MSc Euroopa metsanduse valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Magistriõpe Euroopa metsandus (MSc EF) on tippklassi õpetanud Erasmus: Erasmus Munduse ühine magistrikraade (EMJMD) metsateaduste alal. Meie programmi kvaliteeti tunnustab Euroopa Komisjon, kes on sõlminud MSc Euroopa metsanduse Erasmus Munduse staatuse aastateks 2004-2014 ja aastatel 2016-2019.

Meie programm on kaheaastane interdistsiplinaarne programm, mis pakub akadeemilist haridust jätkusuutlike ressursside juhtimise alal, rõhutades praeguseid bioökonoomika probleeme. MSc EF pakub uut lähenemisviisi metsanduse ja looduskaitseturgudele ning ühendab üha enam metsaga seotud küsimusi, millel on Euroopa mõõde nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil. MSc EF programmi eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on põhjalikud teadmised metsade säästva majandamise ning Euroopa ärikultuuri kohta. Õppekava on spetsiaalselt kavandatud potentsiaalsete tööandjate vajaduste arvessevõtmiseks, mistõttu meie kõrgkoolid hindavad kõrgelt riiklikke ja rahvusvahelisi asutusi, valitsusasutusi, valitsusväliseid organisatsioone, teadusasutusi ning puidu-, paberi- ja paberimassi ettevõtteid.

MSc EFs teevad koostööd kuus Euroopa tipptasemel metsandusülikooli, pakkudes lisaks olemasolevatele õppekavadele ühiseid õppemooduleid. MSc EF konsortsium koosneb järgmistest asutustest: University of Eastern Finland (koordinaator); AgroParisTech, Prantsusmaa; Freiburgi ülikool, Saksamaa; Lleida ülikool, Hispaania; Loodusvarade ja Life Sciences Ülikool Viinis, Austria ja Brasiilia Transilvania Ülikool, Rumeenia. Lisaks osalevad programmide edastamisel Associated Partneri kõrgharidusasutused Brasiilias, Kanadas ja Hiinas ning Associated Industrial and Associated Scientific Partners.

Meie programm tervitab taotlusi isikutel, kellel on bakalaureuse või võrreldava kraadi metsateaduses või sellega seotud erialal.

Meie lõpetajad on rahvusvaheliselt hinnatud eksperdid

Meie programm on käimas alates 2001. aastast ja me oleme uhked, et meie lõpetajal on erakordselt muljetavaldav karjäär, millest paljud neist annavad oma karjääri edule meie programmi! Meie lõpetajad on tõepoolest kõige nõiaalsemad nii riigisisestel kui ka rahvusvahelistel tööandjatel. Enamik meie lõpetajatest töötab praegu kogu maailmas järgmiste organisatsioonidega:

  • Metsa ja looduskaitse asutused ja valitsusasutused
  • Uurimisasutused
  • Metsaettevõtted paberi- ja tselluloositööstuses ning saemees
  • Keskkonnaagentuuride organisatsioonid
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem