Tehke vahet, liitudes uues magistriõppes Corporate

Täna integreerivad kõik finantsettevõtted oma investeerimis- ja varade jaotusstrateegiatesse uusi eetilisi ja ühiskondlikke probleeme ning otsivad kvalifitseeritud profiile.

MSc eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on täiuslik arusaam finantsvahenditest ning nii finants- kui ka finants-asjatundlikkus on võtmetähtsusega finantsarengu arengus.

Tule uurima rahastamist teistest nurkadest hästi koolitatud, ekspertide õppejõudude ja tugevate partnerite võrgustikuga, et hõlbustada töökoha leidmist.

Selle magistriõppega saate oma karjääri tõelise lisaväärtuse. Teil on ligipääs laiale võimalustele nii traditsioonilistes kaubandustes kui ka uute kutsealade puhul, mis on seotud ESG probleemidega.

Registreerimine ettevõtte magistriõppes

Miks valida see programm?

Püüa välja „Raha uuesti läbi vaadatud”, kuid keskendudes kõigepealt rahandusele!

Liituge üksik-tüüpi programmiga Prantsusmaal, mis valmistab teid ette uuendusliku, erineva turu jaoks: ettevõtte rahandus, mida juhib jätkusuutlik pikaajaline visioon. Me koolitame pikaajalise finantsjuhtimise ja varahalduse spetsialiste, kes saavad osaleda integreeritud otsustusprotsessis ja mõista jätkusuutlikkuse ja ettevõtte vastutuse väljakutseid.

Põhiline õppekava koos kahe teise aasta karjääri erialaga, mis on tunnustatud turuliidrid

Alustage põhikoolitusprogrammis 180-tunnise finantseerimisega, seejärel valige oma M2-spetsialiseerumine oma turupositsiooni ja karjääriplaanide põhjal:

  • Corporate Finance - finantskorraldus
  • Säästev rahandus - ESG Engineering, varade ja riskijuhtimine (Eduniversali 2017 innovatsioonipreemia)

Jätkusuutlik finantseerimine - ESG Engineering, Asset and Risk Management rada on nüüdseks esimene koolitusprogramm Prantsusmaal ja Euroopas jätkusuutliku, vastutustundliku rahastamise nimel, muutes Kedge Business School selles valdkonnas vaieldamatuks akadeemiliseks juhiks.

Rahvusvaheline, mitut ülikooli hõlmav ulatus

MSc Corporate

  • võimalus lõpetada 4-6-kuuline vahetus partnerülikooliga esimesel aastal (M1).
  • rahvusvaheline koolitus täiskeeles oma teisel aastal (M2) meie ülikoolilinnakutes Marseille'is (põhikoolitus Corporate Finance spetsialiseerumine) ja Pariisis (säästva rahanduse spetsialiseerumine), mida õpetavad Prantsusmaal ja välismaal töötavad professorid ja professionaalsed õppejõud.

Tipptasemel teaduskond

Õpilased on õpetanud Kedge Business School professorid, kes on teada, et eksperdid "Finance uuesti läbi". Õppejõud sisaldab ka paljusid professionaalseid õppejõude (konsultandid, varahaldurid, investeerimisfondide valitsejad, analüütikud jne), kes on oma valdkonna tunnustatud juhid ja eksperdid, andes üliõpilastele parima teooria ja praktika.

Ulatuslik partnerite võrgustik

MSc in Corporate

Hariduse innovatsiooni esirinnas

MSc in Corporate

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Kedge Business School

Vaata veel 12 kursust Kedge Business Schoolis »

Viimati uuendatud Aprill 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
15,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date