MSc ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Vastavalt ajakirja Wired, mõned kõige dünaamilisemaks ja põnevaid karjäärivõimalusi võib praegu leida käivitamisel ja väikesed tegevusalad. Järjest rohkem lõpetajad valivad töö uuenduslikke ettevõtlikkust ettevõtmised mitte jätkata traditsiooniliste lõpetanud töökohti. Strathclyde'i MSc ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia asetab lõpetajate ees kõver, kui tegemist omavad oskusi ja teadmisi vaja teha mõju selles kiirelt areneva ja kiiresti arenev tööturul.

Tarnitakse 12-kuulise perioodi jooksul, MSc ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia on väga praktiline, karjääri keskendunud programmi, mis tegeleb globaalne nõudlus andekas ettevõtjatele ning ettevõtlikele ettevõtmised.

Eetose käigus, et range tipptasemel teoreetilisi teadmisi tuleb koos keskendudes eelkõige arendada praktilisi oskusi vaja tegeleda edukalt ettevõtlusalast tegevust. Kuna üliõpilane rajal, siis saad põimitud üks Euroopa juhtivaid tehnoloogilisi ülikoolide ja on sügav kiindumus dünaamilise innovatsiooni ökosüsteemi.

Läbi ainulaadse virtuaalse inkubatsiooni programm, koos University of Waterloo Kanadas, saate omandada vahetu kokkupuude Kanada maailma juhtiv tehnoloogia Triangle.

Mis sa uuring

Programm hõlmab nii teooria ja praktiline vahend baasil moodulite kõrval ainulaadsele uuenduslike "lab" istungid, mis keskenduvad spetsialist kõvad ja pehmed oskused.

Aste on jagatud kolme ossa, mis kajastavad reaalse käivitamise stsenaariumi:

  • Ideation: In semester, saate keskenduda loovust, võimalust tunnustamise ja andmete analüüsi oskusi
  • Tee testimine: Semester kaks, tähelepanu pöörata luuakse uus ettevõtmine ning tagada turul elujõulisust prototüüp toote / teenuse
  • Kauplemiskokkulepped: viimasel poolaastal, saad töö üksikasjalik uuenduslik projekt koostöös Waterloo Ülikool, Kanada, et simuleerida tuua toote turule.

Major projektid

MSc ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia määral sisaldab unikaalset 60 krediidi käed-projekt, mis töötab koostöös University of Waterloo. Projekti käigus, saad töö innovatsiooni väljakutse ja rakendab vahendeid ja meetodeid olete harjutanud rohkem kui eelmisel aastal. Kasutades Waterloo Virtual Inkubatsiooniperiood Platform, siis pigi kogenud riskikapitalistid ja teised potentsiaalsed investorid Suurbritannias ja Kanada ökosüsteeme.

Student võistlused

Sul on oodatud osalema riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtluse ja innovatsiooni auhindu. Strathclyde'i ülikooli on väga head tulemused edu erinevates maineka võistlustel ja seal on märkimisväärne vaba tugivõrgustikud, mis aitavad õpilastel oma kanded.

Hunter Keskus Ettevõtluse annab eriline ülikooli auhinna parima projekti.

Strathclyde'i Ettevõtlik Network

Ülikooli Strathclyde'i on koduks Strathclyde'i Ettevõtlik Network, globaalse tugivõrgustik praegused õpilased ja vilistlased. Võrgustik on toetanud mitmeid rahvusvaheliselt edukaid üliõpilaste ja kõrgkoolides ettevõtete ja sinu võiks olla järgmine!

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, ükskõik mida. Ei ole vaja eelnevat töökogemust.

Inglise keele nõuded

Taotlejatele, kelle emakeel ei ole inglise keel, IELTS üldise miinimumsumma bänd skoor 6,5 (ilma individuaalse test skoor alla 5.5) ei ole vaja.

Karjäär

Valmib MSc ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia on oodata, et leida tööd erinevaid põnevaid rolle. See võib hõlmata:

  • luuakse startup
  • töötab ettevõtliku ökosüsteemi tugirolli
  • võttes üle perefirma
  • töötavad suure kasvuga VKEde
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem