MSc Ettevõtlus ja Innovatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhiteave

  • Kestus: 1-aastane täistööaeg
  • Alguskuupäev: september 2019
  • Taotlevad: 1. august (rahvusvaheline), 1. september (UK / EL)

Ettevõtlik oskused on olulised karjääri eduks - kas väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel, oma ettevõttel või projektipõhiste riskikampaaniates suurtes ettevõtetes.

Sellel intensiivsel ja uuenduslikul kursusel saate põhjaliku arusaama ettevõtlusest ja innovatsioonist. Kursus hõlmab erinevaid organisatsioonilisi, valdkondlikke ja geograafilisi kontekste ning eesmärk on ühendada kaasaegsed akadeemilised teadmised praktiliste väljakutsetega ärimaailmas. Te arendate praktilisi ja peegeldavaid oskusi uute ettevõtmiste kontseptualiseerimise, kujundamise, haldamise ja arendamise ning olemasolevate ettevõtlusorganisatsioonide jaoks.

Täistööajaga ja osalise tööajaga õpe

Valige õppida seda kursust täiskohaga või osalise tööajaga, et see sobiks teie töö ja pereeluga.

Osalise tööajaga kursuste üksikasjad leiate aadressilt bmec@sussex.ac.uk

Kuidas ma õpin?

Te uurite põhilisi mooduleid ja valikuid sügisel ja kevadel. Uurimismeetodite moodul töötab kevadisel perioodil. Suveperioodil valite kas sõltumatu uurimisprojekti või ettevõtetega seotud projekti koos Sussexi innovatsioonikeskusega .

Sind hinnatakse koos kursuste, esseede, grupi ja üksikute aruannete ja esitluste kombinatsiooniga. Samuti on olemas nähtamatud eksamid.

Moodulid

Need moodulid töötavad 2018./19. Õppeaastal. Samuti plaanime neid pakkuda järgmistel õppeaastatel. Võimalik, et need ei pruugi olla kättesaadavad seoses töötajate olemasolu, õppurite nõudmisega või ajakohastatud õppekavaga. Me tagame, et meie taotlejad teavitaksid sellistest muudatustest moodulitest esimesel võimalusel.

Põhimoodulid

Põhimoodulid võtavad kursuse kõik õpilased. Nad annavad sulle kindla teema ja valivad teid huvitavate teemade uurimiseks.

Valikud

Lisaks oma põhikomponentidele saate valida võimalusi oma silmapiiride laiendamiseks ja kursuse kohandamiseks oma huvidega.

Kui palju see maksab?

Tasud

  • Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased: 11 450 £ aastas
  • Kanalisaared ja Mani saare õpilased: 11 450 £ aastas
  • Rahvusvahelised üliõpilased: 20 750 eurot aastas

Pidage meeles, et teie tasusid võib igal aastal suurendada.

Elamiskulud

Tutvuge Sussexis õppimise tüüpiliste elukallidustega

Kuidas ma saaksin oma kurssi rahastada?

Postgraduate Magistriõpe laenud

Võite laenata kuni 10 609 £, et aidata tasusid ja elamiskulusid, kui teie kursus algab 1. augustil 2018 või pärast seda. Laenud on saadaval üliõpilaslaenudest, kui olete Ühendkuningriigist või kui olete ELi kodanik, kes õpib meistrid.

Lisateavet magistriõppe magistri laenudest

Stipendiumid

Meie eesmärgiks on tagada, et iga õpilane, kes soovib meiega õppida, suudaks hoolimata finantsbarjääridest, nii et me jätkuvalt meelitaksime andekaid ja unikaalseid inimesi.

Karjäär

Avastage erinevaid karjäärivõimalusi. Meie magistrikraad on teie jaoks, kui soovite töötada:

  • füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseda või ise oma tegevust juhtida
  • ettevõtluspositsioon rahvusvahelises organisatsioonis
  • ettevõtlusalased ettevõtmised avalikus / erasektoris / kolmandas sektoris (näiteks ülikoolid ja uurimisinstituudid)
  • äriarenduskonsultatsioonid.

Lõpetanud sihtkohad

93% University of Sussex Business School töötas või õppis veel kuus kuud pärast lõpetamist (HESA EPI, kõrgkooli lõpetanute 2017. aasta uuringute sihtpunktid).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Loe edasi

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Näita vähem