ja praktilise koolituse.

Programmi rakendatakse osavõtul juhtivad professorid Peterburi Riikliku Polütehnilise Ülikooli ja teiste juhtivate Vene ja välismaa ülikoolides. Kõik loengud ja seminarid on esitatud inglise keeles.

Programmi eesmärk

Magistriõpe programm on välja töötatud koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste kavandada, hallata ja pidada elektrijaamad.

Pärast ülikooli lõpetamist osalejad saavad valda valdkonnas kaasaegne energiasektoris. Meie lõpetajad "Elektrijaama ehitus"Master programm on kõrgelt kvalifitseeritud professionaalsed insenerid võimelised analüüs, hindamine ja rakendamine riigi-of-the-art tehnilisi lahendusi, mille eesmärk on parandada energiatõhusust elektrijaamad. Meie lõpetajate arendada praktilisi oskusi ja ametialast pädevust projekteerimise ja elektrijaamade käitamine, sealhulgas ehitamise, kasutuselevõtmise, käivitamine ja juhtimine; ja võime simuleerida ja analüüsida tööks elektrijaamad kasutamist ajakohane kogenud tarkvara.

Key Eelised

Programm annab meie õpilastele:

  • Ulatuslik vastastikmõju õppejõud ja üliõpilased teaduse ja uurimistöö - põhjalikud teadmised ja lai rahvusvaheliste sidemete võrgu edasise karjääri top positsioone energiaettevõtete; - Reisid tööstusrajatiste.

Programm pakub ainulaadset võimalust olla internatuuri juhtiv Vene energiaettevõtted.

Programm annab välisüliõpilastele võimaluse õppida rahvusvahelise ja rahvusvaheliste akadeemiline keskkond, kaasatakse kooliväliste tegevuste ülikoolis.

Erinevaid võimalusi rahvusvahelise akadeemilise mobiilsuse. Üks semester välismaal ühel partner ülikoolides.

Õppemeetodid

Programmi eesmärk on arendada praktilisi oskusi ja pädevust valdkonnas: - arenenud teadmised termodünaamika; - Toimimise ja disaini elektrijaamades; - Arengu energiatõhusate tehnoloogiate ja lahenduste energiatööstus; - Modelleerimine elektrijaamades; - Transpordiliikide elektrijaamade käitamine; - Keskkonnaohutuse; - Power Management.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized ... Loe edasi

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized Russian and world-wide leader in the field of higher engineering and economic education. Näita vähem