See 12-kuuline kursus annab teile võimaluse omandada vajalikud oskused uute tehnoloogiate arendamiseks ja turustamiseks elektri- ja elektroonikaseadmetes.

See kursus ühendab tugevate ja ressursside nii Department of Electrical & Electronic Engineering ja Nottingham University Business School.

Kuna teil on hindamatu võimalus kogeda tehnilist ideed kommertsialiseerimiseks vajalikke samme, pakub see programm suurepärast alust nende inseneride jaoks, kes soovivad oma ideid turustada või lõpetada, kes soovivad uurida põnevat kommertsialiseerimise maailma.

Võtme faktid

 • See kursus on koostöö inseneriteaduskonna ja Nottinghami ülikoolide ärikooli vahel, mis on juhtimiskoolituse juhtiv keskus, Ühendkuningriigis uurimisvõimsuse jaoks kuues kohal.
 • Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% on maailma juhtiv või rahvusvaheliselt hea.

Kursuse üksikasjad

See on väga paindlik kursus - eriti tehnilise sisu osas - ja see annab teile võimaluse valida moodulid vastavalt teie konkreetsetele huvidele ja nõuetele ning viia läbi õpinguid mõnes rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisgrupis Elektri- ja elektroonikaseadmed.

Kursuse sisu

Te teete suuremahulist kommertsialiseerimise tööd kõrgtehnoloogilises teemas, mille te saate täita suve jooksul elektri- ja elektroonikaseadmete ja Nottingham University Business Schooli spetsialistide järelevalve all.

Pakume teile nõu ja juhiseid, kui täpsustate ja täiustate oma äristrateegiat ja kirjanduse ülevaatust, pakkudes samal ajal põhjalikku järelevalvet ja toetust väitekirja lõppedes.

Õpitulemused

Teid õpetatakse, kasutades uusimaid edusamme õpetamismeetodites ja elektroonilistes ressurssides, samuti väikerühma- ja individuaalõppimist nii Elektri- ja elektroonikaseaduse osakonnast kui Nottinghami ülikooli ärikoolist.

Meie eesmärgiks on aidata teil arendada kindlustunnet töötada professionaalse insenerina, hõlbustades nii inseneri- kui ka äriseaduste nõudeid. Meie eesmärgiks on valmistada teid pakkuma elektri- ja elektroonikatööstuse valdkonnas mitmeid kommertsialiseerimise valdkondi.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Uue ettevõtluse käivitamine (sügis): 20 krediiti
 • Elektriliste ja elektroonikaseadmete tehnosiirde projekt (kogu aasta): 60 ainepunkti

Valikulised moodulid

Õpilased peavad valima kevadsemestril 20 ainepunkti ärikooli pakutavatest 20 ainepunktidest:

 • Ettevõtlus kontekstis (kevad): 20 ainepunkti

Õpilased peavad võtma 60 ainepunkti allpool olevast grupist elektri- ja elektroonikaseaduse osakonnast:

 • Advanced Control System Design koos projektiga (sügis): 20 ainepunkti
 • Telekommunikatsiooni, multimeedia ja aparatuuri digitaalignaali töötlemine (sügis): 10 ainepunkti
 • Projekti mõõtmine ja mõõtmine (sügis): 20 ainepunkti
 • Bioelektrooniline ja biofotooniline liides (sügis): 10 ainepunkti
 • Mobiilside (kevad): 10 krediiti
 • Energiasüsteemid kosmoses, mere- ja autotööstuses (kevad): 10 krediiti
 • Advanced AC Drives koos projektiga (kevad): 20 krediiti
 • Vesinikranspordi majanduse tehnoloogiad (kevad): 10 krediiti

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Selle kursuse olemus tähendab, et teil on hea võimalus siseneda kommertsialiseerimise põnevale maailmale või käivitada oma äri või arendada ja turustada oma projekti.

Selle kursuse üliõpilased on võtnud rolli projektides ja arendustes suurte rahvusvaheliste ettevõtete või valitsusasutuste poolt, said konsultatsioonipostid juhtivate lepinguliste konsultatsiooniettevõtetega ja kolivad edukaks akadeemilisse karjääri.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: Taotleja peab olema kõrge 2: 1 kraadi või samaväärne elektri- või elektroonikaseadusandlusega või muu asjakohase kraadiga.
 • IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: £ 22815
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date