MSc Euroopa metsanduse valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Euroopa metsandus (MSc EF) on tipptase, mida õpetatakse metsateaduste valdkonnas Erasmus +: Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD). Meie programmi kvaliteeti tunnustab Euroopa Komisjon, kes omistas magistrikraadile Euroopa metsandus Erasmus Mundus aastateks 2004–2014 ja 2016–2019.

Meie programm on kaheaastane interdistsiplinaarne programm, mis pakub akadeemilist haridust ressursside säästva haldamise valdkonnas, keskendudes praegustele biomajanduse küsimustele. Hariduselt EF pakub uut lähenemisviisi metsanduse ja looduskaitse turgudele ning seob üha enam metsaga seotud küsimusi Euroopa mõõtmega nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil. MSc EF programmi eesmärk on harida spetsialiste, kellel on põhjalik teadmine jätkusuutlikust metsa biomajandusest ja Euroopa ärikultuurist. Õppekava on spetsiaalselt välja töötatud potentsiaalsete tööandjate vajaduste arvessevõtmiseks ja seetõttu hindavad meie lõpetajaid kõrgelt riiklikud ja rahvusvahelised asutused, valitsusasutused, valitsusvälised organisatsioonid, teadusasutused ning puidu-, paberi- ja tselluloosiettevõtted.

MSc EF-s teevad kuus Euroopa tippklassi metsaülikooli intensiivset koostööd, et lisaks olemasolevatele õppekavadele pakkuda ühiseid õppemooduleid. MSc EF konsortsium koosneb järgmistest asutustest: University of Eastern Finland (koordinaator); AgroParisTech, Prantsusmaa; Freiburgi ülikool, Saksamaa; Lleida ülikool, Hispaania; loodusressursside ja bioteaduste ülikool Viinis Austrias ja Transilvania ülikool Brasovis Rumeenias. Lisaks aitavad programmide elluviimisele kaasa assotsieerunud partnerite kõrgkoolid Brasiilias, Kanadas ja Hiinas ning seotud tööstus- ja assotsieerunud teaduspartnerid.

Meie programmis ootavad taotlusi isikud, kellel on bakalaureusekraad või võrreldav kraad metsateadustes või nendega seotud erialadel.

Meie lõpetajad on rahvusvaheliselt hinnatud eksperdid

Meie programm on kestnud alates 2001. aastast ja meil on uhke tõdeda, et meie lõpetajatel on erakordselt muljetavaldav karjäär, paljud neist omistavad oma karjääriedu meie programmile! Meie lõpetajad on tõepoolest valdkonna kõige otsitumad nii siseriiklike kui ka rahvusvaheliste tööandjate seas. Enamik meie lõpetajatest töötab praegu kogu maailmas selliste organisatsioonide poolt nagu:

  • Metsa ja looduskaitse asutused ja valitsusasutused
  • Uurimisasutused
  • Metsaettevõtted paberi- ja tselluloositööstuses ning saemees
  • Keskkonnaagentuuride organisatsioonid
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... Loe edasi

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem