MSc Ettevõtlus Ettevõtlus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Ülevaade

Kas otsite äril põhinevat magistriõpet, mis suurendab teie tööalast konkurentsivõimet? MSc Business Ettevõtlus Kursus arendab laia äri oskuste samas pakub spetsialist Pathway ettevõtlust, mis algab pärast esimese semestri.

Spetsialistid hõlmavad ettevõtluse protsessi ja praktikat ning tänapäeva ettevõtlusküsimusi. Kursus ulatub kas dissertatsiooni või kui soovite, Magistriõpe projekti. See kursus teeb teile ülikoole kandidaadi, sest tööandjad soovivad värvata inimesi, kes suudavad koguda ressursse läbilõike muutuste saavutamiseks ja uute algatuste läbiviimiseks.

Võtme faktid

  • Newcastle'i ärikool on osa ärikoolide valitud rühmast kogu maailmas, järgides ettevõtte akrediteerimist Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) ettevõtluse ja raamatupidamise valdkonnas - esimene Euroopas topelt akrediteeringu saamiseks
  • Teie programmi lõppedes on teil õigus osaleda QA Professional Pathways programmides, mis võimaldavad teil oma oskusi edasi arendada ühe Suurbritannia suurima infotehnoloogia ja projektijuhtimise koolituse pakkujaga
  • Ei ole mingit nõuet, et õppida äri või ettevõtlust bakalaureuse tasemel

Mida ma õppin?

Teie omandatud teadmised on kasulikud nii ettevõtte omaniku kui ka töötajatena nii käivitajates kui ka asutatud organisatsioonides. Tööandjad soovivad värvata inimesi, kes saavad kokku tulla ressursse läbilõike muutuste saavutamiseks ja uute algatuste läbiviimiseks.

See programm on saadaval ka MSc Business with Entrepreneurship koos Advanced Practice, mis hõlmab kas internatuuri või projekti.

Kuidas mind õpetatakse ja hinnatakse?

Teie juhendajad kasutavad mitmesuguseid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare, probleemipõhiseid õpitoad, juhtumiuuringuid, praktilisi tegevusi, grupitöid ja õppematerjale. Selleks, et hõlbustada olulist õppimist, mis peab toimuma väljaspool formaalseid kontaktide seansse, on igal moodulil suunatud õppeülesanded.

Meie hindamisstrateegia põhineb meie arusaamal, et kõigil on erinevad vajadused, tugevused ja entusiasm. Hindamine põhineb kursuste läbiviimisel ja meie meetodid hõlmavad esseesid, aruandeid, grupitööd, esitlusi ja magistritööde väitekirja.

Karjäär ja edasine õpe

Selle kursuse lõpuks on teil suurepärane võimalus taotleda kõrgkoolide koolitusi ja lõpetaja rolli või alustada oma äri. Tööandjad väärtustavad ettevõtlusoskusi ja soovivad palgata ettevõtlikkust, eriti konsultatsioonide, müügi ja turunduse valdkonnas. Kui otsustate oma ettevõtte alustada (või jätkata), on hea teada, et meie lõpetanute käivitusettevõtete kombineeritud käive on suurem kui mõni muu Ühendkuningriigi ülikool.

Mida iganes te otsustate teha, on teil ülekantavaid oskusi, mida tööandjad ootavad Northumbria ülikooli magistrikraadiga. Nendeks on võime keerukate probleemide lahendamiseks läbi viia kontseptualiseerimise ja uuringute läbiviimine, võime aidata kaasa uutele protsessidele ja teadmistele ning võime koostada tasakaalukad otsused, kui kaalute mittetäielikke või ebamääraseid andmeid.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Loe edasi

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Näita vähem