MSc elektroonikat

Üldine

Programmi kirjeldus

Electronics Engineering (EE) programmi eesmärk on anda teoreetilisi põhialuseid ja põhjaliku tehnoloogilise tausta tipptasemel töö selles kiiresti arenevas valdkonnas. Programm pakub tasakaalustatud kogum kursust valdkondades elektroonilised seadmed või skeemid, optika, sidesüsteemide, võrgud, informatsiooni ja signaalitöötluse, kust meie õpilased saavad valida oma kursusi vastavalt oma huvid. Kogu programm on üles ehitatud uuendusliku projektipõhine lähenemine haridusele, mis esitab väljakutse õpilastele paista määratlemisel ja lahendamisel realistlik disain ja tehnilised probleemid. Nende oskused, meie EE lõpetajate oodatakse eeldada tehnoloogia juhtivatel kohtadel palju puudutavates valdkondades elektroonika ja arvutustehnika, kus põhjalikud teadmised elektroonikat on oluline rakenduste infotehnoloogia ja süsteemi integratsiooni rakendusi.

Magistri- ja doktoriõppe programmide ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel.

Missioon

Missioon Electronics Engineering Sabancı University on koolitada enesekindel, algatusvõime lõpetajale arenenud tehnilised teadmised ja taust teha vahet konkurentsivõimeline keskkond ja pidevalt parandada oma tehnilise pädevuse ja intellektuaalid, kes on avatud õppimisele, ustavad eetiliste väärtuste ja valdavad nii Türgi kui ka inglise keeles.

MSc elektroonikas ehitus

Diplom Area Advisor:

Programmi eesmärk on arendada õpilaste võimeid ja võimaldavad oskuse valdkonnas nagu analoog / digitaal riistvara disain, electromagnetics ja optika, side teooria, riistvara ja võrgustike, või signaalitöötluse. Basic huvi valdkondades saab programmi loetletud järgmine:

 • Elektromehaaniline mikrosüsteem (MEMS)
 • Väga suuremahuliste Integraalahelad (VLSI)
 • Optoelektroonika
 • RF / Microwave Systems
 • Medical Ultrahelitehnika ja NDE
 • Pilditöötlus, Computer Vision, Muster tunnustamine
 • Kõne Töötlemine ja tunnustamine
 • Traadita side, signaalitöötluse kommunikatsiooniminister
 • Wireless Multimedia Networks, Juhuvõrku, Sensor Networks
 • Kanalkodeerimine ja vastuvõtja Design
 • UWB Transceiver Riistvara Design, Antennid ja EMT

Vastuvõtutingimused

Rakendused lõpetaja programme hinnatakse vastavate Sissepääs žürii koos individuaalse programmi kanded. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust žürii ja teatas, et taotlejad.

Taotlejad võivad olla nõudnud kirjalikud eksamid ja intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Perioodid taotluse on teada Akadeemiline kalender Teie registreerimist tehakse pärast heakskiitmist Türgi Kõrghariduse Nõukogu samaväärsuse kohta viimase lõpetas kõrgema instution ja õppima.

Vajalikud dokumendid

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu elektroonilise taotluse vormi. Eraldi vormid tuleb täita iga rakendatud programmi. Väljatrüki Täidetud taotlusvorm tuleb lisada rakenduste paketi. Taotlejad võivad kas esitada taotlus paketi, mis sisaldab nõutud dokumente isiklikult või saata posti teel Student Resources. Eraldi taotluse pakendis tuleb esitada iga rakendatud programmi. Kõik normatiivdokumentatsioon vara Sabancı Ülikool. Soovitav on jätta algse teateid TOEFL, GRE ja ALES hinded teile, ja rakendada koos nende koopiaid eksamid.
 2. Ametliku ärakirja: Suletud ja võetud Student Resources / asjade taotleja ülikooli näitab kursuste ja klassid võetud.
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. Kui olete valmis oma online-avaldus, talle antakse talle automaatselt oma soovitajad kuhu saab sisestada kuni soovitajad osa. Soovitajad saavad lingil kirjutada soovitust tähed või anda tähed kinnises ümbrikus allkirja ja templiga.
 4. Üks Foto: Kui sul on juba lisatud üks foto oma online-avaldus, siis ei ole vaja saata.
 5. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist tahes järgmistest teaduse katsetulemused paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; RKAS: 153 (Hinded Praegune Scale); GAT: Kumulatiivset Percentile:% 60 (for International Student). Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. Graduate Program eksamitulemused vereproovidest on võetud mitte rohkem kui: ALES 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
 6. Inglise keele eksami Tulemus: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keeles, mõni järgmistest inglise keele eksami tulemusi paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhine test; KPDS: Min. skoor 67; UDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. TOEFL vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 2 aastat, KPDS, UDS, e-YDS ja YDS vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 3 aastat enne taotluse Sabancı Ülikool
 7. Statement of Purpose
 8. Eksam Nõuded: Bakalaureuse kraad on vajalik selleks, et taotleda kõik lõpetanud (magistri- ja doktorikraadi) kraadi programmid. On võimalik taotleda PhD programmid ainult bakalaureuse või bakalaureuse + magistrikraadi. Omanikud kõigis suuremates kraadi on õigus taotleda. Taotleja peab olema bakalaureuse või kraadiõpet, et olla lubatud kraadiõppe programmi ja kraadiõpet doktorikraadi programmi. Taotlejad peavad täitma oma eelmise kraadi programmid vastuvõtu perioodil hiljemalt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem