MSc Engineering Inspection

Üldine

Programmi kirjeldus

Ehitustegevuse pidevate nõudmistega ja kommunikatsiooni, kommunikatsioonide ja transpordi toetamiseks vajaliku infrastruktuuri arendamisega on vaja inseneriinspektori teadmisi.

Inseneri inspektorite erialaseid oskusi ja teadmisi vajatakse sageli esialgsest planeerimisetapist alates ehitusetapist kuni projekti lõpuni. Inseneri inspektori roll ei lõpe siis, kuna infrastruktuuri lühi- või pikaajaliseks liikumiseks või deformeerimiseks võib hoonete või maapinna järelevalvet vajada ohutuse või muudel eesmärkidel

See kursus on välja töötatud eelnevalt edukate MSc kursuste pakutud Nottinghami ülikoolis valdkondades, geodeesia ja üldisemalt geomatics.

Võtme faktid

 • Kursus on akrediteeritud Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS).
 • Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% on maailma juhtiv või rahvusvaheliselt hea.
 • Osakonnal on laialdased sidemed tööstusponsoride ja teiste organisatsioonidega kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Meie teadustööd toetavad Engineering and Physics Sciences Research Council (EPSRC), Ühendkuningriigi tööstus- ja kaubandusettevõtted, Ühendkuningriigi valitsusasutused, heategevusorganisatsioonid ja Euroopa Liit.

Kursuse üksikasjad

Kursus pakub üliõpilastele võimaluse õppida tänapäevaseid maapealseid, mobiilseid ja õhusõidukeid inseneri geodeetilisi meetodeid. Satelliidipõhised paigutusmeetodid ning kaugmõõtmise teadused ja tehnoloogiad, sealhulgas fotogrammmeetria, kogujaamad ja laserotsing, arenevad kiiresti.

Need peamised andmete kogumise tehnikad, mis toetavad selliseid teemasid nagu geodeesia aspektid, moodustavad selle osa. Kaetud on ka traditsiooniliste kaarditeabe ning 3D pinnamudelite ja maastike loomine. Kursus tutvustab andmete, teabe haldamist, andmete integreerimist ja termotuumasünteesi, ruumilist analüüsi ja visualiseerimist CAD, BIMi ja GISi abil ning mitmesuguseid modelleerimismeetodeid ja tarkvara.

See 12-kuuline kursus annab võimaluse arendada teadmisi ja põhjalikku arusaamist inseneriteaduste praktikast ja teooria alustamisest. Õpilasel on võimalus arendada praktilisi oskusi, kogemusi ja põhjalikumat tundmaõppimist läbi mõne suurema praktilisi ülesandeid ja mooduleid.

Moodulid

Kohustuslikud moodulid

Kokku 120 ainepunkti õpetatavaid mooduleid uuritakse sügisel ja kevadisel semestrit ning 60 ainepunkti uurimisprojekt viiakse läbi suveperioodil.

Üliõpilane ei või tagasi osta moodulit, mida nad on eelneval kursusel õppinud Nottinghamis. Asendusmoodulid lepitakse kursuse direktoriga kokku.

 • Tsiviilehituse uurimisprojekt (suvi): 60 ainepunkti
 • Tsiviilehituse uurimisprojekti ettevalmistus (kevad): 20 ainepunkti
 • Insener-uuringute portfell (kogu aasta): 40 ainepunkti
 • Inseneriteaduse ja deformatsiooni uuringud ja praktilised (kevad): 20 ainepunkti
 • Insener-uuringute kaardistamine ja GIS (sügis); 10 krediiti
 • Insener-uuringute kaardistamine ja GIS praktiline (sügis): 10 ainepunkti
 • Satelliitsidel põhinev positsioneerimine ja praktiline (sügis): 20 ainepunkti

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Õpilased lõpetavad oskused, et omandada või arendada tehnilist, juhtimisalast või nõuandvat rolli. Esialgse magistrikursuse kursuste lõpetajatel olid järgmised: relvajõud, EADS-Astrium, Fugro, Jacobs, Logica CMG, QinetiQ ja Thales Group.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

Aastal 2016 oli 100% kraadiõppurid osakonnast, kes olid töökoha jaoks kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 26 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline samaväärne kvalifikatsioon)
 • Muud nõuded: Taotlejatel peab olema A-taseme matemaatika või samaväärne
 • IELTS: 6.0 (mitte vähem kui 5.0 mis tahes elemendis)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem