MSc Filosoofia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm loob ideaalse aluse edaspidiseks uurimistööks , näiteks meie doktoriprogrammis

Teile pakutakse laia ristlõike kursusi, millest valida ja mida saab kas üldise kraadi omandada või spetsialiseeruda ühele filosoofia valdkonnale, kus meil on eriline tugevus.

Samuti võite kasutada filosoofia teadustegevuse väga interdistsiplinaarset olemust ning õppida filosoofia-, psühholoogia- ja keeleteaduse õppeasutustes ja muudes asjakohastes koolides, nagu klassika, informaatikat, sotsiaal- ja politoloogiaid, õpetamise ja teadustöö alal.

 • Oleme pingereas Suurbritannia kümne parima ülikooli ja maailma 20 parima filosoofiaülikooli vahel (QS World University Rankings aines 2019)
 • Filosoofiaalane uurimistöö Edinburghis on Šotimaal 2. koht ja Ühendkuningriigis 7. rea pealkiri REF 2014 teemal.
 • Võimalus järgida filosoofia laiaulatuslikku programmi või keskenduda ühele meie peamistele spetsialiseerumissuundadele

See programm koosneb kahest semestrist õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb dissertatsioon

See aste sisaldab 180 ainepunkti hindamist, üle ühe aasta (täistööajaga). Kõik õpilased võtavad järgmised põhielemendid:

 • I filosoofiline meetod (20 AP)
 • II filosoofiline meetod (20 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti, 8000 sõna)

Ülejäänud krediiti suunatakse seejärel vabatahtlikele kursustele, mille valite programmi direktoriga konsulteerides.

Tavaliselt on need kursused Filosoofias, kuid programmi direktori nõusolekul võite võtta kuni 40 ainepunkti valikulisi kursuseid 11. tasemel muudest valdkondadest peale filosoofia. Lisaks saate programmijuhi nõusolekul auditeerida kursusi mis tahes tasemel ja põhimõtteliselt mis tahes teemavaldkonnast.

MSc Filosoofia programmi osana võite valida kas filosoofia üldise kraadi või spetsialiseeruda:

 • Ancient filosoofia
 • Epistemoloogia
 • Eetika
 • Filosoofia ajalugu
 • Mind ja tunnetus
 • Teadusfilosoofia

Nende erialade idee on pakkuda teile väga spetsiifilist uurimiskoolituse programmi. Iga spetsialiseerumise puhul võtate teid vastu mitmeid põhitegevusi, mis käsitlevad asjakohaseid teadusuuringuid ja tavaliselt kirjutavad väitekirjad asjakohase uurimistöö teemal ühe asjakohase uurimisklasti personali juhendamisel.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

See on ideaalne programm, et süvendada oma osalust filosoofias , anda teile teadmisi kraadiõppes või filosoofias akadeemilise karjääri arendamiseks.

Filosoofia uurimine aitab arendada üldisi intellektuaalseid võimeid ja tugevdada analüütilisi, kriitilisi, tõlgendavaid ja probleemide lahendamise võimeid . See programm viib teid kraadiõppe kogukonda, kus on väga kõrge akadeemiline tööpraktika rekord.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Loe edasi

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Näita vähem