MSc Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Engineering Management programm täidab konkreetseid oskuste puudujääke tööstuses inseneridele, kellel on projektijuhtimispädevused, kes võivad viia inseneriprojektide juurde mis tahes sektoris, keskendudes võrdselt nii tehnilisele tipptasemele kui ka juhtimisvõimele. Meie insenerijuhtimise kursus on loodud reageerimaks ülemaailmsele inseneride puudusele, kellel on keerukate projektide järelevalves vajalik igakülgne võimekus. See on dünaamiline ja nõudlik programm, mis ühendab põhjalikud tehnilised teadmised paljude isiklike omaduste ja äriteadmistega. See programm on mõeldud spetsialistidele, kellel on teatav mõistmine tööstuses ja kes soovivad liikuda juhtimisrollidesse masinatööstuses.

Miks õppida magistrantuuri juhtimist?

Oleme üks vähestest piirkonna ülikoolidest, mis pakub insenerikorralduse programmi ja meelitab ligi erinevate insenerialade lõpetanuid, tuues klassiruumi rikkaliku ja mitmekesise taustaga. Selle rolliga inimene loob “kaardi”, et inseneriprojekti eesmärke edukalt saavutada. Lisaks üldistele projektijuhtimismoodulitele õpivad õpilased tarneahela ja logistika spetsialiseeritud moodulit, mis võimaldavad neil mõista tarneahelate toimimist inseneriettevõttes ja olla võimelised kontrollima logistilist toimimist. Õpilastel on eelis, kuna ülikool teeb lisaks Cisco Net Academy olemisele koostööd ka selliste ettevõtetega nagu Microsoft, Dell EMC, IBM, Oracle ja SAP - see tähendab, et tudengil on juurdepääs uusimatele seadmetele ning nad saavad kasutada spetsialiseeritud õppematerjale ja töötubasid . Programmi sisu rikastatakse, pakkudes üliõpilastele tööstusalaseid kaasamisvõimalusi läbi tööstuses esinejate ja õppekäikude.

Kasu

 • Suurepärased võimalused tööstuses osalemiseks, eriti organisatsioonide korraldamiseks, kus meil on ametlikud liidud, nt Cisco, Dell EMC, IBM, Oracle ja SAP.
 • Võimalus saada kutsetunnistusi, nt CCNA, Dell EMC Associate'i sertifikaat pilveinfrastruktuuri ja -teenuste alal, Dell EMC Associate'i sertifikaat Data Science'is.
 • ESD-ga ühilduv arvutitehnika labor koos kaasaegsete riiklike instrumentide seadmetega.
 • Võimalus töötada viimase aasta projektide ja kursustena tööstuses tööstusprojektides.
 • Võimalus suhelda kõrgetasemeliste spetsialistidega kutsutud külaliskõnelustel ja välisreisidel.
 • Võimalus osaleda erinevatel IT-võistlustel ja hakatonitel teaduskonna juhendamisel.
 • Hankige juhtimiskogemust, liitudes MDX Computing Society'ga.
 • Sissepääs erinevatele üritustele ja vestlustele on avatud ainult ülikoolidele, kus on vastastikuse mõistmise memorandum Briti Arvutiseltsi - Lähis-Ida sektsiooniga.

Programmi sisu

MSc Engineering Management programm on tavaliselt õppinud kahe aasta jooksul osalise tööajaga või ühe aasta täistööajaga. Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks. Moodul on õppeühik, mille ainepunktid on vastavalt õppeainele ja õppe olemusele. MSc projektijuhtimise üliõpilased võtavad 4. taseme tasemel 180 ainepunkti. Igas moodulis on krediidi väärtus 30 või 60 ainepunkti. Iga 30 ainepunkti moodul esindab umbes 300 tundi õppimist, ettevõtmist ja hindamist.

Allpool on toodud moodulite loend koos taseme, tüübi ja ainepunktidega.

Moodulite ja programmide teave on soovituslik ja võib muutuda.

Aasta 1

 • Insenerigrupi projekt (60 krediiti) - kohustuslik
 • Inseneriprojektide juhtimine (30 krediiti) - kohustuslik
 • Tehniline simulatsioon (30 ainepunkti) - kohustuslik
 • Insenertehniliste ressursside juhtimine (15 AP) - kohustuslik
 • Finantsjuhtimine inseneriteaduses (15 krediiti) - kohustuslik
 • Logistika ja tarneahel (30 krediiti) - kohustuslik

130854_pexels-photo-618613.jpegSnapwire / Pexels

Õpetamine

Õppetunnid toimuvad nädala jooksul (pühapäevast neljapäevani) meie Dubai teadmistepargi ülikoolilinnakus (plokid 16, 17, 04 ja 19) vahemikus 18.30–21.30. Lisasessioone võidakse kavandada nädalavahetustel või pühadeperioodidel ning võite oodata nende jaoks palju etteteatamisi. Võite oodata osalemist ühel sessioonil nädalas mooduli kohta, välja arvatud juhul, kui programmi ajakavas on teisiti täpsustatud, ja väitekirja moodulis, kus töötate lõputööga koos mõne juhendatud elemendiga. Nädalase planeeritud tundides osalemine on selle programmi läbimise oluline tingimus.

Olete oma programmi raames aktiivselt seotud mitmesuguste õppe-, õpetamis- ja hindamispõhimõtetega. Selliste aktiivsete lähenemisviiside eesmärk on panna teid oma õppimise keskmesse, nii et olete kaasatud ja kaasatud oma hindamise ja õppimise kõigisse aspektidesse. Teie programm eeldab teie aktiivset osalemist õppetegevuses ja kaasalöömist kaasõpilastega nii individuaalselt kui ka koos, töötamist ja õppimist koos teiste õpilastega väikese rühma osana. Õppetegevused võivad toimuda ka klassiruumis ja väljaspool seda.

Teie õppimist toetab ka tehnoloogia. Järjest enam kasutavad teie juhendajad olemasolevaid ja tekkivaid õppetehnoloogiaid, et teid e-õppega seotud tegevustesse kaasata. Teie programmi võib hõlbustada mitmesuguste meediumite ja võrgutööriistade (Minu õppimine UniHubis, taskuhäälingusaated, vikid jne) abil, mis võimaldaks teil paindlikku juurdepääsu mitmesugustele veebiressurssidele, viktoriinidele ja õppematerjalidele, samuti koostöövahenditele koos mida saate oma kaaslastega kaasa lüüa ja õppida.

Kui te ei piirdu traditsiooniliste õpetamismeetoditega seotud aja ja ruumiga, võite osaleda veebidiskussioonides ja õppetegevuses ükskõik kus, kus õpite. E-õppega tegeledes arendate ka oskusi, mis on teie õppimiseks hädavajalikud ja mida tööandjad ka kõrgelt hindavad. Nende hulka kuulub muu hulgas paindlik töötamine, suhtlemine, IT-mõistmine, meeskonnatöö ja kvaliteetsetel ressurssidel põhinevate ühiste arusaamade loomine ning juurdepääs ülemaailmsele teadmisele.

Õpetatavad moodulid on välja töötatud nii aineõppe kui ka kraadiõppes oluliste oskuste aktiivse õppimise tagamiseks. Lisaks kavandatud tunniajale oodatakse õpilastelt iseseisvat uurimistööd, tehes teadustööd, valmistudes loenguteks ja seminarideks ning töötades rühmades.

Middlesexi ülikoolis kasutatakse mitmeid hindamismeetodeid ja need varieeruvad sõltuvalt õpetatavate moodulite sisust. Hindamine koosneb segudest kursuste, vastastikuste eksperthinnangute, esitluste ja portfoolio töödest. Näiteks võite anda suulise ettekande, lugeda ja kommenteerida akadeemilist artiklit või kirjutada akadeemilise essee.

Juhtumianalüüse kasutatakse laialdaselt. Lisaks on igal moodulil lai valik veebipõhiseid ressursse, et täiendada meiega õpinguid. Saate igal aastal üksikasjalikke moodulikäsiraamatuid, mis sisaldavad teavet õpetamis- ja õppimisstrateegiate, hindamismeetodite ja lugemismaterjalide kohta.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded akadeemilisele ja töökogemusele

Minimaalselt 2,1 autasustatud kraadi või samaväärne inseneri või arvestada distsipliini. Arvestame ka muu asjakohase kvalifikatsiooniga kandidaate, kes suudavad näidata asjakohaseid töökogemusi vastavas valdkonnas. Ilma ametliku kvalifikatsioonita kandidaadid peavad tõendama asjakohast töökogemust ja oskust aspirantuuris õppida.

Inglise keele nõuded (magistriõpe)

Kõiki Middlesex University Dubai programme õpetatakse inglise keeles ja taotlejad, kellel on varasem haridus väljaspool ingliskeelset riiki (näiteks Suurbritannia, USA, Kanada, Inglismaa, Iirimaa, Austraalia, Uus-Meremaa), peavad tõendama inglise keele oskust järgmiselt :

 • IELTS Academic: 6,5 (minimaalselt 6,0 igas sagedusalas)
 • TOEFL Interneti-põhine: 87 (21 kuulamisel ja kirjutamisel, 22 rääkimisel ja 23 lugemisel)
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE General: 4. tase

Tulevane karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Lõpetajad programmi oodatakse sõlmida keskastme ja kõrgema juhtkonna kõrgelt spetsialiseerunud tegevusoskusi, mis on palju ihaldatud omadused kogu maailmas. Programmi sisu rikastatakse, pakkudes üliõpilastele tööstusalaseid kaasamisvõimalusi tööstuses esinejate ja õppekäikude kaudu.

Lingid tööturuga, külastades esinejaid asjaomastest tööstusharudest; Pideva praktilise ja töökogemusega töötajad aitavad kõik õpilastel oma karjääri eesmärke saavutada. Meie tööstuse partnerid pakuvad praktikakohti, korraldavad loenguid ja välisvisiite ning osalevad igal aastal meie karjääripäeval.

Meie karjääri- ja tööhõiveteenus pakub õpilastele mitmesugust tuge nii meiega koos õppides kui ka pärast kooli lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Loe edasi

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Näita vähem