MSc Environmental ja loodusvarade ökonoomika

Üldine

Programmi kirjeldus

Kliimamuutus, raadamise ja ressursside pillavat kasutamist on kõik küsimused ülaosas keskkonnaalast tegevuskava. Arusaamine koostoimeid keskkonna ja majanduse on oluline arendada asjakohaseid poliitikaid globaalsete küsimuste pikemas perspektiivis.

Keskkonna ja loodusvarade majandusteadlased tegeleda iga päev kõige keerulisem probleeme Inimkonna globaalse kliimamuutuse, keskkonna saastatus, metsade hävitamine, bioloogilise mitmekesisuse kadumine, veepuudus ja toidupuudus, kui nimetada vaid mõned.

Keskkonnakaitse ja loodusvarade ökonoomika MSc programmi on ainulaadne, et see ühendab tugeva aluse olulistes valdkondades ökonoomika, spetsialiseeritud valdkonnas kursused.

Õpilased saavad põhjalikku madalikule makroökonoomika, mikroökonoomika ja ökonomeetria kõrval põhjalik tundmine ökonoomika ja poliitika keskkonnareostust, taastuvate ja mittetaastuvate loodusvarade kasutamist, samuti vastastikmõju globaliseerumine ja keskkonna seisundi halvenemine.

Lisaks rõhutame arengu kvantitatiivne vajalikud oskused, et mõista ja täita empiirilise töö ökonoomika, pöörates erilist tähelepanu hindamise keskkonnasõbralike kaupade rahas.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või suurem) või samaväärne majandusteaduses või seotud teema. Sind oodatakse saanud hea koolituse majandusteaduses, vähemalt kesktasemel ning on põhiteadmised kivi ja statistika.

Me võime kaaluda ka õpilastele kraad teise distsipliini (soovitavalt sotsiaalteadustes), kus uuring hõlmas mooduleid mikroökonoomika, matemaatika ja statistika. Me eelistame, et olete õppinud ka makroökonoomika ja ökonomeetria.

Võtame vahemikus kvalifikatsioonide erinevatest riikidest.

Viimati uuendatud Veebruar 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School on teadus juhitud institutsioon ja pakub kvaliteetset bakalaureuse ja magistri kraadi programmid üliõpilastele kogu maailmas. Nende kolmekordne kroon akrediteerimise asetab ... Loe edasi