MSc energeetika ja majandamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt Energia ja Resources Management

&nbsp

Magistriõpe energia ja ressursside juhtimine (CRICOS kood: 076038B) kell UCL Austraalia on kaheaastase programmi eesmärk on anda üliõpilastele range ja põhjalikud teadmised kaasaegse teooria ja praktika jätkusuutlikku majandamist energiat ja loodusressursse.

Hariduselt on ühendatud energiat ja ressursse tööstuse, juhtivate akadeemiliste ja top tööstuse spetsialistid aitavad kaasa õpetas kursustel.

Täistööajaga õpilased, 1. aasta on kaheksa kursused ja on mõeldud süvendada / avardada arusaamist valdkonnas. Aastal 2 magistranti võib valida üks kahest variandist: kas teadus oja ettevõtja uurimisprojekti tööstuses või kursuste oja koosneb kombinatsioon õpetas kursustel ja lühike teadusprojekte.

Osalise tööajaga uuring MSc on saadaval ainult üliõpilased, kes ei õpi Austraalia kohta õpilase viisa ja saab valmis jooksul kolm kuni viis aastat.

Iga kursus on teinud intensiivselt üle viie järjestikuse päeva jooksul, millele järgneb kolmetunnine kirjalik eksam kolm nädalat hiljem. Ülesanded ja projektid iga kursuse viia aruanne, mis tuleb esitada hiljemalt kolme nädala viimasel päeval õppemaksu.

&nbsp


"Fly-in, fly-out"

Ülesandeid, projekte ja sellele järgnenud aruande võib teha väljaspool kooli, mis võimaldab "fly-in, fly-out" kohalolijate osalise tööajaga üliõpilased.Programmi struktuur täiskoormusega üliõpilastele


Core Kursused

 • Majanduse energia, loodusvarade ja keskkonnaminister
 • Energy Technologies
 • Seadus energia ja ressursside
 • Resource Development ja säästev majandamineValikainete kursused

 • Projektijuhtimine energia ja ressursside
 • Energiatõhususe ja kaitse
 • Rahvusvaheline poliitika ja geopoliitika energiat ja ressursse
 • Kliimamuutuste modelleerimine ja poliitika
 • Poliitökonoomia nafta ja gaasi
 • Finantseerimine Allika Projektid
 • Veevarude majandamine
 • Töö ja litsentsimine
 • Research Project
 • Research Project B

&nbsp

&nbsp

Riiki sisenemise nõuded


Vähemalt teise klassi (ülemise rajoon) UK bakalaureuse 's autasustatakse diplomi, Austraalia Autasud kraadi või samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsiooni on vaja luba. Aste peaks olema asjakohane distsipliini.

Teise Austraalia bakalaureusekraad pluss olulise töökogemus vähemalt 5 aastat asjakohaseid tootmisharu või valitsussektoris (näiteks energia ja ressursside ettevõtted, poliitika organisatsioonide, reguleerivate asutuste) on vastuvõetav.

Inglise keele oskuse nõuded

Kõik õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel peab suutma pakkuda uusi tõendeid, et nende suuline ja kirjalik oskus inglise keeles on piisav programm, mille nad on kohaldanud.See nõue on täpsustatud, et tagada akadeemiline edu õpilased ei takista keelebarjäär ja et õpilased saavad integreerida sotsiaalselt õppides UCL SERAus ja elab Austraalias.

Rahvusvahelised õpilased peavad vastama UCL on inglise keele oskuse nõuded lubamist. UCL jätab endale õiguse Üksikjuhtudel, et täpsustada täiendavate keele nõue taotleja kui on alust arvata, et on vaja või nõuda kõrgemat kui on märgitud allpool. UCL 's eelistatud inglise keele kvalifikatsiooni on GCSE inglise keeles ja Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) (Akadeemiline versioon).

&nbsp

Minimaalse inglise keele oskuse nõuded sissepääs School of Energy and Resources on järgmised:

(A) taotleja 's emakeel on inglise keel; või

(B) kui taotleja on edukalt läbinud:

i.üldise akadeemilise IELTS bänd skoor vähemalt 7,0 minimaalselt skoor 6,0 igas alakatsete või

ii. TOEFL skoor 100, pluss 24/30 lugemis-ja kirjutamisoskuse alakatsete ja 20/30 kuulamine ja rääkimine alakatsete *; või

iii. Cambridge Certificate of Advanced inglise Pass palgaastmele või

&nbsp

iv. Pearson Test inglise (Academic) hea tase: 69 üldine, millel on minimaalselt 59 iga komponendi

V. edukalt lõpetanud kolmanda taseme hariduse programmi õpetatakse inglise keeles riigis, kus inglise keel on ametlik keel või peamised keel; või

vi. edukalt läbinud inglise keele kursus nõutaval tasemel heaks kiidetud UCL Austraalia alates registreeritud Inglise keel Intensiivkursus Overseas Õpilased (ELICOS) poole.

Tõend inglise keele oskuse peab olema mitte rohkem kui kaks aastat vana kavandatava alguskuupäeva käigus. Kui puuduvad tõendid inglise keele oskus on esitatud ajal taotluse, sissepääs on eelduseks, kui sellise tõendeid. Kõnealune tingimus on selgelt märgitud pakkumise kirja ja peavad olema täidetud enne uuringu kell UCL.

&nbsp

* Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) ja katse kirjalik inglise (TWE) või essee reiting


 • Arvuti põhine versioon. Hea tase: Keskmine 250, pluss 5 essee reiting.
 • Paberil versiooni. Hea tase: Keskmine on 600, pluss 5 TWE.
 • Interneti-põhine versioon. Hea tase: Keskmine 100, pluss 24/30 lugemis-ja kirjutamisoskus alakatsete ja 20/30 kuulamine ja rääkimine alakatsete.

&nbsp

&nbsp

Stipendiumid ja rahandus

UCL Austraalia pakub erinevaid valitsusest ja tööstusest stipendiume motiveeritud, andekad üliõpilased taotleda, et õppida meie maailma juhtiv programmid.

&nbsp

Õppemaksu täiskoormusega õppes aastas (AUD): AUD $ 32.250

UCL aastane õppemaks kogumaksumuse katmiseks registreerimise, õppe-, järelevalve ja eksamite ja kehtestatakse igal aastal.

Kui õpilane aktsepteerib koht õppida UCL School of energiat ja ressursse, Austraalia nad vastutavad selle eest, tasudes oma õppemaksu. Õpilane peab seega olema piisavalt rahalisi vahendeid, et täita tasud, hooldus-ja muud kulud, mis võivad tekkida kogu oma programmi.Lisaks maksab õppemaksu, õpilased peavad olema ka võimelised katma muud kulud, näiteks majutus-, transpordi-, toidu-, tervishoiu-, kindlustus-ja muud esemed. 

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UCL School of energiat ja ressursse, Austraalia on lahutamatu osa University College London, üks tähtsaim teadusasutuste maailmas praegu reastatud esikümnesse maailma 's kõige paremini ülikoolide poo ... Loe edasi

UCL School of energiat ja ressursse, Austraalia on lahutamatu osa University College London, üks tähtsaim teadusasutuste maailmas praegu reastatud esikümnesse maailma 's kõige paremini ülikoolide poolt QS World University Rankings 2011. UCL on kaasaegne, väljapoole suunatud institutsioon, multidistsiplinaarne ülikooli pühendunud sidemete oluliste küsimuste meie aja. UCL on tõsi akadeemilise Powerhouse mitte vähem kui 21 Nobeli preemia laureaadid jooksul meie kogukonnas. Meil on globaalne haare ja globaalne nägemus. Meie uurimistöö jõuab eksootilisemates maailmas; alates kaitseks muistised Iraagis ümberkujundamise tehnikauuringud Kasahstanis. UCL Austraalia on UCL 's esimene ülemere loengusse, ning meie õpilased on varustatud palju võimalusi suhelda oma kolleegidega Londonis. Rich võimalusi Energiat ja ressursse tööstus on tähelepanu all rohkem kui kunagi ajaloos. Mõlemad väljakutseid ja võimalusi, mida see äärmiselt üleilmastunud sektoris annab on tohutu. Suurem nõudlus energia ja ressursside areneva majandusega ja energeetilise turvalisuse küsimustest, taskukohasus ja reguleerimine, säästvus, keskkonnamõju ja kliimamuutuse, nõuavad üha keerulisemaks lahendusi. Need probleemid on ülemaailmsed ja neid saab lahendada ainult inimeste leidlikkus ja nägemus. Kell UCL Austraalia, me arendame juhtimise talent, mis aitab tööstus nende väljakutsetega toime tulla, areneda ja kasvada.Meie maailma juhtiv lähenemine ühendab akadeemilise uurimistöö käed-tööstuse kogemus. Meie eesmärk on anda oma õpilastele lai ja sügav mõistmine keerukate tööstus ja spetsialiseeritud tehnilisi teadmisi, et olla tõeline mõju - jätkama sektori juhtimise karjääri ja kujundada energiat ja ressursse tööstuse tulevikku. &nbsp Üldise kulukohustuse Üks peamisi omadusi UCL 's rahvusvaheline strateegia on meie kohustus edendada mõiste globaalne kodakondsus. Meie eesmärgiks on tagada, et UCL uuringuid saab kasu globaalse ühiskonna ja lahendada reaalse maailma probleeme. Meie kool energia ja ressursside Adelaide toob UCL 's tohutu teadmiste kesklinnas õitseb mäetööstus Austraalias.Partnerlus Valitsuse Lõuna-Austraalia, Santos Limited ja teised peamised tööstusharud, UCL on pakkuda tipptasemel haridust oma panuse võti tööstuse juhid. Näita vähem