MSc Euroopa ja Rahvusvahelises ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine on Ühendkuningriigis ainulaadne. Te elate ja õppite kolmes erinevas Euroopa riigis, andes teile tõeliselt rahvusvahelise perspektiivi juhtimises.

See toimub koostöös kahe teise tippkeskusega:

  • Deusto Business School, Universidad de Deusto, Bilbao, Hispaania
  • Audencia ärikool, Nantes, Prantsusmaa

Programmi õpetatakse kolmes keeles: hispaania, prantsuse ja inglise keeles. Te veedate esimese ametiaja Hispaanias või Prantsusmaal, teine Prantsusmaal või Hispaanias ja kolmas Bradfordi juhtimiskoolis. Te kulutate kursuse viimased 12 nädalat töökohale või kirjutate aruande.

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine sisaldab mõningaid keeleõpet, kuid te peate olema pädev vähemalt kahes kolmest keelest ja oskama kolmandat keelt valdada.

Programmi õppimine laiendab oluliselt teie karjäärivõimalusi ja teenimisvõimalusi. Teil on töökogemus kolmes peamises ärikultuuris, kus on ülekantavad oskused, et kohaneda teistega ja näidata oma võimet areneda mitmekeelses ärikeskkonnas. See näitab ka teie liikuvust, kohanemisvõimet ja paindlikkust, nii füüsilisi kui ka intellektuaalseid omadusi, mida maailma juhtivad tööandjad hindavad kõrgelt.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Euroopa ja rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõpe on kolme institutsiooni (Universidad de Deusto, Audencia ja University of Bradford ) ühine auhind. Magistritöö on ametlikult tunnustatud Hispaanias Ministerio de Educación.

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on tavaliselt hea kraadi saanud heakskiidetud Ühendkuningriigi või välismaise ülikooli, raamatupidamise ja rahanduse, majanduse, juhtimise (koos olulise osa majanduse ja / või raamatupidamise ja rahanduse) või kvantitatiivne teadus nagu matemaatika, füüsika või tehnika.

Ühisprogrammi kolme töökeele vähemalt kahe keele sujuv tundmine (hispaania, prantsuse, inglise). Kandidaadid peavad näitama emakeelena kõneleja taset (C2 vastavalt CEFRL-le) või olema vabalt (C1) vähemalt kahes keeles ja omandanud kolmandas (A2) passiivse teadmise. Kolmandas keeles võib esineda teatavat paindlikkust, kui üliõpilane on enne magistriõpetuse alustamist selge keeleoskuse parandamine selles keeles.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

  • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
  • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
  • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
  • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine (EIBM) on ülikoolidevaheline magistriõppeprogramm, mis pakub üldist äri- ja juhtimiskoolitust, et tugineda õpilaste varasematele haridusteabele.

See hõlmab kõiki äritegevuse peamisi valdkondi (rahandus, turundus)

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem