MSc Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Evolution globaalses tööturgudel kraadiõppe insenerid on toonud kaasa märkimisväärse suurenemise nõudluse MSc kraadi inseneri tugeva juhtimise keskenduda. See programm on asenda traditsioonilist marsruuti üldise juhtimise kraadi või magistrikraadi, et ajalooliselt aitas luua edukas tippjuhtide karjääri tehnoloogia-põhine äri. Programm on suunatud peamiselt teaduse ja tehnoloogia lõpetajatele, kes soovivad laiendada ja arendada oma oskusi, et hõlmata laiemat erialadel, samuti lõpetanud, kes soovivad arendada oma karjääri suunas juhtide rollid insener või tootmise või äriettevõte, kus nad on otsustanud töötada. Programm on suunatud ka kogenud tööstuse praktikud, kes soovivad täiendada oma akadeemilisi teadmisi ja saada ametialast tunnustamist tippjuhid valdkondades erasektor või avaliku sektori rahvusvaheliselt.

Sisu

  • Teadustöö metodoloogia (15 krediiti)
  • Strateegia ja juhtimine (15 krediiti)
  • Tehnoloogia Enterprise (15 ainepunkti)
  • Täpsem põhimõtted Lean Manufacturing (15 ainepunkti)
  • Global Engineering: Theory and Practice (15 ainepunkti)
  • Täpsem põhimõtete Supply Chain Management (15 ainepunkti)
  • Individuaalne projekt ja doktoritöö (60 ainepunkti)
  • Kaks 15-krediidi võimalusi alates: Environmental Engineering; Kvaliteet ehitus; Operations Management; Process Improvement tehnika (30 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

  • Taotlejatel peaks olema: Teatav (2,2 või kõrgem või samaväärne kvalifikatsioon) inseneri või arvuti distsipliini. * Õpilased ilma esimese astme, kuid professionaalne ja kutsealane kogemus (nt lisada insener või Chartered Engineer seisund) võib kaaluda, kui nad tõestavad võimaliku edu programmi. * Õpilased haritud inglise keel peaks olema IELTS skoor 6,0 või rohkem, kellel ei ole oskusi vähem kui 5,5.
Viimati uuendatud apr 2016

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem